Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 438
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Също сэм търсила на български , но и не съм намерила. Иначе на Зайченко книгата я има в книжарниците. Общо взето черпя инфо от чуждите сайтове и с гоогле -то ги превеждам.

Относно голямата подредба - важи за месец. Дневни карти си хвърлям всеки ден , къде с въпрос, къде просто от скука.. А понякога редя всеки ден и големи, ей така за учене. За днес ми излезна 2/детелина/, но късмет свише така и не видях, може и пък да е просто малшанс, общо взето нищо койзнае какво изненадващо и хубаво не ми се  случи. Но...........напрред, с карти или без, животът тече, хубав, лош, наш е .

# 31
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Тази книга на Зайченко на всякъде е изчерпана,не можах никъде да я намеря. И аз откакто съм взела картите редя,когато имам време,но все по-малки подредби. За големите,още не са ми съвсем ясни,чета старите теми и се опитвам да тъкувам,малко ми е мъгла още де  Crazy .

# 32
  • Мнения: 0
Сега видях в пощата че я имам . Ако желаеш прати в Лични съобщения имейл, за да ти я пратя .

# 33
# 34
  • Мнения: 0
Линка работи . Направо си я изтегли оттук .

# 35
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Супер си  Hug,изтеглих я. Сега ще пада четене   bouquet.

# 36
  • Мнения: 0
Разбира се, оттам се тръгва. Успех! И пиши по.често.

# 37
  • Мнения: 3
книгата на зайченко е имам ... мога да е изпратя на мейла Лърд формат
да ви кажа,аз лично не съм впечатлена...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря на всички за отговорите, както и за линка   bouquet

# 39
  • Мнения: 0
Ами няма други книги , за съжаление, на български. Все като ходя някъде влизам в по  големите книжарници и се оглеждам за подобно четиво , но уви .Иначе за Таро , колкото искаш има.

# 40
  • Мнения: 0
Мартенската ми подредба от 2 стр. още чака отговор. Сега обаче качвам подредба за един приятел. За сигнификатор съм сложила 34 . Читав ли ви се вижда -на мен , не !!! Мотив за приятелство с хубава Девятка/9/ и интрига с колежка Лисичка / 14/. Не мога да се ориентирам за развръзката. Ще помогне ли някой ? Букета нещо е разбрала , а той като че ли солидно финансира и Лисицата . Финансов интерес ли има там? Иначе държи и на брака си, дали???

https://cdn.bg-mamma.com/xXXD/3b1a7130.jpg

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 20:23 от qnica555

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 380
като за абсолютно начинаещ, книжката от линка ми беше от полза. но доста неща не са ми ясни все още  Simple Smile
ако в голямата подредба сигнификаторът е на място 17, то как тълкуваме карта 9 - като нещо, което човекът го вълнува в момента /ако гледаме като кръст/ или като нещо, което е останало в миналото /ако гледаме по вертикала/? или двата начина не са съвместими в едно гледане?

# 42
  • Мнения: 163
Здравейте момичета нещо не мога да си кача картите и само ще ги напиша дано някоя по- опитна от мен с картите да ми каже какво казват картите Grinning
Въпроса който съм задала е"Ще се съберат ли мъжа С с жена Т"

мечка-път-лисица-жена-детелина
доп.  мъж-кула-щъркел

# 43
  • Мнения: 0
Решението за това е изцяло в ръцете на мъжа. Може би след раздяла с 15 или 14, нещата с 29 ще си дойдат на място. Ще бъде изненадващо решение.

# 44
  • Мнения: 3 181
Здравейте момичета нещо не мога да си кача картите и само ще ги напиша дано някоя по- опитна от мен с картите да ми каже какво казват картите Grinning
Въпроса който съм задала е"Ще се съберат ли мъжа С с жена Т"

мечка-път-лисица-жена-детелина
доп.  мъж-кула-щъркел

Мъжът избира между 2 жени.
На подредбата на  qnica555, колежката е в миналото, е, още я мисли/ има некоректност свързана с финанси между тях/, но съпругата е с приоритет, нищо че последната не го знае, по-скоро се съмнява в това......този господин голям любовчия

Общи условия

Активация на акаунт