2 в 1: микровълнова + хлебопекарна

  • 1 375
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!
От известно време си търся микровълнова и днес в един от магазините за техника внос от Англия,  попаднах на микровълнова + хлебопекарна /Cookworks Signature 400/7834 AC928ADY Microwave Oven/ Grill/ Bread Maker/.
При липса на место в кухнята това е добър вариант, но дали си заслужава newsm78
Искам да попитам дали някой ползва такава или поне има информация.
Моля ви споделете своят опит! 
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 480
Не зная с какво място разполагате, но по принцип съм против две в едно, три в едно и т.н.

Например комплектите телевизор +видео имаха сериозен недостатък-касетата останала вътре и телевизорът е блокиран и негоден за употреба.

Кабелна телевизия+интернет+телефон-ужас! Всичките изчезват накуп при повреда.

# 2
  • Мнения: 1 597
От 4 години ползувам един голям комбиниран микровълнова/грил/конвекция Панасоник фурна. Прави всичко без пица. Т.е и пица ще ти направи но не е както ако я печеш на долен реотан. В миналото имах такава по-малка френска - развали се само след 4-5 месеца. Но Панасоникът (произведен в Япония) е прекрасе, Даже пека червени чушки в нея на конвекция, защото съм с индукционен котлон и няма как да ги изпека на него.

# 3
  • Мнения: 4
Аз също не съм привърженик на много в едно.
Тук специално се чудя дали няма бързо да се повреди мотора с който се върти чинията, защото там се върти бъркалката за тестото.  Този модел за който ви пиша също има конвекция,но тази марка Cookworks не е от известните на нашия пазар.
Продължавам да се ровя в нета и да търся мнения.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
didi33 - дай линк към продукта, моля...

# 5
  • Мнения: 4
Намерих, че продават такава в ebay:http://www.ebay.co.uk/itm/COOKWORKS-SIGNATURE-MICROWAVE-GRILL-BR … sh=item2328f565a0
тук http://www.ciao.co.uk/Productinformation/Cookworks_AC928ADY__8425197 има описание на функциите, но няма снимка

Общи условия

Активация на акаунт