Лакове за нокти- 75

  • 45 244
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
А сега пролетта и лятото хитът ще е оранжевото....

# 16
  • Мнения: 1 198
Преди малко сложих един страхотен, свеж и пролетен цвят - Римел - Appricot punch ... Показвам стара снимка - http://bmb2323.snimka.bg/other/lakove-za-nokti.624958.25558896
А може би тази от нета е най-реалната, поне при мен стои така - http://1.bp.blogspot.com/-9zVZCxNP3J8/ThdhTyeqmmI/AAAAAAAAAVw/aU … s1600/image_4.jpg

# 17
  • Мнения: 38
Мерси за темата   bouquet
На мен вечно ми се носи розово  ..във всичките му нюанси. След малко ще се лакирам с Кoala bear-y   Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 449
Носят ми се синьо - зелени светли цветове, свежи(като летния Диор), както и розово-лилави(харесала съм си лилавичък на ЕЛ). Корала, както винаги, оставям за лятото.

# 19
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Денси -   bouquet

Аз все още не съм превключила на пролетна вълна,напоследък много трудно някой лак ми привлича вниманието  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 282
На мен още си ми се носят тъмни, околочерни. Готическата колекция на A-England и тям подобни.

Иначе се глася за синьо и за бяло - шимър, желе. Имам миниатюрите на O.P.I. New York City Ballet и смятам да си купя пълноразмерен от тях поне един, а може би и два (полупрозрачните желета с млечнобял и със светлолилав оттенък) за лятото, защото ги намирам наистина за много добри.

# 21
  • Мнения: 36 108
носи ми се светло синьо и светло зелено, може би и нещо светло сиво, но не металик
и пясъци, но още не съм си купила - сигурно ще стигна до тях, когато им мине модата - все съм две крачки по-назад от тенденцията  hahaha

# 22
  • Мнения: 514
На мен още си ми се носят тъмни, околочерни. Готическата колекция на A-England и тям подобни.

Иначе се глася за синьо и за бяло - шимър, желе. Имам миниатюрите на O.P.I. New York City Ballet и смятам да си купя пълноразмерен от тях поне един, а може би и два (полупрозрачните желета с млечнобял и със светлолилав оттенък) за лятото, защото ги намирам наистина за много добри.

И аз си търся бяло желе. Може ли да ми кажеш става ли на черти при поставяне OPI Don't touch my tutu и още дали е искрящо бял, а не мръсно бяло? Незнам стана ли ясно какво имам впредвид, но преди съм правила опити да намеря подобен лак и тези неща ми излизат като проблем. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 282
И аз си търся бяло желе. Може ли да ми кажеш става ли на черти при поставяне OPI Don't touch my tutu и още дали е искрящо бял, а не мръсно бяло? Незнам стана ли ясно какво имам впредвид, но преди съм правила опити да намеря подобен лак и тези неща ми излизат като проблем. Simple Smile
Не става на черти, точно това е, че се разравнява почти сам. Трябва да се сложи обаче на три слоя, за да се белне, защото на един е съвсем прозрачен (и може би леко неравен, да), на два вече е малко по-мътен, а на три е идеален.
Сега за цвета не знам какво да ти кажа. Цветът му е като в бутилката, но поне за мен той не е снежнобяло, а млечнобяло. Мисля, че на снимката в ревюто по-долу е предаден много добре:
http://www.scrangie.com/2012/03/opi-nyc-ballet-soft-shades-collection.html

# 24
  • Мнения: 13
ми на мен ми се носят най вече всякакви които се набиват на очи  Crazy

Избива ме на розово - искрящо, сочно. Не знам доколко има общо със сезона, но такова ми е настроението.

И аз така + цикламени...  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 420
Добро утро, дами  bouquet Нещо интересно, което видях сутринта

# 26
  • Мнения: 653
И аз си търся бяло желе. Може ли да ми кажеш става ли на черти при поставяне OPI Don't touch my tutu и още дали е искрящо бял, а не мръсно бяло? Незнам стана ли ясно какво имам впредвид, но преди съм правила опити да намеря подобен лак и тези неща ми излизат като проблем. Simple Smile
Пеперудке, пробвала ли си Флормар 319?
Скрит текст:


По темата - носят ми се синьо-зелени, тюркоазени; тъмни с шимър също, защото на слънце последният се разкрива и стоят страхотно.


# 27
  • Мнения: 60
Денси  bouquet

Носи ми се мента, неонови и пясъците  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 13
Хейй момичета, да ви разкажа какъв лаков сън сънувах  Joy
Люляково лилави холограми  Heart Eyes

Скрит текст:

Такъв цвят с холограмни частички като на КА  Heart Eyes Влюбих се, никъде обаче не съм виждала такива  newsm78 (Интересното е, че люляково не харесвам за лак) Имате ли някакви идейки за нещо подобно от по-достъпните марки  Thinking

# 29
  • Мнения: 514
Благодаря ви момичета за отговорите.   bouquetАз ще потърся, Аризонке, този лак на Флормар 319. Последният бял лак-проба на това, което търся  беше точно на Флормар 370. Оказа се блажна боя за съжаление, която не може да се носи на един слой. Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт