Звездни компромати-164

  • 53 244
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 707

https://bg-bg.facebook.com/veronica.stefanova

Ето я. Миналата година май беше една от претендентките на Мис България. Това момиче има нещо много странно в долната част на лицето - не знам брадичката ли, челюстта ли  Thinking

# 31
# 32
  • Мнения: 15
Тук съм, кууууууууудаааааааааааа! ДЖИЯ Hug

Мислех, че вече е била показвана Сара Джесика Паркър ... newsm78 объркала съм се...

Но не мога да не изкоментирам тоталната гавра , която са направили с нея....То бива фотошоп ама чак пък толкова... #Crazy Как не ги е осъдила- не знам.. Shocked
Peace Crazy

Този ли е съпругът на Койна? Интересно ми е на кого най-красивата за мен българка е родила 3 деца...

Инфантилна, благодаря ти за комплиментите, но не съм омъжена и още нямам деца. Joy Hug (не ми се връзвай)

Не вярвам, че го казвам, но тук Риана МНОГО ми харесва. Семпла и красива! Прическата ѝ също е страхотна. Да видим докога ще се задържи с нея. ooooh! btw и с късата черна подстрижка много ми допадаше. Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 1 544
Джойче, да ти е жив и здрав рожденника Happy 32th Birthday, Joseph Gordon-Levitt!   Wink

Жестоко са се подиграли със Сара Дж. за тази фотосесия  ooooh!

# 34
  • София
  • Мнения: 7 877
Този ли е съпругът на Койна? Интересно ми е на кого най-красивата за мен българка е родила 3 деца...

Койна има страхотни хипнотизиращи очи, действат ми като тези на Хелена Кристенсен.  Heart Eyes


Кейт Мос  е новото лице на Kerastase, още една причина да ги харесвам.  Flutter

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 13:45 от Иля

# 35
  • Мнения: 132
  bouquet
Много ми харесва така отслабнала ,по-нежна ми изглежда.
Сара Джесика Паркър е като извънземно на корицата  Sick Направо са я направили на карикатура.
Самоуби се певицата Минди Маккрийди
http://inews.bg/%D0%9B%D0%B0%D0%B9%D1%84%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9 … 393_i.262186.html  Flowers Rose Flowers Rose

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 2 486
Койна Русева е невероятна жена  Heart Eyes.

# 38
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 598
На СДжП чертите са й толкова остри, а с този бронзант (ли е кво е?) под скулите е много зле  Shocked

# 40
  • София
  • Мнения: 721

На Алекс Раева ми прилича Simple Smile)

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Steve Martin
Demi Lovato
Christina Ricci присъства на новата колекция Есен 2013 на Marc Jacobs
Lucy Liu in Fitness Magazine March 2013
Rachel Weisz голяма любимка ми е  Heart Eyes
Doutzen   Kroes Super   Hot Shoot   in   Vogue       Germany
Bar Refaeli ей така се прави тяло Simple Smile
Никол Кидман
 
Анджелина и Брат ще пускат свое вино на пазара в Щатите през Март Simple Smile
След като са дизайнери на бижута и мебели. 1 стол по дизайн на Брат струвал $45к/хиляди/  Crazy
Притежавали винарна във Франция от 2008 и тази година ще пускат на пазара розе с име Miraval кръстено на самото място.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 453
Дейвид Бекъм с Харпър и момчетата Виктория сигурно чете тук  Wink.













# 43
  • Мнения: 3 634
По повод ревюто на Марк Джейкъбс и тоалета на Майли-то с Мики Маус... тук й се смяхте, но по чуждите сайтове пише, че била страшно стилна така.


Отдъхнах си! Мислех, че това дете ходи само по ревюта и летища.

# 44
  • Мнения: 9 710
Нямам с какво да се запиша в темата!
Ще потърся някоя интересна снимка и ще си редактирам мнението! Обещавам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт