Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 43 ~

  • 41 549
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 785
много ясно че няма да гледа с топлота като в ОС,все пак в ПЕ си отмъщава трябва да му е друг погледа. А за целувките с Гюнеш не съм съгласна,не е като с ония дветеи,имаше си малко страст,няма какво да говорим сега,даже и грубоватичко го играеше някак. Тези който приемат ПЕ го виждат по един начин,а другите по друг. Чаатай си играеше страхотно,просто партньорката му не беше толко добра актриса и не се получиха нещата.
newsm10 smile3521 thumbsup

+1 И въпреки, че не е добра актриса, пак им се получиха сцените. smile3521


Скрит текст:




Голям симпатяга е Бурак и биха си подхождали с Хазал, като екранна двойка.
ооо да и те си имаха много добри моменти (особено пред асансьора  smile3501 )  ,но като цяло имах в предвид че не я бива още,не и се е отдало да играе по свободно и да изразява добре емоциите си  Peace иначе си ме кефят в сериала,ако не го свързваха толко а АФК щеше да е много добър,ама битте е вече за съжаление
Вяра, права си, но още по-страшното според мен предстои.
И да ги свързваха с ФЕмир, а то е ясно, че така стана щом ПЕ приключи и без финал, но по-ужасяващото, ще е ако не им дадат шанс с новите им екранни партньори в новите им проекти. Така неволно или не, ще прекършат крилете на своите любимци, дано не се случи, но като гледам каква е масова истерия около АФК и ФЕмир, натам вървят нещата. Дано Praynig не съм лош пророк. Чаги и Хазал, все заедно ли, ще играят, ами те показаха толкова много като ФЕмир, нека видим на какво са способни и с други свои екранни партньори за да имаме база за сравнение?!
ставаме две и май наистина ще стане така както казваш. Но това са само роли,не може цял живот само едни и същи да играят заедно. Аз да си кажа честно неискам да играят повече заедно,това ми стига. Харесаха ми,обичам го този сериал,но неискам да играят заедно повече. Не съм се вманиачила по тях толко,мина ми много бързо и мога да си ги гледам с който и да играят и ми харесва така.приех Гизем,Джан и която и да дойде ми е все тая,даже няма и да ги свързвам с Фемир,защото всичко е измислица,добре направена като истинска,но си е измислица

# 691
  • Мнения: 943
Бай бай от мен за сега

# 692
  • Мнения: 18 785
бай бай Евита Simple Smile

а този Бурак дето го споменавате къде да го търся,че малко не съм в час с турските сериали

# 693
  • Мнения: 1 117
Надявам се, че феновете им ще им дадат шанс, защото ако не гледат новите им проекти, само защото ще са с други партньори - то това  ще бъде нечестно спрямо тях. И наистина не разбирам някои хора.. мислят си, че Хазал и Чаатай винаги ще играят заедно. Това няма как да стане, те са самостоятелни актьори и трябва да приемем факта, че може да не ги видим повече заедно на екран. Всичко си има край.
Дано новите им проекти бъдат успешни.  Peace



Вяра, Бурак играеше в "Малки Тайни" и "Великолепния век". Можеш да го гледаш всеки делник от 23:00 часа по БТВ Лейди и също и по ТВ7 където дават "Великолепния век". Но не знам до кой епизод са и дали Бали Бей се е появил вече.  Peace

# 694
  • Мнения: 21 201
 Rolling Eyes




На фона на целия този ужас в Халилудковата къща, като се сетя на каква булка я беше направил Хали и падам. Joy
С едни фибички, проскубана и рошава в косата, накичена, като коледна елха, а роклята й, ооооо, тя беше по поръчка шита, и беше прелестна, като чувал, и стоеше. Joy

# 695
# 696
  • София
  • Мнения: 314
Rolling Eyes




На фона на целия този ужас в Халилудковата къща, като се сетя на каква булка я беше направил Хали и падам. Joy
С едни фибички, проскубана и рошава в косата, накичена, като коледна елха, а роклята й, ооооо, тя беше по поръчка шита, и беше прелестна, като чувал, и стоеше. Joy

Наде, как ме разсмя Simple Smile))))
Горкият Халилудко не стига че луд ами и вкус няма Simple Smile))))!!!
Пък с тоз мустак направо цепи мрака Simple Smile)))))

# 697
  • Мнения: 18 785
Рая благодаря,довечера ще загледам Малки тайни,видях че го има качен в интернет а и играе моята любимка Синемчето  Hug

Наде аз откакто гледах онова смешното клипче дето пеят Жертвата и Хазал си денси с роклята вече това отвличане никак не ми е тъжно,а и с погледите на Лудия Макс и бедните му кулинарни умения (само сварени яйца) ме избива на смях  Joy

