Човечността беше единственото нещо, което не бе изгубила - TVD Тема 35

  • 24 267
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 581
Мда, правилно постъпи Деймън, одобрявам Peace

# 46
  • Мнения: 3 403
Мише   bouquet  Hug - тази нощ ще се гледа серия явно - събитието си заслужава

# 47
  • Мнения: 3 736
Мда, правилно постъпи Деймън, одобрявам Peace

Не може да бъде!  Shocked  Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Мда, правилно постъпи Деймън, одобрявам Peace

Не може да бъде!  Shocked  Joy

Аз съм обективна Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 74
Доволна съм от новата серия Simple Smile

Скрит текст:
През цялото време плаках  Cry. Горкия Джереми, как можаха и него да убият. Този сезон нямат милост, убиват наред вампири, хора, хибриди и ловци. Мат беше добър приятел, опита се да помогне на Елена, да и покаже, че макар и болката да е силна, с времето свикваш с нея.
Ох, Деймън, Деймън! Беше страхотен този епизод. Имаше от всичките му нюанси - мил, лош, малко безразсъден (ако отнемането на човечността на Елена, може да се нарече така). Сцената между Иън и Нина беше много тъжна.
Нина е невероятна. Изживях цялата й болка. Сега Елена ми харесва много повече. Искам да срещнат Катрин и лошата Елена.
Стефан какво се вайка? Първо "помогни й", а след това не трябваше да изключва човечността си.
Бони има много слаби ангели. Какво слуша Сайлас/Шейн? Баба й многократно я предупреди да не се занимава с черна магия.

# 50
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
изгледах и аз  Whistling ми тъп ми беше епизода

Скрит текст:
Ребека иначе е много страшен вампир,ама подскача като ущипана мома,като я хвана Шейн  ooooh! и аууу,каква изненада,Сайлъс станал Шейн.Нали в миналия епизод разбраха,че Сайлъс предизвиква халюцинации,как така днес никой не се сети,че нещо може да не е ок ooooh!
И кво изключихме чувствата на Еленка,то т'ва да не е лампа,бе  Crossing Arms

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Имам един въпрос  Whistling
Скрит текст:
Сега Елена при Стефан и Деймън ли ще живее и вечер ще ходи от стая в стая ли  Mr. Green hahaha

# 52
  • Мнения: 9 095
начи Муре, Ир, да искам не мога се обобщя по- добре...псулютну съгласен

# 53
  • София
  • Мнения: 6 219
аз ли съм луда или Чаги ми размъти мозъка, ама серията ми хареса...
Имам една огромна въпросителна КЪДЕ Е КЛАУС??????????? тия кво си мислят БЕ? че ше им гледам сериала без него ли???????????????????

супер тъпи обяснения и гуп глупотевини
обаче пък Елена този път се държа логично!

# 54
  • Мнения: 2
Мда, правилно постъпи Деймън, одобрявам Peace

Не може да бъде!  Shocked  Joy

Аз съм обективна Crossing Arms


  По скоро си пристрастна  Laughing
 И според мен постъпи по правилния начин, и по логичния за Деймън такъв.

# 55
  • Мнения: 3 736
Гони Тайлър?  hahaha

Нели, ти си еталон за обективност като става дума за Дневниците и Св. Дамян, спор няма.  newsm62

Скрит текст:
И кво изключихме чувствата на Еленка,то т'ва да не е лампа,бе  Crossing Arms

# 56
  • София
  • Мнения: 3 581
Таа па, ако мислиш, че Дневниците ми е любимият сериал, мноу се заблуждаваш Mr. Green

# 57
  • Мнения: 21 282
Мока , благодаря и аз за новата тема   bouquet


Happy B-day на Зак Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 517
И аз изгледах.
Скрит текст:
Добра серия беше. Много силна игра за Нина. Тори и Пол също имаха много нежна и мила сцена. Бона дано не обърка нещата,че ще стане страшно ooooh! Жалко за Джерко, ама явно така е трябвало да се случи. Този Шейн така ме дразни, че не знам #2gunfireЖалко, че следващият епизод е чак на 15 март, има бая време до тогава. Решението на Деймън ми беше неочаквано, но типично вв негов стил. ще видим какво ще се случи.

# 59
  • Мнения: 1 336
Ох, горкото ми Бог!

Общи условия

Активация на акаунт