Астрология-3 тема

  • 63 930
  • 727
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Оф, срам не срам ще си призная, че ги четох тия апликиращи аспекти и пак не мога да ги схвана и да определя аз имам ли такива ooooh!

_az_ съгласна съм Peace но Луната при ММ е в 3 дом, a в 7 дом е Близнаци, няма планета Grinning
да кажем, че слънце ти е на 8* и всяка планета след тия 8* е в апликиращ (сходящ) аспект , а преди тия градуси е в сепариращ (разходящ) аспект.

# 451
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Аз не знам защо не виждам картите на Илита  Embarassed щеше да ми интересно, имаме доста подобни аспекти  Rolling Eyes Иначе и аз като нея съм родена на пълнолуние с опзиция луна-слънце и моята Венера е във Водолей ама в 12 дом, което май е по неприятна кобинация  Rolling Eyes Иначе относно това в кой дом да я разглеждаш, по принцип ако е до 5 градуса преди края на дома се раглежда и в следващия  дом, някъде го бях чела това  Rolling Eyes на мене Слънцето ми е между 11 и 12 дом  Rolling Eyes
А относно това за сватбата на мене нещо сложно ми се вижда моето слънце по натал едни квадрати образува баш с тези планети  newsm78
Под поста има бутонче с надпис  -Скрит текст :  "покажи" и като кликнеш върху него картата се показва.

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 381
Кашпичка, разбрала съм грешно значи, помислих, че 7ми е водолей.
в астрото в табличката има едно А или S след аспекта. А е апликиращ, S - сепариращ

 karakoinova, проверявала съм, понеже темата доста ме интересува  Laughing не действа.
също и за децата, само че там съм гледала У5 и планетите в него. мисля, че е само един от признаците и зависи от много други неща в натала, включително и от характера на човека. ако беше толкова просто с някаква си формула, всеки софтуер щеше да може да ни извежда брой бракове и деца  Simple Smile

# 453
  • Мнения: 0
Кашпичка, разбрала съм грешно значи, помислих, че 7ми е водолей.
в астрото в табличката има едно А или S след аспекта. А е апликиращ, S - сепариращ

 karakoinova, проверявала съм, понеже темата доста ме интересува  Laughing не действа.
също и за децата, само че там съм гледала У5 и планетите в него. мисля, че е само един от признаците и зависи от много други неща в натала, включително и от характера на човека. ако беше толкова просто с някаква си формула, всеки софтуер щеше да може да ни извежда брой бракове и деца  Simple Smile
Имаш ли карта, където не действа, че искам да видя такава.

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 381
имам, да. картата е на мъж и гледам луната. ако държиш мога да ти пратя данните на лични

# 455
  • Мнения: 0
имам, да. картата е на мъж и гледам луната. ако държиш мога да ти пратя данните на лични
да, наистина ми е интересно .  bouquet

# 456
  • Мнения: 6 724
 karakoinova , Благодаря !Мисля че схванах Embarassed

_az_ намерих я  bouquet

# 457
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз бутона със скрития текст го видях ама като го натисна картата не се показва  Rolling Eyes
в астрото в табличката има едно А или S след аспекта. А е апликиращ, S - сепариращ

Ако съдим по инфото от астрото 2 апликиращи аспекта на външни планети и един към възлите на луната, на мене слънцето ми е У7 та ... Rolling Eyes та идеята ми беше че бракове няма никакви и скоро не се очертава да има, то не че човек не може да се ожени и разведе няколко пъти в рамките и на половин година ама като цяло не мисля че ми е в характера  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 21:07 от *smoke*

# 458
  • Мнения: 1 687
karakoinova, и аз проверих в няколко карти на мои приятели и определено не действа, ама грам. на някои им излиза да имат по 3-4 брака, а на мен нито един (а си имам вече един Wink)

# 459
  • Мнения: 0
karakoinova, и аз проверих в няколко карти на мои приятели и определено не действа, ама грам. на някои им излиза да имат по 3-4 брака, а на мен нито един (а си имам вече един Wink)
Абе, я ми покажете тези карти, защото в картата на _az_ , която ми прати си действа и може аз нещо да не обяснявам ясно .

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 381
да действа, наистина, потвърждавам. но не с луна, а с венера У7.

ами аз си мисля, че не може да изключим У7 и планетите в 7ми дом все пак при подобни въпроси, независимо, че може да не се броят сходящи аспекти.

# 461
  • Мнения: 0
За сметка на всичко видях и карта опровержение  yes

# 462
  • Мнения: 10
Нова съм в астрологията,много ще се радвам,ако някой ми помогне с разчитането на тази натална карта.Знам,че 7 дом отговаря за брака.Аз имам две планети и тази лилит малко ме притеснява Sad
Между другото съм разведена,а сегашният ми приятел не е българин.

Планета    Позиция    Дом
Слънце   20 [водолей] -/водолей/- 09' 55"         5
Луна   05 [близнаци] -/близнаци/- 31' 09"         9
Меркурий   25 [козирог] -/козирог/- 12' 30"         4
Венера   17 [козирог] -/козирог/- 48' 55"         4
Марс   17 [близнаци] -/близнаци/- 01' 18"         9
Юпитер   20 [овен] -/овен/- 35' 16"         7
Сатурн   27 [рак] -/рак/- 54' 22" R      10
Уран   07 [скорпион] -/скорпион/- 08' 35"         2
Нептун   13 [стрелец] -/стрелец/- 37' 43"         3
Плутон   11 [везни] -/везни/- 30' 48" R        1
Хирон   24 [овен] -/овен/- 11' 41"         8
Лилит   11 [овен] -/овен/- 16' 50"         7
True Node   16 [скорпион] -/скорпион/- 55' 02" R        2
P. of Fortune   12 [близнаци] -/близнаци/- 33' 45"         9
Vertex   24 [риби] -/риби/- 30' 09"         6

Асцендент (AC)   27 [дева] -/дева/- 54' 59"
Дом 2   23 [везни] -/везни/- 24' 39"
Дом 3   23 [скорпион] -/скорпион/- 38' 57"
Дом 4   27 [стрелец] -/стрелец/- 32' 40"
Дом 5   01 [водолей] -/водолей/- 33' 06"
Дом 6   02 [риби] -/риби/- 03' 02"
Дом 7   27 [риби] -/риби/- 54' 59"
Дом 8   23 [овен] -/овен/- 24' 39"
Дом 9   23 [телец] -/телец/- 38' 57"
Медиум цели (MC)    27 [близнаци] -/близнаци/- 32' 40"
Дом 11   01 [лъв] -/лъв/- 33' 06"
Дом 12   02 [дева] -/дева/- 03' 02"

# 463
  • Мнения: 10
Много се извинявам,ако задавам глупави въпроси  Embarassed,но наистина едва от няколко дни започнах да се интересувам от астрология,надявам се с Ваша помощ,да навляза по-бързо в нещата Peace

# 464
  • Мнения: 122
Аз бутона със скрития текст го видях ама като го натисна картата не се показва  Rolling Eyes
в астрото в табличката има едно А или S след аспекта. А е апликиращ, S - сепариращ

Ако съдим по инфото от астрото 2 апликиращи аспекта на външни планети и един към възлите на луната, на мене слънцето ми е У7 та ... Rolling Eyes та идеята ми беше че бракове няма никакви и скоро не се очертава да има, то не че човек не може да се ожени и разведе няколко пъти в рамките и на половин година ама като цяло не мисля че ми е в характера  Rolling Eyes

*smoke* тези 2-а  апликиращи аспекта от Слънцето към външни планети ли са...че не разбрах какво  точно си напиасла "Ако съдим по инфото от астрото 2 апликиращи аспекта на външни планети ..." newsm78 Трябва да гледаш апликиращи аспекти от Слънцето към останалите планети/ без Мерка/  Peace

Общи условия

Активация на акаунт