Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 156 655
  • 769
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2
здравейте мацки,

направих си перманентен грим в салон - Дермато-козметичен център "Belle Femme", софия, бул. "Арсеналски" №45, ет. 1, ап. 1. салонът е собсвтеност на др. манджукова, някои от вас може да са си правили филъри и др. неща при нея. самата манджукова не прави перманентен грим, а е наела друго лице. името е хритина. аз си направих гримът миналата година през арпил месец.

резултатите бяха плачевни. след като многократно звънях  на др. манджукова и тя не искаше да разговаря с мен, помолих секретарката й да ми даде телефона на въпросната христина. тя се държа доста грубо по телефона с мен. каза, че веждите с ами идеални, според нея. бяха минали 5 дни, тя дори не ме извика да ме види на какво плашило приличам - дебели линии, черни като катран, намазани все едно с фулмастер. по време на процедурата каза, че ще ми почисти моите собствени вежди, а се оказа, че е изкубала всичките ми вежди...

след много питане и търсене по други салони намерих еми иванова, която явно е една от малкото, които освен, че могат да рисуват вежди знаят и да махат такива. за сега ми е правила 2 процедури и има видимо изсветляване на цвета. вероятно ще се наложат още многократни процедури до пълното махане.

в момента изглеждам ужасно, защото имам едни нарисувани вежди като с фулмастер един сантиметър над моите, а отдолу съм си пуснала естествените вежди. гледката е страшна и дори нямам смелост да ви се снимам и да ме видите.

пиша този пост, за да имате предвид въпросният салон и др. манджукова и хората, които рабоятят за нея. както разбира се, не на последно място нейното тъпо отношение към мен, като неин клиент. све пак тя е собственик на този салон и би трябвало да носи отговорност за служителите си, според мен.

така че, ако някой реши да си прави грим на вежди в никакъв случай да не е в този салон. подозирам обаче, че въпросната христина работи и в други салони.

# 586
  • Мнения: 90
Здравейте, аз си правих 2010 година перманентен грим на веждите при Мърфи (работи като татуист основно), а преди 1 година при Емилия Иванова. Еми Иванова е дипломиран медицински козметик от МУ в София, много е мила и определено разбира от работата си. Взема 250лв с ретуша. Една приятелка също си ги прави при нея и също е доволна. Избирайте внимателно къде какво ще си направите, че положението е страшно, всички си мислят че знаят и могат, а това все пак са нашите лица и понякога вместо да сме по-красиви ни обезобразяват. Успех на всички и хубаво изписани веждички   bouquet

# 587
  • Мнения: 88
Здравейте, миналата седмица си направих перманентни вежди, днес ми е 5 ден, коричките почти паднаха. Цвета избледня доста от първоначалния шок, но пак ми се струват дебелички. Такива ли ще останат? На ретуш съм след 20 дни, но нали той е за цвета, тази дебелина не се коригира??
Не ги харесвам толкова дебели, а с паднали корички какъв е шанса да се свият още?

# 588
  • Мнения: 7 690
Няма такъв. Може да се коригира форма и цвят, дебелина, но в случай, че ги искаш по-дебели. По-тънки няма как да станат.

# 589
  • Пазарджик
  • Мнения: 10
Мога ли да помоля за кординати на момичето , което имаше добри отзиви за вежди от Пазарджик

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета,мога ли да напиша името и телефона на момичето което прави веждете в Пазарджик? Разрешено ли е?

# 591
  • Мнения: 7 690
Може.
Сложи го в скрит текст.

# 592
  • Пазарджик
  • Мнения: 10
Благодаря ти armira..Ще съм ти много благодарна да ми пратиш някакви снимки направени от нея и цени.

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тъй като получих много лични съобщения със питане за телефона на момичето в Пазарджик го слагам в скрит текст Hug
Скрит текст:
Ева 0897062626
silvi4ka_osata ,предполагам снимки има при нея,аз не съм искала да гледам като ходих...аз ги видях на ''живо'' Peace

# 594
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,някой може ли да препоръча име в Бургас за вежди,аз съм се насочила към body center,но просто, защото  съм ходила там на други процедури не знам дали са добри в тази област

# 595
  • Мнения: 16
здравейте момичета. някой да си е правил перманентен грим на вежди в ЦЕНТЪР ИНОВАТИВ??? моля , ако има такава дама, нека пише. благодаря

# 596
  • Мнения: 3
аз след няколко процедури си поръчах машинка и мастило от ebay и всичко 70 лева заедно с игли за цял китайски народ Simple Smile

# 597
  • В мечтите
  • Мнения: 639
аз след няколко процедури си поръчах машинка и мастило от ebay и всичко 70 лева заедно с игли за цял китайски народ Simple Smile
охо...и това е идея,може ли на лични линк към въпросната  Peace

# 598
  • Мнения: 9
Аз лично много съжалявам, че си направих перманенти вежди, може би защото преди това имах много хубава форма на естествените ми вежди, но ми беше омръзнала и реших да я сменя. Лично аз мисля, че перманентните вежди са добър избор за хора, които имат тънки или рехави вежди. Преди да си ги направя ми бяха казали че държи само 3 години, е направих си ги средно кафяви и вече 7години чакам да разгради.

# 599
  • Мнения: 16
a защо докато сме в цикъл не е препоръ1ително да се правят???

Общи условия

Активация на акаунт