Астрология-3 тема

  • 63 945
  • 727
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 922
Винаги препоръчват раждането да е около обяд за да бъде Слънцето някъде около МС.
Ако така се реши, Сатурн ще се пада в 1-ви дом, което не е добро местоположение. Другите планети горе-долу са приемливи. Около 11,30-12,00 ч става въпрос. Асцендентът ще е везни - дава физическа красота.

# 496
  • Мнения: 8
Чета на Муси Дачева сайта, пише за голям воден тригон  newsm78 Какво да очакваме ние водните - риби, раци и щуки? Любов  Rolling Eyes ?

водните са добре,не и раците и въобще кардиналните,да бъдат особенно внимателни ,чийто лични планети са активирани от апликираща Т-квадратурата Юпитер/Марс  Рак -Плутон Козирог -Уран Овен

# 497
  • Мнения: 3 181
ох, някой може ли да ми помогне за избор на дата за секцио? newsm78
майка ми ходила на някаква астроложка и тя й казала дата  25 юли, обаче само дата й казала, никакви подробности- защо е най подходяща, някакви данни и т н
аз бях си избрала 24 юли, тъй като четох че датите 23 и 24 били хубави- на кармична отплата.
 и сега съм много объркана, дали можете да ми помогнете?
за съжаление нямам никакво време, утре трябва да кажа на лекаря Sad


На 25 юли /гледам сутрешните часове, когато обикновено се насрочват операциите/ Луната ще е в риби и ще е в съвпад с Нептун и включена в голям воден тригон със Сатурн от скорпион и Меркурий/Марс/Юпитер от рак, широка опозиция с Венера. На 24 юли Луната ще е във водолей - почти неаспектирана /в широк секстил с Уран/. На 23 юли е най-кофти положението - Луната е в началото на водолей и ще е в опозиция със Слънцето и квадрат със Сатурн и северен лунен възел.
От трите дати, които даваш бих избрала 25 юли.

От номерологична гледна точка 25 си е ок.
 Датата 25.07.2013г. е с път 2, което бива/ макар, че аз не съм фен на 2/ Циклите ще бъдат 5 / 4 /9 /4 , не са най-добрите, но щом астрологично е добре, се довери на астрологията.....
Не написа момче или момиче?
Леко раждане

# 498
  • Мнения: 33
и аз доколкото четох 2 не ми се нрави особено, но за съжаление много лоши дати хващам... след 25 също не са особено добри датите доколкото ми обясняваха- 29, 30, 31... а и приближавам вече почти термина. на мен дори ми се иска да оставя само да си тръгне и тогава секцио, но лекарят ми има съображения....в моя случай е почти наложително секцио и той се притеснява да се забавим.
преди 25 също доколкото разбирам не е добра прогнозата, а пък от друга страна ми обясниха, че щом термина ми е за зодия лъв е добре да си е тази зодия, тоест не е добре и да е преди 23 newsm78

Greene извинявай, просто съм неграмотна, да разбирам ли че е добре да е към 12ч секциото? Дано да не спамя темата много Sad

МОМЧЕНЦЕ Е

# 499
  • Мнения: 3 181
Да, принципно, щом термина е за Лъв е хубаво да се роди под този слънчев знак/ така казва астроложката, с която аз се консултирам/......да не коментирам, че Рак не е удачен слънчев знак за момче/ лично мнение,  не съм фен на  този слънчев знак, принципно/...Луната ще му е Риби, оставаше и Слънцето в Рак и ще е много, много чувствително дете......
За час другите да кажат, не съм достатъчно компетентна.

# 500
  • Мнения: 3 922

Greene извинявай, просто съм неграмотна, да разбирам ли че е добре да е към 12ч секциото? Дано да не спамя темата много Sad

МОМЧЕНЦЕ Е

Много е отговорно да се избира час на раждане. Ако избирах за себе си може би Сатурн в 1-ви не бих си причинила. Какъвто и час да се избере все ще има нещо, което да е притеснително. Затова е добре да се направи консултация с читав астролог. 
Сега врътнах картата - примерно 8,00-8,15 ч ми се вижда по-удачен. Асцендента ще е дева, Венера на асцендент, Луната ще е съвпад с десцендент, Слънце + Меркурий/Юпитер/Марс в 11-ти дом, Сатурн в 3-ти.

# 501
  • Мнения: 3 181
Greene, стига ме стресира с този Сатурн в 1 дом Rolling Eyes, кажи какво толкова те притеснява в него?

# 502
  • Мнения: 3 922
Greene, стига ме стресира с този Сатурн в 1 дом Rolling Eyes, кажи какво толкова те притеснява в него?

Ами аз горе-долу споменах. Прието е, че най-лошото положение на Сатурн е в 1-ви дом /според мен и 4-ти/ , както и за всяка друга планета има такова положение - примерно Слънце в 12-ти, Луна в 8-ми, Марс в 4-ти и т.н

# 503
  • Мнения: 3 181
А Сатурн в 7 дом, нали пак е ъглов? Аз съм с такъв Mr. Green

# 504
  • Мнения: 3 922
Сатурн в 7-ми е в екзалтация по дом. Там налага по-високи критерий по отношение на връзките и партньорствата. Често се свързва и със самота. В твоя случай може да се касае и за по-отговорен, зрял, възрастен партньор.
Домът, където попада Сатурн показва къде поемаме отговорност и къде е възможно да имаме пречки, затруднения.

# 505
  • Мнения: 122
Чета на Муси Дачева сайта, пише за голям воден тригон  newsm78 Какво да очакваме ние водните - риби, раци и щуки? Любов  Rolling Eyes ?

водните са добре,не и раците и въобще кардиналните,да бъдат особенно внимателни ,чийто лични планети са активирани от апликираща Т-квадратурата Юпитер/Марс  Рак -Плутон Козирог -Уран Овен

[/b]   tova v 4ervekoto , mnogo mi  haresa Hug Omi    bouquet

# 506
  • Мнения: 1 687
Greene, а какво му е на сатурн в 4-ти дом?
моят е там в съвпад с юпитер, съвсем раздут...

# 507
  • Мнения: 2 185
Здравейте и от мен  Grinning . Астрологията ми е стара дългогодишна любов, която, случайно или не, зарязах, когато се преместих да живея извън България, по необясними причини рязко изгубих интерес. Случайно видях темата и се оказа, че старата любов ръжда не хваща, изчетох тази тема и сега наваксвам с предишните две.

Виждам, че обсъждате близнаци на ДЦ като един от сигнификаторите за 2 брака. Аз съм с такова положение, за сега нямам планове за втори брак,сегашният ми си е супер, но Мерка ( У на 7-ми дом) ми е доста зле поставен- също в двоен знак (везни) и е връх на тао-квадрат с луната и нептун ( луната е в 7-ми дом в рак за разкош, а нептун ми е на асцендента). Та не звучи много добре положението. Дайте идеи какво друго се гледа за евентуален втори брак, иска ми се да изключа тази вероятност, а и надали всички хора с ДЦ близнаци имат по два брака  Wink .

Относно Сатурн в 1-ви дом, и двете ми деца са с това положение  Rolling Eyes, особено при големия има доста неприятни аспекти ( сатурн е в съвпад с марс точно върху Ац и това невероятно дуо е в опозиция на уран и юпитер в/у Дц и за разкош образуват тао квадрат с плутон на Иц...каръшка ситуация 1 на милион  ooooh! ) . При малкия сатурн и венера са в съвпад на Ац, там е малко по-добре положението, доколкото би могло да бъде със сатурн в 1-ви дом. Още са много малки и е рано да се правят изводи кое как им се отразява, но при баткото тези положения си личат от първия ден, много труден характер е, много ни е трудно с него.
Някъде бях чела, мисля, че при сестрите, както ги наричате тук, че съвпад на сатурн и марс е все едно да натискаш газта и спирачките едновременно, това невероятно добре описва големият ми син, като при него е с много нюанси разбира се, заради това, че съвпада е на Ац и заради останалите аспекти, които засягат съвпада.

Май малко се олях като за първи пост  Embarassed, явно ми е липсвал контакта с атрологията, радвам се, че има такава тема тук  Hug

# 508
  • Мнения: 6 729
Клерет, добре дошла Grinning
Много увлекателен първи пост Grinning и аз чета предните две теми, много интересни неща са коментирани, но нямам време на спокойствие да чета и разучавам картите Grinning

# 509
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Grinning . Астрологията ми е стара дългогодишна любов, която, случайно или не, зарязах, когато се преместих да живея извън България, по необясними причини рязко изгубих интерес. Случайно видях темата и се оказа, че старата любов ръжда не хваща, изчетох тази тема и сега наваксвам с предишните две.

Виждам, че обсъждате близнаци на ДЦ като един от сигнификаторите за 2 брака. Аз съм с такова положение, за сега нямам планове за втори брак,сегашният ми си е супер, но Мерка ( У на 7-ми дом) ми е доста зле поставен- също в двоен знак (везни) и е връх на тао-квадрат с луната и нептун ( луната е в 7-ми дом в рак за разкош, а нептун ми е на асцендента). Та не звучи много добре положението. Дайте идеи какво друго се гледа за евентуален втори брак, иска ми се да изключа тази вероятност, а и надали всички хора с ДЦ близнаци имат по два брака  Wink .

Относно Сатурн в 1-ви дом, и двете ми деца са с това положение  Rolling Eyes, особено при големия има доста неприятни аспекти ( сатурн е в съвпад с марс точно върху Ац и това невероятно дуо е в опозиция на уран и юпитер в/у Дц и за разкош образуват тао квадрат с плутон на Иц...каръшка ситуация 1 на милион  ooooh! ) . При малкия сатурн и венера са в съвпад на Ац, там е малко по-добре положението, доколкото би могло да бъде със сатурн в 1-ви дом. Още са много малки и е рано да се правят изводи кое как им се отразява, но при баткото тези положения си личат от първия ден, много труден характер е, много ни е трудно с него.
Някъде бях чела, мисля, че при сестрите, както ги наричате тук, че съвпад на сатурн и марс е все едно да натискаш газта и спирачките едновременно, това невероятно добре описва големият ми син, като при него е с много нюанси разбира се, заради това, че съвпада е на Ац и заради останалите аспекти, които засягат съвпада.

Май малко се олях като за първи пост  Embarassed, явно ми е липсвал контакта с атрологията, радвам се, че има такава тема тук  Hug
С Нептун на АСЦ трудно ще стигнеш до развод, защото си носиш розови очила по рождение за партньорите  Grinning Stuck Out Tongue . Ще намериш оправдание за всички постъпки на съпруга си . АСЦ Козирог - твоята гледна точка за брака се формира на основата - солидни традиции , Меркурий незвисимо от неизгодната си позиция е поставен в 10 дом и понеже не е много далеч от слънце предполагам, че обществен имидж е важен за теб , Слънце вероятно в девети дом?  Луната си е много благоприятна в Рака ти в седми , защото това е женското ти начало, а то е представено чрез партньор . Самата квадратура може да те държи в напрежение, но за развод не ми се вярва .

Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 21:25 от karakoinova

Общи условия

Активация на акаунт