Боя за коса - Вlond 32 - Клуб на блондинките

  • 110 163
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 178
Lady Brinne, milavanila, мнооого ми харесват резултатите ви  Heart Eyes

Здравейте!  bouquet
Ако може да споделите, чудя се върху цвят 7-ца който ми   е  в момента /боядисвам се с  боя Иноа,  и 6 % оксидант/,дали ако сложа  на другото боядисване 8-ца ,ще ми изсветлее леко newsm78 newsm78

Аз започнах със 7-ца, минах през 8-ца, сега съм на 9-ка. Няколко поста по-нагоре сложих снимки от вчерашното ми боядисване. Все с боя и наслагване се изсветлявах.

И при мен така с наслагване се получи. Първо 8-ца, после смесени равни части 8 и 9, сега е само 9-ка  Simple Smile Не съм променяла оксиданта, всеки път слагам 6%.

# 706
  • Мнения: 1 304
Аз изсветлявам по същия начин 6,7,8,9  Flutter
Ето и моя резултат въпреки че се боядисах преди седмица, стария ми цвят е отмит Матрикс 10AV
http://prikachi.com/images/441/6128441g.jpg
И сегашния Макадамия 9,1 снимала съм се без светкавица, има и на слънце, има и на сянка, максимално да се доближа до реалния цвят
http://prikachi.com/images/442/6128442V.jpg
При мен с амтрикс стават 2 тона по тъмни от Макадамията, иначе и двете бои ми харесват много  Heart Eyes

Благодаря,аз един тон искам да изсветля,и в такъв случа ще се получи с 8-ца  Grinning

# 707
  • Мнения: 1 304
Lady Brinne, milavanila, мнооого ми харесват резултатите ви  Heart Eyes

Здравейте!  bouquet
Ако може да споделите, чудя се върху цвят 7-ца който ми   е  в момента /боядисвам се с  боя Иноа,  и 6 % оксидант/,дали ако сложа  на другото боядисване 8-ца ,ще ми изсветлее леко newsm78 newsm78

Аз започнах със 7-ца, минах през 8-ца, сега съм на 9-ка. Няколко поста по-нагоре сложих снимки от вчерашното ми боядисване. Все с боя и наслагване се изсветлявах.

И при мен така с наслагване се получи. Първо 8-ца, после смесени равни части 8 и 9, сега е само 9-ка  Simple Smile Не съм променяла оксиданта, всеки път слагам 6%.

А ако смеся и аз половинка 7-ца с половинка 8-ца,как би се получило  bouquetзащото не искам и много да ми  е руса, а като оттенък ,притяснявам се напълно 8-ца да ми изсветлее повече от това което искамв newsm78

# 708
  • Мнения: 1 262
И аз съм с подобна дилема.  Laughing Може би и аз трябва да смесвам 2 цвята? Обикновено единия ми идва тъмен, а другия много светъл.  Laughing Само че при мен дилемата е между 8 и 9.

# 709
  • Мнения: 1 304
най вероятно ще пробвам първо да смеся половинки,така поне няма да исветлее повече ,колкото би било с цяла 8-ца Simple Smile

# 710
  • Мнения: 2 214
С такъв цвят приемате ли в свои редици

Да ми посъветвате хубава боя, тази която в
ползвам много изсушава и бързо губи първоначалния цвят.

# 711
  • Мнения: 1 262
г-жа Стихийно бедствие, защо да не те приемем?  Hug Моят цвят по едно време беше подобен.  Simple Smile

# 712
  • Костандово
  • Мнения: 116
г-жа Стихийно бедствие,цветът ти е страхотен и аз бях за малко такава,но на мен не ми утива много,а днес се боядисах на Лакме 6/13 и много се харесах отдавна исках да се сдобия с такъв цвят  Wink

# 713
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Е аз откога се чудех за 9.22 на Лакме,фризьорката ми каза,че ставал бебешко русо..бежово.Но истината е ,че мен ме достраша, нали е виолетово и си мислех че ще е наситено....но сега като видях снимките на Lady Brinne и залепнах  Crazy...Страаааашен цвят,това е следващата боя  Wink

# 714
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Е аз откога се чудех за 9.22 на Лакме,фризьорката ми каза,че ставал бебешко русо..бежово.Но истината е ,че мен ме достраша, нали е виолетово и си мислех че ще е наситено....но сега като видях снимките на Lady Brinne и залепнах  Crazy...Страаааашен цвят,това е следващата боя  Wink

Благодаря ти  Grinning Не знам бебешко ли е или не, но цветът е много естествен. Днес сутринта се гледах до малкия ми син, който е с почти същия цвят на косата / не е бебе - на 5 години е  Heart Eyes /.

# 715
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Е аз откога се чудех за 9.22 на Лакме,фризьорката ми каза,че ставал бебешко русо..бежово.Но истината е ,че мен ме достраша, нали е виолетово и си мислех че ще е наситено....но сега като видях снимките на Lady Brinne и залепнах  Crazy...Страаааашен цвят,това е следващата боя  Wink

Благодаря ти  Grinning Не знам бебешко ли е или не, но цветът е много естествен. Днес сутринта се гледах до малкия ми син, който е с почти същия цвят на косата / не е бебе - на 5 години е  Heart Eyes /.
може би е имала предвид бежово русо,естествен цвят  Grinning,основата ти беше светла на теб обаче до колкото съм ти чела постовете  Rolling Eyes?Мисълта ми е че сега съм руса,но основата ми е 4рка,естествен цвят имам предвид,до колкото си го спомням вече  Mr. Green....та дали корените ще стават без да оранжавеят?

# 716
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Да, естествената ми коса е 7-ца. Но аз се правих с 6% оксидант. Ти можеш да вземеш по-висок за корените и да се получи. Според мен заради виолетовото в боята цветът стана така естествен.

# 717
  • Мнения: 1 262
И мен ще ме навиете за този цвят, но първо мисля да пробвам с 9.32 на Кюн, когато пристигне.  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 96
Аз лично не съм доволна от боите за коси на Макадамия и Лакме - и двете се отмиха много бързо и ми изсушиха косата въпреки грижите, които полагам с кристали, термо - защита и реконструктор. Тези профи бои ми се струват много агресивни - ползвах деветки с 6% окислител. Цветовете също не се получиха както очаквах. Вече се чудя каква марка боя да ползвам  Crazy

# 719
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Bell_a 666, явно всичко е въпрос на коса и на усещане. Аз ги харесвам и двете.
Лично аз преди да се насоча към тези две бои ползвах разни масови - първо Гарние, Лореал / Преференс и Екселенс /, Кастинг, даже и Вела мус. Честно казано единствено Гарние-то не ми изсушава косата, но пък с него си ходя откровено медно-руса, като ирландците  Grinning А от Вела-та ми се изсуши тотално косата и подстригах около 5 см поне от крайчетата. От Кастинг ме болеше скалпа цяла седмица.

Общи условия

Активация на акаунт