Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 68

  • 48 105
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 683


Румеиса - Лукреция

Дебют на Румеиса във "Великолепният век"

Актрисата Елиф Атакан в ролята на Румеиса. Елиф е родена на 22.04.1993 в Истанбул. Завършила е университета "Мимар Синан". Елиф е и отлична цигуларка. Най- известното и участие до момента е в сериала "Безмълвните"

Като гледам май всички от "Безмълвните" ще се изредят във ВВ  Laughing

# 406
  • Мнения: 0
Здравейте, някой знае ли дали някъде има преведените епизоди от началото? Много, много ще съм благодарна! Hug Hug Hug

# 407
  • Мнения: 683
На първа страница има информация за преведените епизоди. Видях, че се качват и в Замунда.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 167
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 409
# 410
  • Мнения: 4 936
какво мислите, дали Лютви-то ще бъде обявен за съучастник в укриването на златото и заради това ще му бъде отнето везирството?

nadejda2639 нищо не разбирам, но 'ашколсуна' беше много сладко изигран

# 411
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
какво мислите, дали Лютви-то ще бъде обявен за съучастник в укриването на златото и заради това ще му бъде отнето везирството?

nadejda2639 нищо не разбирам, но 'ашколсуна' беше много сладко изигран
Подозирам че никой няма да бъде наказан. Това е в стила на СС и на сценаристи. Наказание съществува само за Хюррем. На други йок- потупване по рамо и поглед на СС в пространство с вида- ах колко ми е досадно...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 412
  • Плевен
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен! Благодаря за превода от поредната порция руски смях, както и за снимките и инфото!
Съгласна съм, че наказание за Династиите надали ще има за съжаление... Crossing Arms

# 413
  • София
  • Мнения: 228
какво мислите, дали Лютви-то ще бъде обявен за съучастник в укриването на златото и заради това ще му бъде отнето везирството?

Не! Нали му предстои да стане дори велик везир! Шахубан ще замаже положението. С Хатиджето обаче нямам идея какво ще стане, честно.
А може и да кажат, че току що са намерили златото и го товарят, за да бъде откарано в двореца...

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 11:44 от lidiya_ilieva

# 414
  • Мнения: 4 936
Тук за 'нашия' паша ли иде реч?:

Избор на курорт

по Мраморно море са големи. Една от възможните отправни точки е древният град Текирдаа, създаден, както казват турците, от началото на историята. В действителност Текирдаа е съвременен град, изпълнен с кокетни еднотипни кооперации в галещи окото светли тонове. Името на града идва от цвета на заобикалящите го планини. Забележителностите на Текирдаа са неговият музей и бялата джамия на Рустем паша.

# 415
  • Мнения: 13 511

Малко трудно мога да преведа тази новина от днес, но може ли някой да ми помогне - струва ми се интересно! Praynig Praynig
За някакъв нов филм ли става дума? newsm78 newsm78




# 416
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Малко трудно мога да преведа тази новина от днес, но може ли някой да ми помогне - струва ми се интересно! Praynig Praynig
За някакъв нов филм ли става дума? newsm78 newsm78





превода на руски

КАНУНИ И ФАТИХ ЛИЦОМ К ЛИЦУ!
Начиная с апреля 2013 года ожидается «экранное противостояние» между Кануни Султаном Сулейманом и его предком Фатих Султаном Мехметом. На турецком телеканале ТРТ1 начались съемки сериала, повествующего об Османской Империи.
Подготовка к первой серии началась за месяц до начала съемок. В первой серии будет повествоваться о захвате Фатих Султаном Мехметом Стамбула. Роль Фатих Султана Мехмета досталась Исмаилу Гаджиоглу, роль женщины по имени Истанбул досталась Вилдан Атасевер, а роль наставника Фатих Султана Мехмета – Акшемседдину.
Муж и жена первый раз в одном сериале!
Для съемок создатели сериала построили 4 сторожевые башни, 5 вышек и 5 наблюдательных участков, потратив на строительство 700 тысяч турецких лир.
Репетиция сцен с Исмаилом Гаджиоглу, в которой приняли участие 150 всадников, длилась на протяжении одной недели. Съемка сцены захвата Стамбула длилась на протяжении больше недели. Исмаил Гаджиоглу и его жена Вилдан Атасевер впервые получили возможность поработать в рамках одного проекта. Альпер Кул и Угур Чавушоглу сыграют в сериале роль воинов, которые мечтают возвысить Османский флаг на стенах Византии.
Исмаил Гаджиоглу заявил, что очень рад, та как получил возможность поработать со своей женой на одной съемочной площадке.

Перевод предоставлен: http://vk.com/muhtesemyuzyil (просьба не копировать без указания источника)

http://www.gecce.com/magazin/haber/iste-kanuninin-rak..

# 417
  • Мнения: 13 511

Kordelia, много ти благодаря! Hug
Интересна тенденция към исторически филми в Турция.  newsm78 Явно е имало глад за история. Thinking

На 19 март ще бъдат представени наградите на Аяклъ газет за 2012 г.
Церемонията по награждаването ще се излъчва на живо по Стар ТВ.
Най-интересното е, че първите награди ще бъдат връчени на очевидно
талантливото семейство Ергенч - Халит и Бергюзар
- за филмите, в които участват в момента - "Великолепният век" и "Хулиганът" (?) Peace Peace




Скрит текст:

# 418
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Kordelia, много ти благодаря! Hug
Интересна тенденция към исторически филми в Турция.  newsm78 Явно е имало глад за история. Thinking

На 19 март ще бъдат представени наградите на Аяклъ газет за 2012 г.
Церемонията по награждаването ще се излъчва на живо по Стар ТВ.
Най-интересното е, че първите награди ще бъдат връчени на очевидно
талантливото семейство Ергенч - Халит и Бергюзар
- за филмите, в които участват в момента - "Великолепният век" и "Хулиганът" (?) Peace Peace




Скрит текст:
И на Мерием и на Мехмет също, гледам и Нур се е наредила.  Peace

# 419
  • Мнения: 14 451
Да им е честито значи! smile3501 smile3501 smile3501

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт