Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 719
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Честито на новите бебенца   bouquet и очакваме с нетърпение нови попълнения Simple Smile)))))

# 256
  • Мнения: 455
акушерката ми каза да изкачвам стълби всеки ден, за да не преносвам.
ако знаеш колко разходки съм направила и колко стълби съм изкачила с първата ми бременност.. Simple Smile
накрая пак преносих с 2 дни.
И аз така! Simple Smile Толкова разходки,катерене на стълби и какво ли не и преносих 4 дни.а може би щях да наднося и повече,но добре че ме включиха на системи.
 Момичета,имате ли някакво течение?Аз имам някакво течно с бял примес,без мирис,а вагиналния секрет показа,че нямам никакви бактерии. newsm78 Или това мокрещо течение е изтичане на околоплодни води!?Не знам как става да изтичат на етапи-моите предния път ги спукаха,когато получих нужното разкритие.

# 257
  • Мнения: 0
И аз цял ден това се чудя. Тече си нещо от време на време. Вечер слагам вагиналните за изчистване, ако нещо има евентуално. И сутрин си казвам, че е от тях. Ама то и през деня си мокри от време на време. Белезникаво едно такова.Не е много, ама си мокри.

# 258
  • Мнения: 583
Симона, аз имам течение през цялата бременност. При предишната микробиология не излезе нищо. Смятам да отида утре да ми вземат пак вагинален секрет. Само ме притеснява, че няма да има време за лечение...
Също незнам как изтичат на етапи. И моите ги спукаха предния път и изтекоха наведнъж.

Да споделя едни усещания - чувствам си корема максимално изпънат. Толкова, че чак кожата ме дърпа и имам чувството, че ще ми се  прокъса. А пък като седна и все едно корема съм си го сложила върху краката  Laughing, толкова ми е надолу Simple Smile

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Първо да честитя на мамите с прекрасните бебчета. Да са здрави и да радват мама и тати.

А сега да се оплача, днес така паднх по стълбите във входа, че цял ден не мога да се успокоя. Паднах на една страна, не на коремчето и само ръката ме боли. Не ходих на преглед, защото бебчето си шава нормално. Сигурно трябваше да отида за да ми е по спокойно.
Утре с ММ отиваме на София по работа, а на 27.02 заминава за щатите Sad
Лека вечер от мен!

# 260
  • Мнения: 129
Ехо, гледам следвате заглавието на темата и се разписвате в родилното Simple Smile Честито на новите майки и бебчета и само хубави разкази! И като гледам как ви текат "разни неща", няма да оставите бебета за март месец Simple Smile

За Waterlilia и малкия Андрей - стискаме палци и ни пиши пак, като имаш новини, дано бързо да оздравее бебчо!

Ние в последния момент решихме и се организирахме за стволови клетки, така че утре отивам да уточним детайли и да подписвам. Дано бебка да изчака и утре, защото всъщност много държим да го направим.

А Донка 78, Аугментин и аз в момента пия заради стрептококи, въпреки че в листовката не пише да е разрешен, четох, че е от най-безвредните за бременни антибиотици. Надявам се наистина да е така.

Лека вечер на всички и чакаме още бебчета утре

# 261
# 262
  • Мнения: 0
Еха, още две бебчета, супер  Hug
Честито на Галето и Еленка, хайде и нашия ред да идва скоро, че... май взе да ни поомръзва  Tired

Аз продължавам да съм с гадния сърбеж и малки мехурчета, като се поразтърсих поне какво да обяснявам на док, се натъкнах на нещо, което много прилича на моите симптоми: дисхидроза, ще питам утре доки да ме пренасочи нанякъде, поне да ми изпишат нещо да се мажа, че сега с подръчни средства.

Иначе като цяло все същото - намален апетит, киселини чат пат, коремът ми е твърд, но бебчо си шава, и като ям едва си поемам дъх, че си ми е високо корема. Аз все да почна този чай от малина и все забравям  ooooh! И аз знам, че трябва да се ходи пеша всеки ден ако може и изкачване на стълби помагало за разкритие... ама аз като не мога и 3 етажа да изкача, само пуфтя Simple Smile

Лека и дано поспим тази нощ!

# 263
  • Варна
  • Мнения: 307
ROSAURA, аз имах такъв обрив (всъщност е екзема). Появи се между пръстите, малки ситни водни пъпчици, когато кожата е била по-дълго време мокра. Когато през деня повече време съм стояла на мивката или готвя, се раздразняваха ужасно. Иначе, ако не се мокря много завяхваха и почти изчезваха.
Ходих до личната и тя отсече - дисхидроза. Изписа ми Адвантан мехлем. След 3 намазвания изчезна, обаче ако постоя пак повече на мивката и отново се обажда. Док по принцип каза, че напълно излекуване няма  Shocked
Иначе за кремчето каза, че нямало проблем да се ползва, дори и на бебета го изписвали  Crazy

# 264
# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
 1countingsheep

# 266
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хайде, искам още бебета утре като се събудя и отворя темата. Би било хубаво едното да е моето вече.  Mr. Green

Скапана съм, тъкмо се връщам от мола. Каката малко я поглезихме на въртележката и със сладоледче. Мама много се умори и вече и втръснаха съжалителните погледи, които ми хвърлят. Почвам леко да се дразня и на тукашния манталитет... бременна жена за тях не е нищо особено.
Пример - въртях се 10 мин с каката да намеря маса за сядане в едно заведение за самообслужване, а разни дечурлига си бяха насядали на маси, които не се използваха и само те гледаха с едни големи втрещени очи как обикаляш. Не са виновни дечицата, няма кой да ги възпита, че на бременна жена и на стари хора се става и се опитва да се помогне.
Вчера пък една ме изблъска с количката да мине покрай касата в хипермаркета. Касиерката само изцъка с език от възмущение. Както и да е... оплаках се.  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 0
Хайде, искам още бебета утре като се събудя и отворя темата. Би било хубаво едното да е моето вече.  Mr. Green

Скапана съм, тъкмо се връщам от мола. Каката малко я поглезихме на въртележката и със сладоледче. Мама много се умори и вече и втръснаха съжалителните погледи, които ми хвърлят. Почвам леко да се дразня и на тукашния манталитет... бременна жена за тях не е нищо особено.
Пример - въртях се 10 мин с каката да намеря маса за сядане в едно заведение за самообслужване, а разни дечурлига си бяха насядали на маси, които не се използваха и само те гледаха с едни големи втрещени очи как обикаляш. Не са виновни дечицата, няма кой да ги възпита, че на бременна жена и на стари хора се става и се опитва да се помогне.
Вчера пък една ме изблъска с количката да мине покрай касата в хипермаркета. Касиерката само изцъка с език от възмущение. Както и да е... оплаках се.  Mr. Green

Много позната ситуация и тук. От както съм бременна са ме пуснали на опашка 2пъти и в автобус са ми станали най-много три пъти. И като седят срещу теб и те гледат умно,умно..а преди две седмици една чернилка така се развика във влака да стават и да ми правят място,защото щяха да ме смажат. Та тя ми каза,че ако не им кажа нямало да станат. Ама на мен ми е неудобно,ми ако пак не стане:))Нагли са до костите

# 268
  • Мнения: 0
Момичета, в БГ ситуацията е почти идентична. Много рядко някой (най- вече жена) ще се сети да отстъпи място в автобус, а пък за опашка в магазин да не говорим. А да чакаш някой ученик или пенсионер да се сети...., дано ние успеем да си възпитаме децата по- добре.
Аз както не вярвах , че ще стигна до 9 тия месец, май и до термин ще си откарам Simple Smile Но по- добре да си седи сега вътре, че баткото ни е болен. Вече 3-4 ден  ту вдига , ту сваля Т, като в петък вечерта стигна до 40.1 градуса. За лекарката която ни прие в спешния, няма да коментирам.
Стига съм се оплаквала.
Честито на всички нови мамчета - да са им много здрави рожбите, а болничкото бебче на водна лилия, бързо бързо да се оправя.

# 269
  • София
  • Мнения: 114
Аз като се возя в автобус не ми прави впечатление вече..толкова са нагли хората,че няма как да се опише с думи.Няколко пъти ми се е случвало тръгвам към свободното място и някой не да кажеш пенсионер ,а около 40 г.  се засилва и сяда и те гледа умно  Tired

Общи условия

Активация на акаунт