Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 28 ~

  • 34 195
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 727
Ива  Hug извинявай.Приятно ми е, аз съм Вани.  Simple Smile

 Вече ги изгледах,така стана.   Peace
Вани Simple Smile,няма проблем
Кажи ти имаш ли някаква идея...кво се лепна там Емир-виж в скрития текст newsm78

# 31
  • Мнения: 1 336
Добро утро! Благодаря за темата Hug

# 32
  • Мнения: 11 820
Добро утро! Благодаря за темата Hug


да фаним малко тен да налягаме до него  Joy Силве ,много си бонбонена

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
айде толкова че се поулях Embarassed

Аз се чудя нещо ...
Скрит текст:
Емир що така се спусна да я спасява русата кривозъба татуирана девойка,след като Явуз я взе с хеликоптера...и кво реши че Фери вечно ще го чака у дома,само докато той се хили с оная в клуба,ами и аз бих побесняла,пак че имаше алтернатива момичето и то с кой-Левент беше точно на място....повам да я разбирам,красив,обичал я и бля бля ама и лепна шамар нали...има една приказка щом веднъж посегнеш ще повториш!!!! Гледам сега последните епизоди за пореден път,много ме е яд бе,но е доста реалистично....всичко,все пак не можеш да преглъщаш безкрайно,забремени една,приятел с втора,а жена му у дома сама-БЯСНА СЪМ
      да и аз съм съгласна  с теб ,а ако беше тя щях да го видя той побесня само докато му даде пример само и я цапардоса,а тя милата как търпи,мен тая озъбената много ме дразни,залепила се вече за него и той герой вече,много обича Фериа а не мисли тя как го преживява и се страхува ако му се случи нещо Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

Капризче Hug  bouquetИва Hug  bouquetРомантичка HugИрина Hug  bouquetРелакс Hugей големи скръндзи сте #Cussing out Mr. GreenСилве Hug





Хубав ден Hug

# 35
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug
Отново сме в нова тема, старата я опапкахме за два дни, но защо ли не съм изненадана, познато ми е още от времето, когато го излъчваха по турската.
Рени, благодаря ти за виртуалния ни дом, който за пореден път си ни свила, а уюта в него, самите ние си го създаваме и засега се справяме перфектно.



Снежи, благодаря ти за ФЕмирския колаж.


Виждам новодошли, приятни минути сред нас.
И да се почерпим, че да не кажете, че освен надувка и професорка, съм и скръндза. Joy
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 21 201
Интересни неща прочетох и номера на Чаги имате и го не давате, Joyи аблата е нарушила мълчанието си. Брееееей, ще каже човек, че откакто не му е мениджърка и момчето залитна в неправилната посока. Той, че се поотклони лееееекичко от правия път, така е, но не заради кака със сигурност. smile3521
За тези, които не знаят, в 18 оригинален епизод, към края на серията, по време на ревюто, русата дама, която ги напътстваше на подиума и в залата, в която се подготвяха преди самото ревю е именно тя, мениджърката на Чаги, само, че там е с руса коса, а сега по време на ареста се е боядисала в черно.
А дано в предаването си Дениз някой ден ги покани и двамата, че на нея не биха отказали.

# 37
# 38
  • Мнения: 474
Еми хайде и аз да се разпиша в новата тема много ми е приятно тук и с нетърпение очаквам втори сезон,а дотогава се задоволявам с вашите коментари и клипчета.Много благодаря на всички които ни дават аванс аз съм от нетърпеливите и сега като съм се зомбирала с този филм се ядосвам на тези от БТВ защо не пускат втория сезон?Много ми е приятно момичета да съм част от вас и хубавата ни тема  bouquet

# 39
  • Мнения: 727
айде толкова че се поулях Embarassed

Аз се чудя нещо ...
Скрит текст:
Емир що така се спусна да я спасява русата кривозъба татуирана девойка,след като Явуз я взе с хеликоптера...и кво реши че Фери вечно ще го чака у дома,само докато той се хили с оная в клуба,ами и аз бих побесняла,пак че имаше алтернатива момичето и то с кой-Левент беше точно на място....повам да я разбирам,красив,обичал я и бля бля ама и лепна шамар нали...има една приказка щом веднъж посегнеш ще повториш!!!! Гледам сега последните епизоди за пореден път,много ме е яд бе,но е доста реалистично....всичко,все пак не можеш да преглъщаш безкрайно,забремени една,приятел с втора,а жена му у дома сама-БЯСНА СЪМ
      да и аз съм съгласна  с теб ,а ако беше тя щях да го видя той побесня само докато му даде пример само и я цапардоса,а тя милата как търпи,мен тая озъбената много ме дразни,залепила се вече за него и той герой вече,много обича Фериа а не мисли тя как го преживява и се страхува ако му се случи нещо Crossing Arms
а де.....добре реагира,не е пресилила нищо,просто и дойде в повече,това е.....
и като се
Скрит текст:
завърна с нищо никой не я изненада Емко,както нямаше нищо с кривозъбка хоп годеж Shocked,аууууу че изненада значи,клуба там,хората съите и същите глупости съскат,само тя различна...много михаресва до този момент нямах никакви забележки....даже и със сдобряването им не ми дойде бързичко,ама бум бум нерде Ямбол нерде Стамбол-уж нови врагове,уж минали години ....
бррр


Наде гюнайдън казъм Mr. Green

# 40
  • Мнения: 0


И да се почерпим, че да не кажете, че освен надувка и професорка, съм и скръндза. Joy
Скрит текст:

Hug  bouquet Heart EyesТо се видя кои са скръндзите Mr. Green

Бел Hug

Светла Hugчакай 1 сезон да свърши, да му починем малко и на есен с песен Mr. Green

# 41
  • Мнения: 21 201
Емко как гледа УЖ неразбиращо, а самия той предложи на Фери да се махнат от унито.
Ивче, гюнайдън. bye
Ренка, wavey Bell, waveyСветле. wavey

# 42
  • Мнения: 727
абе да си кажа,че тайна не мога да пазя Embarassed,имам приятел...в БТВ,ами да ви кажа,че след първи сезон ще има друг сериал и после втори Rolling Eyes,незнам друго,само това ще кажа,че ще ме убие Whistling

# 43
  • Мнения: 727
Емко как гледа УЖ неразбиращо, а самия той предложи на Фери да се махнат от унито.
Ивче, гюнайдън. bye
Ренка, wavey Bell. wavey

ау Наде това от къде,кога се махат....въх пак съм пропуснала,като гледам само картинки Crazy

# 44
  • Мнения: 12 719
Здравейте девойки  Hug Hug
и аз да ви посетя от училищния компютър който както винаги е адски бавно загряващ
Чаатай и Йозге са много сладки филмчето Анадолски орли много си мми хареса точно когато Фе бяха разделени ми дойде като балсам  Whistling Whistling Whistling
Въпреки че не му харесах партньорката приличаше ми на щраус до него  hahaha hahaha
аз Йозге я знам от други сериали и ми е адски симпатична и позитивна  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт