Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 65

  • 49 620
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 896
lidiya_ilieva, smile3521 newsm10 smile3501
Браво! Напълни ми душата!

 newsm78
 tooth ок,сега ще се разчистя! Но обещавам да ви чета!

# 661
# 662
  • Мнения: 683
Gawina, ето и линк за дейлито  Peace

http://www.dailymotion.com/video/xxs7im_yyyyyyyyyyyyy-yyy-88-yyy … ilms#.USz5iVeneSo

Корделия, не мисля, че посланието е за Джан, а за феновете и. Поне така ми се иска да мисля  Laughing

# 663
  • Мнения: 683
И още една снимка, която поместиха преди малко  Peace



# 664
  • Мнения: 3 485
Ани за тази втората снимка да знаеш какви гибелни мисли ми минават през главата...нЕмам думи!  #Cussing out

# 665
  • Мнения: 683
От партито на Окан


# 666
  • София
  • Мнения: 228
Ахахахаах! Тренди, вади цигулката и ти и : "цигу-мигу, цигу-мигу"....натам си знаеш  Joy

# 667
  • Мнения: 197
Благодаря ви, момичета!    bouquet
 
Отвори се, видях го и го препратих по веригата и на останалите от моите да го видят.

# 668
  • Мнения: 3 485
Ахахахаах! Тренди, вади цигулката и ти и : "цигу-мигу, цигу-мигу"....натам си знаеш  Joy
Лиде не ми говори ,едно време в пионерския си период ходих на сулфеж по цигулка... ooooh! Joy няма да ви разправям какви истории надробих! Joy hahaha Joy
Цигулката все още я имам,мога да им я пратя като ценен реквизит !

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 20:59 от trendafilka

# 669
  • Мнения: 9 777
Има ли желаещи да вечерят с мен  Heart Eyes hahaha Party

# 670
  • Мнения: 13 564

Ани, какъв е този христиански параклис на една от снимките - пак ли ще има христианка в харема??? newsm78
Пак европейска принцеса??? newsm78

# 671
  • Мнения: 683

Ани, какъв е този христиански параклис на една от снимките - пак ли ще има христианка в харема??? newsm78
Пак европейска принцеса??? newsm78


Джу, пише 1537 Vatikan  Laughing

# 672
  • София
  • Мнения: 228
Има ли желаещи да вечерят с мен  Heart Eyes hahaha Party

Колкото и да го обичам, тази бедна трапеза си е чиста подигравка към моята персона!
Виж Тренди, ако се присъедени с цигулката, поне душите да напълни, вече ще е друго.  Laughing 

# 673
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добър вечер. Отдавана се каня да ви попитам нещо. Следя темата ви от началото на 3 сезон. От около 72-73 серия. Почнах да гледам серияла по тв7, а после изгледах останалите епизоди на един дъх в интернет. Та,молбата ми е следната. Имам си целия първи сезон,иска ми се да си изтегля и втори сезон, но сигурно е свален или не го намирам. Някой може ли да ми помогне? Може да ми пишете и на лични.

# 674
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
88.Bölüm 3.Fragmanı

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 22:28 от Sinan Mustafov

Общи условия

Активация на акаунт