Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 52~

  • 36 164
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 6 105
Рени,
Скрит текст:
е браво,че си успяла да поспиш.А аз обичам да ми е тихо и спокойно и така заспивам,но като студентка бях свикнала на всякакъв вид шум да спя  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 786
Разбрал за огромния интерес към него от страна на българските му фенове, актьорът Чаатай Улусой реши да си направи регистрация в bg-mamma.com и да упражни бащиния си език, а може би и един ден да ги посети в България.

Прилагам докателствен материал
:



 Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 6 105
Киара,както се казва-само за снимка  Laughing

# 49
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
 wavey

Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 727



problema s bg mama stava seriozen.....oplakvat se v FB dosta hora newsm78

# 51
  • Мнения: 6 105
Лудостче, добре си дошла.  Hug

Миленчето не се появи след Джак,но след Иън:ще го надуши тя скоро и ще се появи  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 149
Галя, Ива мерси за инфото.

Да ви черпя!

# 53
  • Мнения: 1 786
Миленчето не се появи след Джак,но след Иън:ще го надуши тя скоро и ще се появи  Mr. Green
Може да е на някое соаре  Rolling Eyes Party ако е така, прощавам и отсъствието и не ми остава друг избор, осве, да пия едно и за нея.  Mr. Green

Мама, мерси, ама аз съм на по- твърд алкохол.  Peace

Лудосче, Ива, Рени, а така, идвайте ми повече, какво беше това мъртвило!?  Naughty Аз и Вани си кукувахме до преди малко.  Rolling Eyes

# 54
# 55
  • Мнения: 6 105


Лудосче, Ива, Рени, а така, идвайте ми повече, какво беше това мъртвило!?  Naughty Аз и Вани си кукувахме до преди малко.  Rolling Eyes[/b]

Ами тъй де,ние носим на алкохол,но чак пък с толкова не знам ще се справим ли двете само?  Rolling Eyes  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 149
Вани мерси за комплимента!


Скрит текст:
Да ви се оплача! В сряда пристига свекито на гости и ме вижда да редя субс. Вижда тя познава сериала (понеже тя ги гледа всичките). Тя е мнодерно бабе обеснявала съм и как да ги търси из нета. Та почва тя ау леле това не съм го гледала. Обяснявам как стоят нещата. Тя кава аз съм го гледала до края на 1-ви сезон. дай после. Дадох и 25 и 26 серия и и казвам,че тия дни, когато има нови серии ще и ги да. Ей подлуди ме на ден по 3 пъти звъни. Ама айде по-бързо, ама айде кога аз искам да гледам. Пишман станах, че и казах.

# 57
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Хайде наздраве момичета



Ивееееееееееееееееее Чаги те чака вече сто часа хайде бе душа  LaughingМомчето вече почти е готов за излизане само ти се моташ  Mr. Green


Оппп Рени Някой го е натупал обаче не съм Аз Crazy
Скрит текст:
Мами Лелее и свекито ли се е луднала по този филм, че и теб лудва Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 786
Вани, ако ли не ще трябва нас да носят, ама не знам как ще реагира мъжа ти на таз идейка.  smile3506  smile3502

Капризче, още една дружа по чашка.  Hug

# 59
  • Мнения: 727





няма никой,щото тук е трудна работа да се влезе ooooh!
ама аз съм упоритааааааа Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт