Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 435
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 740
И аз ако може да помоля някой да ми изтегли карти с въпрос"Какви са отношенията между Р и Т? Благодаря.
Изтеглих ти 26 книга, 32, луна, 33 ключ, 25. Пръстен, 35. Котва. Имали са някакви планове, но не са се реализирали, въпреки това нещата между тях ще се разрешат по благоприятен начин и ще имат стабилна връзка

# 721
  • Мнения: X
Може ли и аз да се наредя за помощ?
Какви са чувствата на Х към мен?

Мога и аз да си изтегля карти,но много им влияя с настроението си и затова предпочитам някой друг.

# 722
  • Мнения: 740
Здравейте, моля някой да изтегли карта дали ще си сменя работата скоро. Благодаря предварително! Simple Smile
22 Път, 34. Риба, 10. Коса. Смениш ли си работат ще има финансови загуби. Изборът никак не е удачен

# 723
  • Мнения: 163
Здравей krisi_1979 благодаря за бързия отговор.Може ли ако не е нахално от моя страна да ми изтеглиш карти с въпрос Ще се съберат ли да живеят заедно Р с Т? Благодаря Simple Smile

# 724
  • Мнения: 740
Може ли и аз да се наредя за помощ?
Какви са чувствата на Х към мен?

Мога и аз да си изтегля карти,но много им влияя с настроението си и затова предпочитам някой друг.
Изтеглих ти Дърво, Луна, Кула. Много потаен е, затворен този мъж и е издигнал стена между вас. Не виждам чувства

# 725
  • Мнения: X
Благодаря.

# 726
  • Мнения: X
На прав път си,Криси.Много потаен е.

Не знам дали е подходящ въпросът -Каква е причината да е издигнал стена между нас?

И вторият ми въпрос-как се тълкува Слънцето-като положителна или отрицателна карта?

# 727
  • Мнения: 740
На прав път си,Криси.Много потаен е.

Не знам дали е подходящ въпросът -Каква е причината да е издигнал стена между нас?

И вторият ми въпрос-как се тълкува Слънцето-като положителна или отрицателна карта?
Има проблеми - дървото и луната , има личностни проблеми , причината не е в теб, а в него. Слънцето сама за себе си е положителна карта, в комбинация отслабва действието на отрицателните карти.

# 728
  • Мнения: X
Много благодаря за отделеното време„криси.

Благодаря и за обяснението.Тук доста неща ми куцат и затова понякога ставам досадна с питането си.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 071
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?

# 730
  • Мнения: 740
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

# 731
  • София
  • Мнения: 1 071
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

Това сме аз и бъдещия ми съпруг, с който ще се женим тази година Simple Smile

# 732
  • Мнения: X
Криси,ако мога да попитам-тази подредба с петте карти кога се прави?
Аз обикновено тегля само три,но сега ми стана интересно.

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 23:45 от Анонимен

# 733
  • Мнения: 740
Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми изтегли едни карти. Въпроса ми е какво бъдеще имат М и М?
Нещата са започнали с привличане,а в момента се мисли за нещо много по-страбилно. Колеги ли са? Картите показват прераствана на приятелството в стабилна връзка, ако не и нещо повече.
32.Луна, 31.Слънце, 34.Риби, 18. Купе и 25.Пръстен

Това сме аз и бъдещия ми съпруг, с който ще се женим тази година Simple Smile
Честито ! Значи картите се наредиха с пръстена на края, обаче ми е интересно рибата. Колеги ли сте били или работи с пари?

# 734
  • Мнения: 740
Криси,ако мога да попитам-тази подредба с трите карти кога се прави?
Аз обикновено тегля само три,но сега ми стана интересно.
Ами може да я теглиш на всеки въпрос. Тази с пет е минало, настояще, близко бъдеще, съвет и резултат на въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт