135 приятни изненади от Италия:)

  • 20 455
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 603
Toй е от Тирано, учил е в Павия физика, обаче последната година се е разболял много сериозно и не е завършил, после е отишъл да живее с една във Флоренция и като са се разделили си е намерил работа в Милано.  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 5 710
ох Дамиано си е пуснал да гледа за Снежанка и лошата кралица ( Шарлийз Терон)
и ядосан "Ама то не е май по приказката"  Laughing

# 692
  • Мнения: 6 370
аз по-скоро бих я нарекла историк, отколкото поетеса, то се почва най-късно от древните египтяни всеки път, а се случва и от праисторическия човек  Grinning

Обаче не знам дали чу разсъждението как лукът ни кара да плачем, но то понякога е хубаво да си поплачем, за да си спомним за нашите грехове. Ако конклавът не я избере за Папа, аз поне титлата на поетеса ѝ я давам. Laughing

# 693
  • Мнения: 5 710
http://www.youtube.com/watch?v=CQdXkfRoXTc

Вие това видяхте ли го на Оскарите онзи ден ( ако сте гледали, де)..

# 694
  • Мнения: 5 462
ето виж сега ще те открехна на де Пеппо:
http://www.youtube.com/watch?v=u_Pyd-FiMk8&list=UUQNncWkfG_4 … H8GEA&index=7
Пеппо е и поетеса също така.. вкарва лирика в рецептите
Прическата на ролки, перлите, цялото злато то кръщенето и комунионето, събрано в една масивна гривна Joy Страшна е!!
Фурната и обаче забелязах , че има нужда от обезмаслител . Mr. Green

# 695
  • Мнения: 765
Лени, не съм гледала Оскарите и съответно не съм го видяла.  Mr. Green Жалко, че не дават реакциите на повече "героини" от песента.

# 696
  • UK
  • Мнения: 1 933
http://www.youtube.com/watch?v=CQdXkfRoXTc

Вие това видяхте ли го на Оскарите онзи ден ( ако сте гледали, де)..

О Боже! Хахахахах  Joy Не знаех, че го е имало, ама наистина ли?  Laughing Много яко! Аз не гледах церемонията, само отбрани моменти и разбира се ред карпета с роклите- това май го гледах преди дори да видя кой какво е спечелил  Mr. Green.

Бабата е уникална. Да й имам червилото.  Heart Eyes

Тук е яко депрес. Отврат време и всички в отврат настроение. Шефът ми идва да го  #2gunfire
В петък отиваме обаче на SPA уикенд, не с шефа, разбира се  Naughty Laughing.

# 697
  • Мнения: 5 710
http://www.newyorker.com/online/blogs/closeread/2013/02/seth-mac … sexist-night.html

тук има  повече за със сексисткия тон на церемонията, така да се каже по списък  Rolling Eyes
аз не зная Кейт Уинслет .... and whatever you're shooting now...
 по-скоро бих ги накрекла тези епизоди дебелашки шеги , хич не си падам

# 698
  • Мнения: 765
Мда, прослушала я бях само веднъж, не обърнах много внимание - реших, че по-общият контекст е редовното изпадане на бюстове от бюстиета по тези церемонии.

# 699
  • UK
  • Мнения: 1 933
http://www.newyorker.com/online/blogs/closeread/2013/02/seth-mac … sexist-night.html

тук има  повече за със сексисткия тон на церемонията, така да се каже по списък  Rolling Eyes
аз не зная Кейт Уинслет .... and whatever you're shooting now...
 по-скоро бих ги накрекла тези епизоди дебелашки шеги , хич не си падам

Статията е унищожителна. Аз не гледам Family Guy и останалите продукции на MacFarlane, някои неща са ме забавлявали ако съм хващала, но не е моят хумор. Това s We saw your boobs ми се видя смешно извън контекст, честно казано, но на мен дебелашките шеги често са ми по вкуса, малко плебейски, ама кво да се прави  Laughing Иначе ако бях гледала цялата церемония сигурно бих се съгласила с The New Yorker.

# 700
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Привет  Grinning
Благодаря за видео рецептата за тортиното, направих го, само малко промених рецептата,  отгоре залях със сметана и пармезан! Сега се пече!
И втората рецепта за фритата ди макерони не е за изпускане Peace

# 701
  • Мнения: 87
Баба Де Пеппо обира точките! Аз накрая на видеото, при уточнението за ролята на лука в живота не на етруските, а на египтяните, се смях с глас!  Joy

Много са готини жени на тази възраст, които с такава прецизност си разкриват кулинарните тайни. Почти си представих лелята на Микеле. Тралала , направете и някое видео на жената, дори и само за семейния архив да е  Laughing

Линдита, а на вкус как е тортиното? Не се ли усеща прекалено много вкусът на лука?


Оскарите не ги гледах, видях видеото, дето сте постнали. Ми то си е част от работата понякога да си показват... бомбите, аз не виждам смисъл от шегуването с този аспект от професията, все пак достойнствата на актрисите /и специално на цитираните в парчето/ далеч не се изчерпват с физическите им дадености. Но явно сценаристите на церемонията са решили този път така да разчупят обстановката.  

Лени, отчет: няма да изхвърлям панталона, изсъхна и е жив и здрав. Следващия път - в машината, както ме посъветва  Mr. Green

Тук е яко депрес. Отврат време и всички в отврат настроение. Шефът ми идва да го  #2gunfire
В петък отиваме обаче на SPA уикенд, не с шефа, разбира се  Naughty Laughing.
Льоли, а мястото избрано ли е или накъдето ви видят очите?

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 13:35 от calatea

# 702
  • Мнения: 5 710
Майка ми ми праща хабер от България,гледала новините, че Грилло ще се коалира с ПДЛ.
някой чул ли е нещо такова?

Калатеа, радвам се. Отчети се пак, като го изгладиш - внимавай с ютията, ниска степен и под нещо.
да не рискуваш излишно.

Аз съм гледала предаване на Джулия Чайлд как се прави лучена супа, в което времето беше запълнено с това как да нарежеш глава лук. Разбира се започвайки с инструкции как да си наточиш ножа и какъв да е. В миналото хората са били много по-детайлни в кулинарията, подхождало се е далеч по-сериозно , сега всеки ( вкл и аз) е поне блогър, а не знаем елементарни неща. Джулия Чайлд има също така и един урок за видовете пилета, който е направо очи-отварящ. Аз откакто съм го гледала това нещо не правя никога пиле какво да е и как да е:)))

# 703
  • Мнения: 6 370
Майка ми ми праща хабер от България,гледала новините, че Грилло ще се коалира с ПДЛ.
някой чул ли е нещо такова?

Това ми звучи абсолютно невъзможно и по-скоро е резултат на нечий компетентен превод в стил
"малък семеен негър". #Crazy

# 704
  • UK
  • Мнения: 1 933
В петък отиваме обаче на SPA уикенд, не с шефа, разбира се  Naughty Laughing.
Льоли, а мястото избрано ли е или накъдето ви видят очите?
[/quote]

До Велинград ще отскочим  Sunglasses.

Днес шефът ми навлезе в сватбената тематика. Умирам от смях, чудя се къде да се скрия да се успокоя  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт