Рекламираните по телевизията силиконови ролки- Щики

  • 2 221
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 20
Има ли мами,които да са си купили вече от рекламираните по ТВ силиконови ролки за почистване"Щики"на Топшоп и имате ли впечатления дали вършат някаква работа и колко време изкарва здраво и лепещо силиконовото им покритие?

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 17:33 от keyti_bg

# 1
  • Мнения: 51
И мен ме интересува същото Mr. Green В къщи си ползвам от тези хартиените,но те свършват много бързо.

# 2
  • Някъде там
  • Мнения: 36
Аз ползвах такава ролка, но марката не помня, струваше 10лв. от магазин за домашни любимци. Даже съвсем скоро я изхвърлих, че вече нищо не залепяше. Купих си я преди две години, за да поизчистя котешките косми преди да се е появило бебето. Свърши ми работа, но по-малките косъмчета си оставаха по дамаските и дрехите. С тях се справях с ленти от тиксо, залепени една към друга. Иначе ролката е много по-удобна за ползване и се почиства наистина лесно, но след едно минаване с нея, трябва веднага да се измие, защото повече не хваща. И така непрекъснато тичах към банята.

Дано съм била полезна

# 3
  • Мнения: 0
поръчах си от тези ролки и също като мармалад тичах в банята да я мия, а после да я изчакам да изсъхне. почистваше много добре, но само до 9-10-тото използване. вече изобщо не лепи. не си купувайте, аз много съжалявам за тази покупка!

# 4
  • Мнения: 51
Благодаря за информацията Hug Аз май се откаах да си купувам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт