КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 740
  • 786
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 204
Пише,  че ходи от детската градина.

# 586
  • Мнения: 180
Не успях да отбележа на анкетата , тъй като дъщеря ми тренира 6 пъти седмично  модерен балет в Спортен клуб Самодива - Пловдив по 2 часа всеки ден когато е на училище , а сега когато е ваканция ходи по цял ден на лятна танцова академия и отделно ходи на Спортна гимнастика отново 6 пъти в седмицата по 1 -2 часа на ден. На почти 8 години е , ходи от 5 годишна.

# 587
  • Мнения: 224
Здравейте,
Дъщеря ми е на 3 години и има страшно много енергия за изразходване (в допълнение към ежедневното търчане в парка и на площадките).
Иска ми се да я запиша на някакви модерни танци или гимнастика, но в интернет откривам само групи за по-големи деца. Ще се радвам, ако някой сподели информация за София. Благодаря!
В спортен комплекс Кристал има група от малки деца 3-7 годинки - модерни танци.

# 588
  • Мнения: 233
14г тренираше до преди 2години бадминтон във Варна. Отказва повече да ходи, по нейни си причини. Намирам този спорт за много подходящ за нея, но...
Сега трябва задължително отново да започне да тренира, но все още умува за спорт. В комплекс "Младост" какви спортове има?
Малката-плуване, обожава го, но по здравословни причини и по съвет на гинеколога-спряхме го. Сега и за нея се чудя..

# 589
  • Мнения: 532
Нашето е на ориентиране, кара колело... бая, опитва се и скейт, освен това я водя да плува с мен по залез слънце. Ходеше на баскет, но е много фина, а там момичетата бяха от борче нагоре и я тормозеха. Учителката беше пълна скръб и я спряхме. Чудим се на какво още да я замъкна. Понякога се влачи на айкидо, мисля и на фехтовка да я запиша. Идеята е да не стои вкъщи.

# 590
  • Някъде там
  • Мнения: 16 073
От 3 до 7 годишни на художествена гимнастика но се отказахме понеже беше много натоварващо.От 7 годишни до сега когато са на 14 ходят на народни танци 2 пъти в седмицата.Това е техния спорт макар че танците не са водят точно спорт мисля. В момента са на фестивал в Италия.Влюбени са в танца и мислят да продължат до 18 годишни в ансамбъла..после ще мислят какво..

# 591
  • Мнения: 902
Айкидо, 2 пъти в седмицата. На езда ходи известно време, но си е много занимавка а тя  на пиано, и на "Разузнавачество" ходи (не знам как точно е "Pfadfinder"  и се отписа. Сега иска на танци, но ще видим кога ше й остане ден, че от септември е в прогимназиалната паралелка на тукашната  гимназия и още не знаем в новото училище какви часове ще има.

# 592
  • Мнения: 4
Мисля че наистина спортът е здраве, разбира се не е нужно чак да ги пренатоварваме, но 2,3 седмично мисля че си е задължително.

# 593
  • Мнения: 8
Сина ми (18г.) фитнес, а дъщеря ми (6г.) плуване. Simple Smile

# 594
  • Мнения: 18
И дъщерята и сина- таекуондо 3 пъти в седмицата. Веднъж в седмицата ходим заедно на плуване и почти всеки ден- каране на колело, дъщерята тича на стадиона) Правят го с удоволствие, знаят че спорта е здраве!)) Понякога заедно ходим на тенис на маса.

# 595
  • Мнения: 2 810
Търся спорт подходящ за 4 годишно момче? Не знам към какво да го насоча.
Младост * Студентски град * Изток - тези или близки райони.

# 596
  • Мнения: 20
Не успях да отбележа на анкетата , тъй като дъщеря ми тренира 6 пъти седмично  модерен балет в Спортен клуб Самодива - Пловдив по 2 часа всеки ден когато е на училище , а сега когато е ваканция ходи по цял ден на лятна танцова академия и отделно ходи на Спортна гимнастика отново 6 пъти в седмицата по 1 -2 часа на ден. На почти 8 години е , ходи от 5 годишна.

Здравейте.
Къде ходи вашата дъщеря на Спортна гимнастика?

# 597
  • Мнения: 6 563
dmariela, моля те да споделиш за спортната гимнастика има ли травми и лоши падания на тренировките? това ми е голяма спирачка да запиша дъщеря ми, а тя много иска.

# 598
  • Мнения: 113
Здравейте,
Моят син ходи на спортна гимнастика в НСА от миналата година, тогава беше на 4.5г. Основно правят упражнения на земята, но имат и скачане на батут и за момчетата халки. До сега не е имал травми или падания.
Той е много доволен и другата седмица отново почва с тренировките, че беше във ваканция до сега.

# 599
  • Сф
  • Мнения: 10 667
И моята е на спортна на Герена, няма травми, хем е по голяма, на 8г.Много съм доволна от този спорт!Треньорката преценява кое дете за кои упражнения е готово.

Общи условия

Активация на акаунт