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
от 20-те причини да хересваме Емир,аз разбрах едно във ПЕ е играл съвсем различен човек,защото там има и части от ПЕ в клипа,къде е онова момче с ония топъл поглед че не го видях,погледа който разтапя всички ни,който мога да позная измежду много други,само той и без да говори показваше колко много я обича,дори и в началото я гледаше така,в сцените от ПЕ не го срещнах,видях един робот който не влага грам емоция,а играе колкото да си изпълни договора,изключвам там където страда,за любовните им уж сцени говоря,ако бях гледала този филм преди ОС,това момче нямаше да ме заплени изобщо искам да ви кажа,щях да кажа ммм хубавец и до там,колкото и да се вглеждам за мен разликата е огромна,оная не и знам името даже Гюнеш май беше,ми той я целува все едно Едже или Руя,все едно да кажа че е бил влюбен в Едже,даже при нея повече се усмихваше отколкото с Гюнеш Simple Smile Simple Smile Simple Smile
много ясно че няма да гледа с топлота като в ОС,все пак в ПЕ си отмъщава трябва да му е друг погледа. А за целувките с Гюнеш не съм съгласна,не е като с ония дветеи,имаше си малко страст,няма какво да говорим сега,даже и грубоватичко го играеше някак. Тези който приемат ПЕ го виждат по един начин,а другите по друг. Чаатай си играеше страхотно,просто партньорката му не беше толко добра актриса и не се получиха нещата.
     ами като си отмъщаваше за лъжите и може би така пак гледаше,и нали се влюбва уж,той да не си отмъщава постоянно,то беше до време отмъщението му,за целувките мога много да споря,аз го приемам ПЕ,не съм казала че играта му не е била на ниво,когато атмосферата край теб не те предразполага някой сцени не ти се получават,и не искам да ги гледам все заедно с Хазал,то е ясно че това им е работата,ама аз съм реалист и реалното ми мнение е такова за ПЕ,не можаха да ме убедят че е влюбен това е ,и любимата с какъв поглед трябва да я гледа,защото от началото до края си остана един и същ погледа му,влюбен пък без топлина в него,то ако беше всичко както трябва нямаше да му е толкова нисък  рейтинга и да го спрат без финал newsm78 newsm78 newsm78 това е моето мнение и просто си го изказвам,друг е въпроса че на някой им харесва ПЕ

# 699
# 700
  • Мнения: 21 201
Рая благодаря,довечера ще загледам Малки тайни,видях че го има качен в интернет а и играе моята любимка Синемчето  Hug

Наде аз откакто гледах онова смешното клипче дето пеят Жертвата и Хазал си денси с роклята вече това отвличане никак не ми е тъжно,а и с погледите на Лудия Макс и бедните му кулинарни умения (само сварени яйца) ме избива на смях  Joy
Вяра и на мен вече не ми изглежда чак толкова ужасно, но само защото знам какво следва след това,  нооооооо, когато излъчваха епизода по турската, не станах от мястото си докато не свърши серията. Rolling Eyes

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Rolling Eyes




На фона на целия този ужас в Халилудковата къща, като се сетя на каква булка я беше направил Хали и падам. Joy
С едни фибички, проскубана и рошава в косата, накичена, като коледна елха, а роклята й, ооооо, тя беше по поръчка шита, и беше прелестна, като чувал, и стоеше. Joy
      еми няма я майка му да вика повечко брокат сложи,беше много чок Фериха там,аз в тая къща сега като гледам и като вземе да си върти очите Халидко и голям смях му хвърлям,а Емир като почне да ръмжи,викам това момче прегракна да се напъва  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 702
  • Мнения: 21 201
Rolling Eyes

Скрит текст:
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408678_281787145213290_2057217861_n.jpg[/img
]


На фона на целия този ужас в Халилудковата къща, като се сетя на каква булка я беше направил Хали и падам. Joy
С едни фибички, проскубана и рошава в косата, накичена, като коледна елха, а роклята й, ооооо, тя беше по поръчка шита, и беше прелестна, като чувал, и стоеше. Joy

Наде, как ме разсмя Simple Smile))))
Горкият Халилудко не стига че луд ами и вкус няма Simple Smile))))!!!
Пък с тоз мустак направо цепи мрака Simple Smile)))))
Мунди, ми той Хали беше в унес от музиката и танца с любимата си, а и беше щастлив, че нали и кръстника беше налице. Joy

# 703
# 704
  • Мнения: 21 201
Довечера би трябвало да видим тази сцена и продължението й в кафето.
Емир на сцената.
Емир:Аз съм влюбен в момичето, което е озарено от светлината. Когато я няма,аз съм на тъмно. И аз загубих онази светлина. Загубих,защото не знаех как се обича. Загубих,защото не познавах невинността, но научих. Когато те нямаше, аз научих всичко. Когато те нямаше, аз се научих да обичам.



В кафето.
Емир:Има толкова неща за казване.
Фериха:Защо направи такова нещо? Помисли си, че чакам това ли?
Емир:Всичко,което изживяхме са били мои грешки. Моята слeпота.
Фериха:Какво искаш да кажеш?
Емир:Всичко се развали, когато дойде в моето заведение. Не ти повярвах. За първи път онази вечер ти бях хванал ръката и за първи път онази вечер те нараних.
Фериха:Не разбирам защо разказваш тези неща.
Емир:Онова хапче е било капана на Ханде. Направила ти е капан. Седнах и го изгледах.
Фериха:Изгледа ли?
Емир:Онази вечер всичко е снимал Корай. Всичко е записано на един диск. Седнах и изгледах какъв капан са ти направили Фериха.
Фериха:Не разбирам нищо.
Емир:Фериха, ти винаги беше невинна. Беше толкова невинна....погледни ме. Може би аз не повярвах на това. Да започнем всичко отначало. Знам,че ми нямаш доверие и вяра, но от тук нататък сме само ти и аз. Единствената истина сме ние Фериха. Вече няма мълчане, няма бягане.
Фериха:Моля те Емир.
Емир:Фериха, ще говорим всичко. И Гюндже, и Ханде, всичко.
Фериха:Вече няма никакво значение. Вече е много късно.
Емир:Късно ли? Толкова ли те загубих Фериха?
Фериха:Моля те Емир,млъкни.
Емир:Добре!Сега млъквам, но не се отказвам от теб Фериха. Знам,че ми нямаш доверие, но ще ми се довериш. Ще те спечеля отново. Ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт