Страх от влюбване- последици?

  • 4 803
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 497
За мен да кажеш "страхувам се от обвързване" е някакъв вид оправдание... Пазиш се от нещо, което както каза Sesana - като дойде, така ще те халоса по главата, че ще забравиш за всичко. Колкото и да те е страх и да отбягваш хората, ще се появи някой или нещо, който ще те замае толкова, че няма да знаеш какво се случва.
За мен мъж или жена, който право казва на другия "страх ме е да се обвържа" или "искам да го караме по-бавно, страх ме е да не те нараня (ме наравиш), просто се оправдава, че не те иска или не е сигурен във връзката.
 
Вярно, че аз съм от по-емоционалните и колкото и да са ме наранявали (единия път беше доста тежък... със страшни психичеси последствия), все съм се опитвала да изплавам. Страхът ми се изразяваше в това, че просто по-трудно се отпусках и не се доверявах така лесно.

Един ден обаче един симпатяга ме "халоса по тиквата" и съвсем забравих за тия глупости.

П.С. Сега прочетох и останалите мнения и май ми стана по-ясно за какво става дума Simple Smile Мацка, за малко да се забъркам и аз в подобна ситуация... ЕДин мъж когато е наистина влюбен и отдаден (в случая на теб) ще направи ВСИЧКО. Разбирай ВСИЧКО и няма да му дреме за финансови облаги и т.н. за да е с теб. Мъжете са доста по-нерационални от нас и не ги мислят тия неща. На мен преди години един така ми завъртя главата, не бях на себе си, какви глупости правех от любов и като почна да ми ги пелтечи тия простотии от рода на "Искам да съм с теб, но не мога, не искам да ти съсипвам живота, много ще бъде трудно да сме заедно". Спирах да му вдигам телефона и осъзнах, че съм онази любовна тръпка която в личния му живот отдавна липсваше.

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 13:02 от Po3u

# 31
  • Мнения: 6 365
Аз не разбрах авторката на темата престраши ли се да ражда
или е гугълнала какво е "епизиотомия" и е видяла, че е
по-неприятна от разбито сърце...

Общи условия

Активация на акаунт