Очен център "Света Петка" В.Търново

  • 23 561
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте, препоръчайте ми добър детски офталмолог в очния център във Велико Търново. Предстои ни посещение там и трябва да избера лекар за дъщеря ми, но аз не ги познавам. Ако някой е посещавал този център и има лични впечатления, ще съм благодарна да сподели!

# 1
  • Мнения: 1
Съпругът ми е опериран в Света Петка във Варна,преди 6 год.Доволен е много 4увала съм 4е и в Търново са също толкова добри

# 2
  • Ловеч
  • Мнения: 782
В Св. Петка сме ходили при  Д-р Евгени Чолаков, не знам дали е детски обаче!

# 3
  • Мнения: 6 552
На сайта им пише, че работят със ЗК. Това май е от скоро, защото преди съм сигурна, че се плащаше  Rolling Eyes Някой да има по-пресни впечатления?

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте, препоръчайте ми добър детски офталмолог в очния център във Велико Търново. Предстои ни посещение там и трябва да избера лекар за дъщеря ми, но аз не ги познавам. Ако някой е посещавал този център и има лични впечатления, ще съм благодарна да сподели!
В региона няма очен лекар с тоя профил.
Д-р Емил Николов - очен лекар от Горна Оряховица - има очен център във Велико Търново - очна клиника Униклиник на бул. България. Работи добре с деца, търпелив е, а и апаратурата му е добра.
Лекува и "мързеливо око" с анимационни филмчета онлайн, специално при нас даде резултат.

# 5
  • Мнения: 58
Здравейте, аз съм от Габрово. На 48 години съм. Боледувам от диабет от 39 години. Наложи се да оперирам  перде (катаракта) на окото. Операцията я правих във Горна Оряховица. Но така и окото не се възстанови и не виждам ясно с него.. Няма да ви кажа колко съм разочарована от докторката там. И не мисля повече да прибягвам до този медицински център. Сега ми се налага лазерно лечение. Най близкото което поема частично  здравна каса е в Търново "Света Петка"Доктора към когото ме насочиха се казва Евгени Чолаков. В интернета нищо не намерих за този лекар  като специалист по лазерно лечение. Ако някой да е ходил при него за такава процедура,моля да си каже мнението. Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 347
Препоръчвам Ви д-р Евгени Чолаков. Доволна съм много от него. Специално ходихме от Бургас до Велико Търново, защото ми казаха, че е добър специалист. Аз лично имам добри впечатления за него  newsm10 newsm10 newsm10

# 7
  • Мнения: 5
След като бях обиколила една камара очни лекари и всеки ми слагаше различна диагноза, накрая реших да отида при д-р Емил Николов офталмолог от очна клиника "Униклиник" Велико Търново. Той ме прегледа и ми постави правилната диагноза. Имах късогледство с намаляващо зрение. Той установи причината - периферни промени и възпаление на ретината и след съответното лечение съм значително по-добре и възвърнах доброто си зрение, макар да ми бяха предлагали и операция за "перде". Нямам думи с които да изразя огромната си благодарност към този изключителен специалист и човек. Процедурата и лечението ги направих на частно и не ми струваше сериозни финансови средства. Центърът му е доста оборудван и там има и очен скенер(ОСТ) с който се прецизират и съмненията за глаукома. Изключително съм доволна и горещо препоръчвам д-р Николов на всички които имат очни проблеми. Той има голяма начетеност, търпение и най-вече човечност и доброта!

# 8
  • Мнения: 6 552
Аз пък не съм доволна. Изкара ми прекалено висок диоптър и ми го изписа за очила без никаква корекция надолу...някак си не му се доверих. Доколкото съм запозната никога не се изписва 100% диоптъра, защото окото го поема и следващия път иска още и още и така се качва постепенно. Ходих при друг специалист след това, който първо не ми ги изкара толкова високи и отделно ми изписа по-ниски, с които виждам добре.
Иначе е много внимателен и търпелив. Изглежда добър човек, предлага и изработка на очила, които ми се видях бюджетни, но нямам представа каква марка и качество са.

# 9
  • Мнения: 58
Препоръчвам Ви д-р Евгени Чолаков. Доволна съм много от него. Специално ходихме от Бургас до Велико Търново, защото ми казаха, че е добър специалист. Аз лично имам добри впечатления за него  newsm10 newsm10 newsm10
Здравейте, аз вече ходих при този доктор няколко пъти. Много съм доволна от него като специалист и като човек. Само по начина по който ти обяснява  за състоянието ти и терапията след това ти дава кураж и надежда. Дай Боже повече такива ЧОВЕЧНИ СПЕЦИАЛИСТИ!.

# 10
  • Мнения: 6 552
Колко струва прегледа при него в Света Петка?
И аз съм ходила отдавна при д-р Чолаков и бях доволна. След това почнах и при други да ходя, но май пак ще се завръщам при него. Peace

# 11
  • Мнения: 58
Колко струва прегледа при него в Света Петка?
И аз съм ходила отдавна при д-р Чолаков и бях доволна. След това почнах и при други да ходя, но май пак ще се завръщам при него. Peace

На свободно 42 лв., ако е с направление от здравна каса се доплаща 12 лв.

Общи условия

Активация на акаунт