"Столичани в повече" - 5 сезон - новото начало - 1 тема

  • 61 384
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 286
В момента линията Андрей - Дарина ми е много по въздействаща от колкото когато беше с Мимето  Heart Eyes
Много харесвам Иван Юруков , даже и с брада го взимам  Whistling
Аз също харесвам любовната линия между Андрей и Дарина. Само дето Дарина като говори, все едно рецитира и то с един такъв назидателно-подигравателен тон. Дано станат двойка и в следващият сезон да са в центъра  Hug

Мисля, че само с Андрей говори така, защото не може да го понася, ама сега като се влюби, ще зачуролика Heart Eyes . (дано, де Mr. Green )

# 706
  • Мнения: 1 525
Аз ще напиша в скрит текст. Защото коментарите са ми за последните два епизода.
Скрит текст:
Много съм разочарована. Къде изчезна комедийния елемент на този сериал? Толкова злоба в тези серии, че ... се радвам, че свърши.
Само Гришата и Андрей се държаха позитивно.
В Гришата се усети някакво пробуждане. Няма да коментирам обаче образа в бяло, че  #Cussing out Що за хрумване беше това? А и как говори Стоичков...Ужас.
Андрей пък...Иска да помогне на Дарина. А тя...Антон, та Антон. Хайде да не започвам темата какво ли е очаквала от него. А с Андрей не спря да мрънка. Все нещо й беше криво. Върха беше като заяви, че не може да има деца.
Събитията около Йовка са отвратителни. Тази линия Йовка-Радко-Спас беше започната и изоставена. И изведнъж такова развитие. Всички се нахвърлиха върху нея. Дори Яна. Ама то каквато майката...Как я изгониха посред зима навън. Заедно с детето. Срамота.
Пацо. Ех, Пацо! Мъж ли е? Май не е. Много ме разочарова. Заслужава си Зоя. Да го тормози и изнудва.
Жалко за Гълъбина.
Радко го видяхме само как търси жена на баща си.
Чеканов - срамота.
Сцената с децата ... "Я, имаме си нов чичко" беше показателна. Какво ли са видели тези деца, можем само да предполагаме.
Не искам този филм да има продължение. Не виждам какво могат да измислят сценаристите. Нещо хубаво имам предвид. Последния сезон ми показва, че са се изчерпали.

# 707
  • Мнения: 812
От последния сезон и аз се разочаровах,такава боза стана
сигурно в другия сезон нещата ще се понаместят,но ще видим...
Определено ми липсва комедията в сериала,но пък в живота не всичко е само смях

# 708
  • Мнения: 2 286
Може би трябва да посменят малко сценаристите, че да дойдат нови и свежи идеи и действия.

Но много ми се иска поне още един сезон да има, че ако свърши така... Rolling Eyes ще ми е още по-гадно. Дано измислят някакво хубаво финалче... Въпреки че, ако го пооправят откъм действия и персонажи, ще може още 2-3 сезона да направят.

# 709
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 121
Мен пък ми е интересен и много смешен, в сравнение с английските бози дето се точат 30-40 години.

Четох, че и следващият сезон вече е сниман.

# 710
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз ще напиша в скрит текст. Защото коментарите са ми за последните два епизода.
Скрит текст:
Много съм разочарована. Къде изчезна комедийния елемент на този сериал? Толкова злоба в тези серии, че ... се радвам, че свърши.
Само Гришата и Андрей се държаха позитивно.
В Гришата се усети някакво пробуждане. Няма да коментирам обаче образа в бяло, че  #Cussing out Що за хрумване беше това? А и как говори Стоичков...Ужас.
Андрей пък...Иска да помогне на Дарина. А тя...Антон, та Антон. Хайде да не започвам темата какво ли е очаквала от него. А с Андрей не спря да мрънка. Все нещо й беше криво. Върха беше като заяви, че не може да има деца.
Събитията около Йовка са отвратителни. Тази линия Йовка-Радко-Спас беше започната и изоставена. И изведнъж такова развитие. Всички се нахвърлиха върху нея. Дори Яна. Ама то каквато майката...Как я изгониха посред зима навън. Заедно с детето. Срамота.
Пацо. Ех, Пацо! Мъж ли е? Май не е. Много ме разочарова. Заслужава си Зоя. Да го тормози и изнудва.
Жалко за Гълъбина.
Радко го видяхме само как търси жена на баща си.
Чеканов - срамота.
Сцената с децата ... "Я, имаме си нов чичко" беше показателна. Какво ли са видели тези деца, можем само да предполагаме.
Не искам този филм да има продължение. Не виждам какво могат да измислят сценаристите. Нещо хубаво имам предвид. Последния сезон ми показва, че са се изчерпали.
Ами, не го гледай, бе Party .. Мене ако нещо ме измъчва толкова, няма да го гледам baby_neutral . Не може да очакващ всичко да е наред с героите, около какво ще се върти така сюжетът Rolling Eyes ?
Четох, че и следващият сезон вече е сниман.
Чудесно, ще го очакваме в началото на новата учебна година  Heart Eyes .

# 711
  • Мнения: X

[/quote]
Ами, не го гледай, бе Party .. Мене ако нещо ме измъчва толкова, няма да го гледам baby_neutral . Не може да очакващ всичко да е наред с героите, около какво ще се върти така сюжетът Rolling Eyes ?

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 712
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Йордан: Със стари фльорци нов...
Яна:...бардак
Славка: А, бе как говориш на майка си?
Йордан: Нищо не е казало детето за теб...

# 713
  • Мнения: 3 830
Йордан: Със стари фльорци нов...
Яна:...бардак
Славка: А, бе как говориш на майка си?
Йордан: Нищо не е казало детето за теб...

Joy Joy И аз много се смях  на Лютови за бардака  Laughing
Иначе сериалът си е супер.Аз не разбирам какво е това мрънкане.Тези,които не искат да продължава,просто да спрат да го гледат,какъв е проблема?!И аз така знам,че 6-ти сезон е сниман и в момента снимат седми,не знам колко е достоверно,но дано и осми да има. Peace

# 714
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Първи и втори бяха най-забавни, направо съм се заливала от смях. И в следващите има доста точни попадения, но за съжаление стават все по-малко. Дано следващия сезон е пълен с повече хумор и по-малко тъпи истории за пълнеж /като на Андрей например/. Simple Smile Аз все още се надявам, че сценаристите ще ни изненадат приятно.

Относно забележките към тези за които сериала се е изчерпал - много неуместни са. Разисквали сме го и в други теми. Всеки от почитателите на даден сериал има право да се изкаже в темата независимо дали мнението ще е положителни или отрицателно. Тези теми са точното място за това  Naughty

# 715
  • sf
  • Мнения: 10 251
От къде мога да си сваля началната мелодия за телефон?

# 716
  • Мнения: 4 607
Относно забележките към тези за които сериала се е изчерпал - много неуместни са. Разисквали сме го и в други теми. Всеки от почитателите на даден сериал има право да се изкаже в темата независимо дали мнението ще е положителни или отрицателно. Тези теми са точното място за това  Naughty

Абсолютно. Какво ще рече това "като не ти харесва, не гледай"?!? За да си започнал да го гледаш, значи нещо ти е харесало. Като с годините е нормално да започне да не ти харесва. Но пък е възможно и напълно в реда на нещата да се надяваш, че пак ще започне да ти харесва, а вероятно искаш да видиш и някакъв завършек на историите на героите, които си наблюдавал през годините. Какво толкова лошо има да се изкажеш, че не ти харесва и си разочарован и защо пък трябва да с спираш да гледаш?!? Tired Мисля, че всеки сам може да прецени кога да спре да гледа.  Peace

# 717
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Относно забележките към тези за които сериала се е изчерпал - много неуместни са. Разисквали сме го и в други теми. Всеки от почитателите на даден сериал има право да се изкаже в темата независимо дали мнението ще е положителни или отрицателно. Тези теми са точното място за това  Naughty

Ама, разбира се, че всеки има право да изкаже мнение. Но явно според теб никой няма право да отговаря на нечие мнение, така ли Mr. Green ... Да сме като тримата в кухнята - всеки си говори нещо, никой никого не слуша Sunglasses ..

# 718
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А на мен участието на Стоичков ми беше много забавно и мисля, че се справи отлично със задачата. Браво на Ицо!  bouquet
Сега, когато Коцето се върна, може пък да му потръгне на оня мухльо, брат му. Зойчето няма как да докаже, че са се сменили.
Я ми припомнете Рангел и Йордан образовани ли са? За да им предлагат работи на чистачи, значи нямат никаква квалификация, освен средно образование. Да не би да съм пропуснала newsm78 А и Рангел как не си е набавил диплома- на него му ражда главицата подобна далаверка.
Може нататък тая нишка да развият... Thinking

# 719
  • Мнения: 1 525
Аз се радвам, че сте коментирали моето мнение. Нали темата е създадена, за да може всеки да сподели впечатлението си от филма?
Да, на този етап, не искам да има продължение.
Но ще се радвам да продължи.
Обичам българските филми.

Общи условия

Активация на акаунт