Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 267
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 9 591
Ел, благодаря ти за труда да изнесеш тайните си оръжия на показ! Hug Grinning

Хм, така погледнато, то много хубави тия Инглот, да му се ненадяваш?! Laughing
И трите палитри ми харесаха+ горният ред на 4тата, лилавото ме прави винаги изморена. Wink Откачената-ти си си го казала. Mr. Green
Но и ти, като Жаки, си "маркирала" любимите си боички с метална точка. Mr. Green

Ей, елфичка, ти си феномен за мен Hug и винаги се сещам за теб, като започна да се чудя сутрин с коя четка да се омажа. Ми то който си го може... и два пръста да му дадеш, все красота ще стане! А на мен, четката ми къса, па дълга, па боцка, па 'не 'нам к'о си и 'що си още. Joy

Ей, много сте лоши, не казвате нищо за блендването!  И сега не ми давайте клипчета и пр. аудиокасетки Mr. Green Stop, щото аз си искам инфо тука от първа ръка/уста/клавиатура! Hug

# 661
  • Мнения: 331
И аз искам сайта със щипките за нос!  Crossing Arms
Не съм убедена, че ще ги пробвам, но ми е супер интересно да ги видя!  Crazy

Да кажа за блендването - най-добре ми става опушеният грим, когато изпозлвам само черен молив (каял) и размазвам с чиста четка (пухкава). Днес съм така и с нищо не мога да постигна толкова добър опушен ефект, както с молив.  Peace

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 13:22 от Норе

# 662
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Копче, аз не блендвам  Laughing Постигам някакъв подобен ефект като просто преливам цветовете с четка - плоската, с която нанасям по-светлия цвят. Не че не съм пробвала и с блендинг четка - мъчила съм се и още как, но върху базата сенките ми буквално залепват и нямат разнасяне! Та затова прибегнах до този уъркараунд  Laughing
Ще видиш резултата в събота. Wink

# 663
  • Мнения: 70
Хахах заповядайте:
http://www.buyincoins.com/new_en/details/new-beautiful-nose-up-l … roduct-14702.html

Но шегата настрана, имат интересни артикули, които никак не са скъпи.  Хайде да не спамя повече аз  Flutter

# 664
  • Мнения: 13 627
След 2-3 месеца всички на среща с нови нослета: мънички, правички Grinning

# 665
  • Мнения: 331
След 2-3 месеца всички на среща с нови нослета: мънички, правички Grinning

Ако имаха този ефект бих си купила 10 броя, че с моя клюн....  Mr. Green но уви, трябва скалпела да играе.  Tired

Аз го знам сайта, обаче от него си чакам ментето за метеоритите вече 20 дена и го няма.  Crossing Arms
Изобщо не им върви на моите поръчки за четки, вече 3 път ми се губят (убедена съм, че   заради нашите пощи  #Cussing out)

# 666
  • Мнения: 13 627
Искам да ти кажа, че тези неща имат ефект ако се прилагат дълго време  Flutter Но като си по-млад може би.
Моят нос е така да се каже "моделиран" от един гаден тик преди години. Преди ми беше много по-извит и чип.
Да не забравяме, че най-добре става и с контуриране. Мога да си го направя и като на Майкъл Джексън ако искам.
Но мога да докарам и зурличка като на Мис П. от ляво Mr. Green

# 667
  • Мнения: 4 428
Момичета, някой виждал ли е новите сенки на ГР, ето тези:
http://www.goldenrose.bg/details.php?id=1106#
Естествено питам за цветове 110, 111, 120  Mr. Green  Дали се продават в БГ?

Хич не се лъжи да си купуваш от единичките на ГР  Naughty Аз имах няколко и всичките ги изхвърлих - супер се разпрашаваха, брашняни и слабо пигментирани. Само да отбележа, че моите бяха всичките матови. Но след тях, нямах никакво желание да пробвам други видове.

Веси - малки кутийки са, довечера ще ги снимам, нанасят се превъзходно, на по-едри брокати са, но имат и прахообразен елемент, не са мръднали все още  Blush

Сууупер  Heart Eyes А какви цветове има и каква им е цената?

Копче, аз блендирам с 217, която ти не хареса  Mr. Green Не знам защо на теб ти се струва голяма  newsm78 Аз с по-малка блендираща четка евентуално мога да нанасям цветовете за по-опушен ефект, но за самото блендиране си трябва точно по-голямо и малко по-жилава четка  Wink Иначе и номера с преливането на цветовете го правя и пак става добре  Peace Общо-взето съчетавам двете неща  Grinning

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 7 042
Моята представа за майка с 3 деца е отрудена, угрижена и поизнервена женица  Mr. Green

Разликата в грижите между 2 и 3 деца е много малка.  Laughing
Децата не са причина за неугледен вид, но пък могат да бъдат чудесно оправдание.  Wink


Тази щипка май прави носа по-тесен, но не виждам как ще го повдигне.  Thinking

http://img3.buyincoins.com/images/show/nose-up-clip.jpg

# 669
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 380
Момичета, като поръчвате нещо от ибей до английски адрес, кой посредник ползвате?

# 670
  • София
  • Мнения: 9 591
Значи, ако ви кажа, че от всички четки, които смених досега и са минали през ръцете ми, най-добре се опушвам с четката на Есенс. Hug Ако щете ми вярвайте! Що четка мина през ръката ми, аз си знам, с каква ли не пробвах  е ами само с тая малката кръгличката за опушен грим ми се получава. Затова реших да се допитам до вас да видя, вие ли другояче държите четките, как ви се получава? Wink

Сега тази сутрин, съм със синият грим на Ел Flutter и реших да се опушвам с четката на Инглот. Тя е прекрасна четка и аз си я обичам много Hug, но явно... с лява ръка, десен крак не става ooooh!. Mr. Green
Като тръгна да опушвам кафявата дъга над синият цвят, започвам да смесвам цветовете и ....не ща така да ми се получават нещата. Искам да блендвам само горната дъга. ooooh! Уф, дано ме разбра някой! Crazy

С Есенската четчица нямам този проблем, защото тя е късокосместа и мога да регулирам натиска само върху външният цвят, без да навлизам навътре в клепача. Някак си ми е точна и със защриховащи движения ми се получава търсеният от мен ефект. Защо не мога с другата?! Thinking

# 671
  • Мнения: 331
Kopche, и аз използвам Есеснските четки - прекрасна работа ми вършат. Плюс това не се занимавам да ги пера - като много се изцапат просто купувам следващата!  Peace

# 672
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Момичета, някой виждал ли е новите сенки на ГР, ето тези:
http://www.goldenrose.bg/details.php?id=1106#
Естествено питам за цветове 110, 111, 120  Mr. Green  Дали се продават в БГ?

Хич не се лъжи да си купуваш от единичките на ГР  Naughty Аз имах няколко и всичките ги изхвърлих - супер се разпрашаваха, брашняни и слабо пигментирани. Само да отбележа, че моите бяха всичките матови. Но след тях, нямах никакво желание да пробвам други видове.
Мерси, Веси!  Hug Аз ги знам старата серия и на мен не ми харесват. Но тези са някакви нови май  Thinking
Ех, отчаяна съм в търсене на това синьо. Tired Уж е от цветовете на лето 2013, пък на грим го няма. Crossing Arms

Чудя се дали да не започна да подпитвам дали някой няма желание да ми изчегърта синята сянка от vice палитрата  Mr. Green. Така и така не се връзва с другите цветове, пък и човек който ползва семпли тонове надали ще се накичи с това крещящо кобалтово  Laughing  Майтапя се аз, майтапя ама... не съвсем  Mr. Green Twisted Evil
Скрит текст:

Копче, да ти донеса ли да видиш Ревлонската четка за блендване?

# 673
  • Мнения: 432
kopche,
как изглежда тази вълшебна, послушна четка?и аз не се разбирам много с блендването.  bouquet

# 674
  • София
  • Мнения: 1 793
Hope, от въпросният китайски сайт имам поне 3-4 поръчки и винаги са ми се бавели поне месец. Така са си, но винаги пристигат не се отчайвай  Peace.
И аз поръчах едно менте на Герленската четка  Mr. Green.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт