Бебеправене Тема 29-Защото искам да бъда МАЙКА!

  • 22 232
  • 708
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив/Хихон Испания
  • Мнения: 61
Добър ден момичета!!!
Прекрасна и бебеносна нова седмица!!! luvbed txtloves  ylinfant preggo
Започваме с новината на Qst sn io, дано повлече крак и повече  EFP stork-boy stork-girl newsm30
Qst sn io тихичко честито !!!Не се притеснявай всичко ще е наред!!!!Чудесна новина Hug Hug Hug Hug Моля се за теб всичко да се развива добре  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 676
  • Мнения: 965
след преглед при доки,всичко е ок ама бебе няма Sad и причина за това пак няма

# 677
  • Мнения: 931
Радинка  Hug , всичко ще е наред , просто трябва да не се вглъбяваме да мислим само за това.
Qst sn io! честито точица , много ти се радвам, мн мои приятелки са ходили при д-р Дасалов във Селена и са супер доволни.
Тойто и аз не съм мн добра по отглеждането на цветя , ама сега купувам докато цъфтят и после сменям цветето, ама съвсем друго си е като е живичко цветенцето.
Лидзи добре дошла , скоро да се мяташ към отчетните.
Олеее хора , вънка времето е прелест а аз съм се завряла в тоя офис   comp03

# 678
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
след преглед при доки,всичко е ок ама бебе няма Sad и причина за това пак няма
Нали и цикъл няма.Причината?Щом няма бебе,няма цикъл не всичко е ОК.

Qst sn io! ,защо не може да влезеш в акаунта си.Паролата ли си забравила?На мейла не ти ли пращат нова парола?
Пиши на An Mary, винаги ми е отговаряла

Фло ми се губи

# 679
  • Мнения: 1 056
Тихичко честито на Qst sn io! - стискам палци всичко да е ОК занапред.

Радинка, спокойно - знам, че е трудно и аз самата не мога да се успокоя, нооо ще се борим какво да правим. Все трябва да има причини да не стават нещата, така че човек трябва да търси и да опитва.

Момичета, някой трябва да подготви новата темичка. Аз съм много боса и не знам как става, но хайде някоя по-опитна да се заеме, да ни спретне прекрасна нова тема  Hug  bouquet

# 680
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ето меееее  Hug тук съм но не пиша за да не ви задъствам темата. Отдала съм се на трениране, диети ....... Добре съм  Wink Simple Smile  Радинка.....не се притеснявай, но наистина защо няма цикъл....? Или нещо не е наред или има бебе и е рано да се види. Иди все пак след седмица пак на лекър, ако не дойде цикъла.За мен не е нормално такова закъснение.

# 681
  • Мнения: 965
Милена,за сега нито кисти има нито нещо друго,а и забравих да ви кажа изписа ми утрогестан за да сме предизвикали цикал newsm78,ако някой може да ми даде инфо ще съм благодарна.

# 682
  • Мнения: 18
Благодаря ви много момичета за пожеланията.
Милена смених си пощата защото старата която бях посочила се ползва от друг и не и знам паролата,трябваше да ми пратят код за активация но не и не само празни съобщения ми пращат без код.Мисля че на Ан Мари писах в събота или в петък сега ще проверя,но за сега отговор няма.
Радинка пускала ли си хормони?

# 683
  • Мнения: 965
несам пускала хормони а и доки днес кажа че е рано,опасявах ме се от друго но не то си е ок

# 684
  • Мнения: 481
maggie_m, аз мога да се пробвам да пусна новата тема. Не съм го правила от доста години, но се надявам да се справя.  Laughing

# 685
  • Мнения: 1 056
Радинка - от какво сте се опасявали. Ако искаш да сте спокойни пуснете първо спермограма и там ако всичко е ОК, пусни си основни хормони. Това рано е - лично на мен хич не ми се нрави, ако има проблем (а то е 50 на 50) или всичко е ОК и е въпрос на време или има проблем. По някога нещата са много прости и лесно се коригират, но аз лично не мисля, че трябва да се чака година и чак тогава да се предприемат мерки. Поне аз нямам толкова търпение, нерви, а и време. Стискам палци, всичко да е ОК, нооо ако знаете ще се успокоите и нещата ще се случат   bouquet

# 686
  • Мнения: 18
Радинка след като ти дойде според мен на 3-ти ден можеш да пуснеш,при наличието на проблем не е рано.Колко дни ти закъснява?Да не е от нерви и притеснение покрай бебеправенето?

# 687
  • Мнения: 965
преди 10 години ми откриха малформация,и се притеснявахме че е това но не,оказа се всичко в нормите,за спермограма мисля че няма нужда,неговата бивша е била бременна но не го е искала,и кисти нямам явно съм некадарна за това

# 688
  • Мнения: 1 056
Радинка, това че преди време нещата са стоели по един начин, не означава, че не са се променили. Особено при мъжете с времето много фактори могат да окажат влияние. И аз съм била бременна 3 пъти, имам прекрасна дъщеря, нооо това за мен не изключва вероятността сега да имам проблем с хормони или нещо друго. Започва се от спермограма, защото е най-евтино и бързо и автоматично елиминира 50% процента от опасността. Искрено се моля за всички да е въпрос на време и малко повечко търпение, нооо лично мен би ме успокоило ако знам дали има проблем или просто трябва да почакаме  Hug

# 689
  • Мнения: 18
Радинка и моят мъж има бивша която преди години е забременяла и го е махнала,но спермограмата му се оказа лоша,може да се скапе и за 3месеца,това че е имало нещо преди нищо не значи.Не го отхвърляйте.Аз се надявам все пак че просто не улучвате момента.Колко време опитвате?Стрес на работното място?Аз да ви кажа честно  от първи януари минах от 8 на 4часа точно заради стреса.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт