Как се чувствахте в началото на бременността си?

  • 36 658
  • 225
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен Simple Smile
Това ми е първа бременност, но явно съм някакво изключение от правилото, защото нямам абсолютно никакви ранни признаци за бременност- не ми се гади, не повръщам, нямам повишен апетит и даже май съм отслабнала, имаше един-  два дни, в които ми се спеше доста, но и това отмина. Започвам да се притеснявам дали е нормално да съм така- без симптоми. Много странно ли ви се струва?

# 1
  • Мнения: 27
С първата си бременност бях по същия начин- без никакви симптоми на бременност   Crazy , даже и килограми почти не качвах, в 4тия месец даже моята приятелка ми казваше, че се бъзикам  smile3521  , след него разбира се започна да се оформя голямото коремче!  Whistling
Не се тревожи за симптомите - изобщо не е проблем, че ги няма, дори е по- добре. Само бъди спокойна и няма да усетиш как ще минат месеците.  newsm10 
Сега с тази бременност повръщам, спя по- цял ден и се чувствам сякаш са ме били трима човека цял ден!  fight А за това как ме    удря хормона и ми се иска да удуша всички изобщо да не ти обяснявам ..tantrum tantrum tantrum
Дано си изкараш лека и безпроблемна бременност и на финала да гушкаш сладко бебе   ylinfant

# 2
  • Мнения: 556
Всяка жена и всяка бременност са различни  Simple Smile Не се тревожи, радвай се на най-прекрасните месеци в живота си!

# 3
  • Мнения: 142
Нормално е, при всеки е различно, може и да си от късметлийките без неразположения  Crazy
Аз в 6-та седмица също нямах никакви симптоми, но ела да видиш в 8-ма..... Sick Sick В продължение на 2-3 седмици гадене, гадене, гадене безспир  Laughing
Но каквито и да са неудобствата, накрая минава и заминава и се забравя...всичко си струва  Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
И моята първа бременност беше лека , без гадене и т.н.
Е, сега през първите 4 месеца си наваксах за двете бременности ...  Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 374
Аз също нямах симптоми - чувствах се съвсем нормално. Нямах гадене или други неразположения. По късно след 6 месец започнаха зверските киселини.
Желая ти все така лека бременност до финала  Hug

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Не си изключение. И двете ми бременности бяха леки, без каквито и да е симптоми, гадене, повръщане. Само можеш да се радваш.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 216
По-добре да нямаш типичните симптоми - гадене, повръщане, киселини, сънливост, повишен апетит.
И аз не повръщах, но ми ставаше много зле от миризми и имах ужасен запек Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 7 990
И аз нямах симптоми. Единствено вечер ми се приспиваше необичайно рано и бях по-разсеяна в работата. 

# 9
  • Мнения: 2 052
И аз нямах никакви симптомии.  Peace

# 10
  • Мнения: 5 393
Първата ми бременност беше без симптоми, само си поспивах повече.

Нищо притеснително няма в това, че не ти се повръща и т.н. Можеш само да се радваш.

# 11
  • Мнения: 6 993
И аз нямах симптоми, също почти не качвах (до скоро  Laughing, сега си наваксах тука за 1 месец  ooooh!), не съм повръщала, киселини не ми се появиха, въобще, ако не ме риташе, щях да забравя, че съществува.

И аз нямах симптоми. Единствено вечер ми се приспиваше необичайно рано и бях по-разсеяна в работата. 
А, да, това го имах, заспивах в 9 Crazy Мина ми, но разсеяността не ми е минала още  Blush

# 12
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И с двете ми бременности започна да ми се гади около 10г.с. Тогава започна и неразположението в корема като болки и опъване. След третия месец, към четвърти, всичко това мина и замина като по учебник.

# 13
  • Мнения: 4
Оооооо и аз съм адски разсеяна- опитвам се да чета за изпит, ама никак не ми се получава. Утре пак съм на преглед, защото миналата седмица като ми установиха бременността имах леко отлепване на хориона и зацапване. Цяла седмица вече пия утрогестан и зацапването изчезна още на първия ден, но все пак не спирам да мисля за прегледа утре с надеждата всичко вече да си е наред  Praynig

# 14
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Сигурна съм, че всичко ще е наред. Щом и зацапването е спряло със сигурност новините ще са добри  Simple Smile На мен в началото ми казаха, че плацентата не се е залепила хубаво и да лежа повече. Бях се ошашкала, че и нищо не ми дадоха да пия, но на следващия преглед всичко беше наред. По принцип няма как да си напълно спокойна преди прегледите, нормално е  Simple Smile и аз другата седмица съм на фетална и ми се свива корема, пък съм сигурна, че напразно, ама какво да правим - човеци сме, това ни е работата  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт