готвене на пара

  • 829
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,които сте тук.От скоро имам тенджера с приставките и за готене на пара.Аз съм една дама на 58 години, а едва сега се решавам да започна да готвя в такава.Искам да ми помогнете с рецепти,ако е възможно.Моите не са електрически уред,а са от алпака,които могат да се слагат на всякакъв огън.Не зная колко вода се слага ,кое как се приготвя,но смятам,че ще се справя и с това предизвикателство.Разбирам,че тук има повече млади хора,но покрай търсенето да гледам бг телевизия попаднах и тук.Иначе съвсем накратко,временно живея в чужбина от няколко години.Имам две големи деца ,които са на 29 и 31 почти години и които много обичам.Пръснати сме всички в различни краища,но...няма как,такива са времената сега.Та,аз готвех много преди,сега съм сама ,но пак си готвя.Обожавам кухнята и готвенето ми доставя удоволствие.Ако все пак ме насочите как да употребявам тези мои тенджера и съществуващите към нея съдове за готвене на пара ще ви бъда много и безкрайно благодарна !Хубава нощ,че вече е нощ и до скоро !Казвам се Ники.Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 952
Вашия комплект за готвене на пара е вероятно осъвременен вариант на китайските традиционни , вековни , бамбукови , нещо като сита за готвене на пара които денонощно димят на всички азиатски пазари и готварници.За повече инфо виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494181.15

Общи условия

Активация на акаунт