ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 29

  • 36 362
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 364

Amitola, аз питах за Майчин дом. Благодаря за информацията! Simple Smile

Catty    Hug

Неочаквано леко мина отказът от ваксините; не можах да не споделя тук  Simple Smile

# 541
  • Мнения: 137
Момичета, има ли майка, която да се е отказа от поставяне на всички ваксини от самото начало? Моля, да ми пише на лични, имам няколко въпроса.
С благодарност  bouquet

# 542
  • Мнения: 0
Sonderzeichen: Ние със съпругата ми чакаме детенце в скоро време и мислим да пропуснем ваксинацията още от самото начало. Има доста аргументи за това решение, изказани по-горе в темата и назад в годините. Ако имаш желание можем да поддържаме връзка на ЛС и да коментираме повече по темата.

# 543
  • Мнения: 376
Здравейте,
Някой знае ли алтернатива на антибиотичните и кортикостероидни мазила за силно подсечено
дупе на бебе? За смрадлика знам, но не върши работа.
Всички мазила против подсичане съдържат цинков оксид, като най-добър от тях е КЛОРАН БЕБЕ ЕРИТЕАЛ, но не е подходящ за чувствителна кожа и при продължителна употреба може да останат белези.
 
За чувствителна кожа, с натурални съставки, 5% декспантенол - провитамин В5 и липиди, е крема Бепантен. Подходящ е за бебета с АБКМ и АД.

А някой знае ли дали жълтеницата при новородените се дължи на първите ваксини след раждането?

# 544
  • Мнения: X
Жълтеницата при новородените е физиологична, не се дължи на ваксините.

# 545
  • Мнения: 376
Това съм го чела, но не ми звучи никак убедително. Веднага след ваксиниране организма активира всичките си сили, за да се изчисти от ваксината. И това претоварва черния дроб и бъбреците. Затова питам, ако има майки с неваксинирани бебчета, нека напишат дали бебетата им са имали жълтеница след раждането.

# 546
  • Мнения: X
Да, имаше жълтеница, ясно изразена. Съжалявам, че не ти звучи убедително, но ваксините не са причина за всичкото зло по света все пак.  Confused

# 547
  • Мнения: 2 677
Ваксинирана - нямаше жълтеница.

# 548
  • Мнения: 5 713
А някой знае ли дали жълтеницата при новородените се дължи на първите ваксини след раждането?
Няма връзка с ваксините (пиша от опит с 2 неваксинирани бебета).

За подсичане - невен...

# 549
  • Мнения: 9
 явно е до организма на бебето-невакиниран е сина ми и нямаше жълтеница  Peace

# 550
  • Мнения: 137
Протича ли по различен начин лекуването на децата, които са ваксинирани и които са неваксинирани? При какви заболявания е нужно да се информира педиатърът , че детето не е ваксинирано, ако ЛЛ "поставя" ваксините?

# 551
  • Мнения: 7
Ето този крем оправи дупето на бебо http://www.weledababy.bg/index.php?id=672

Препоръчвам!!!

С какво ли не мазахме - судо крем, здраве, биобхен, тиофер, нивеа, бепантен, пантенол, а-дерма, биодерма, правен крем от аптека, бебе тан и още др. които не се сещам в мопмента, но само това помогна и засега нямаме проблем.

Препоръчвам!!!

Поздрави!!!

# 552
  • Мнения: 2 677
Дъщеря ми има почти всички ваксини до 6-тия месец, тогава ни дойде акъла. До сега не се е налагало да пие антибиотик, сироп или друго. Решихме сами да се грижим за здравето си, ползваме и хомеопат  Mr. Green
Препоръчвам ви книгата "Как да отгледаме здраво дете, въпреки лекарите"  Peace

# 553
# 554

Общи условия

Активация на акаунт