Операция на щитовидната жлеза - 8

  • 130 343
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 408
                          Здравейте, момичета!

         Катрин, благодаря.  Консултации съм направила и при проф. Пандев и при доц. Сечанов.
   И двамата казаха - операция. Аз затова съм заприличала на чуденка - при кого - newsm78 newsm78 newsm78
         Надявам се скоро, и с ваша помощ, да реша.
 
                Хубава вечер на всички!

# 736
  • Мнения: 44
Гелика,нужна ни е нова тема Praynig Hug
baba-mp3,Пандев.

# 737
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
baba-mp3 , не се колебай !!!  проф.Пандев е добьр специалист и с пациентите си е много грижовен.
Това е мое мнение .

# 738
  • Мнения: 472
За операция при проф.Пандев,освен направлението,доплаща ли се нещо?

# 739
  • Мнения: 408
              Момичета,  newsm51 newsm51 newsm51

      Страхотни сте! Умеете да вдъхвате кураж.
      При такава категоричност и аз реших - Пандев. Довечера ще му пиша, за да определим дата.

     От мен най - искрени прегръдки Hug  Hug Hug
  Бързо оздравяване на всички!

 P.P. Pusiketka , на консултацията проф. Пандев ми каза какво ще заплатя.
Струва ми се, че е индивидуално и според сложността на операцията.

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 14:14 от baba-mp3

# 740
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Ето я и новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766604.0
Заповядайте! Hug

# 741
  • Мнения: 1
Здравейте момичета и аз да се включа в темата.Гелика майка ми може да се каже че е по добре с шепа хапчета калции рокатрол и ощте куп други доста напълня и така няма сериозни проблеми само дето краката и се подкосяват Успех на всички в всяко едно начинание.

# 742
  • Мнения: 0
Здравейте,току що се регистрирах ,интересувам се много от темата,която дискутирате,тъй като и на мене ми предстои операция на 07.04. при доц.Сечанов.
Моята история е следната,
преди 6 месеца на един профилактичен преглед на млечни жлези и щитовидна жлеза ми откриха възел с размер 22/19 мм.Още тогава ми казаха,че е много голям и трябва да се оперирам.След преглед при ендокринолог ми казаха същото,но остави възела за сега за наблюдение.Каза ми след 6 месеца пак да отида след като си направя изследването на хормоните.А между другото забравих да кажа,чи и тогава хормоните ми бяха ок,както и по никакъв начин не съм се чувствала зле,т.е тя ми каза че жлезата ми е напълно здрава,но рано или късно този възел би могъл да започне да ми прави проблеми ,заради големината.Изпрати ме на биопсия,която също беше ок.И така началото на м.Март аз отидох на контролен преглед,възела си беше там,непораснал,хормоните ми бяха в час,но тя настоя да се видя с хирург и той да даде мнение.Насочи ме към доц.Сечанов,и така отидох при него,мненията им се препокриха,т.е. и двамата смятат ,че трябва да се оперирам и така си запазих час за операция,която ще ми направи доцента тук в Бургас.Доста се двоумях дали да си правя операция след като за момента този възел не ми пречи и хормоните ми са ок.,но след като размислих реших ,че май ще е по-добре да го махна,че да не го мисля само.Незнам вие какво ще кажете,има ли някои като моя случай,да обменим инфо,имам още малко време да се откажа от операцията Simple Smile

# 743
  • Мнения: 123
 
Здравейте,току що се регистрирах ,интересувам се много от темата,която дискутирате,тъй като и на мене ми предстои операция на 07.04. при доц.Сечанов.
Моята история е следната,
преди 6 месеца на един профилактичен преглед на млечни жлези и щитовидна жлеза ми откриха възел с размер 22/19 мм.Още тогава ми казаха,че е много голям и трябва да се оперирам.След преглед при ендокринолог ми казаха същото,но остави възела за сега за наблюдение.Каза ми след 6 месеца пак да отида след като си направя изследването на хормоните.А между другото забравих да кажа,чи и тогава хормоните ми бяха ок,както и по никакъв начин не съм се чувствала зле,т.е тя ми каза че жлезата ми е напълно здрава,но рано или късно този възел би могъл да започне да ми прави проблеми ,заради големината.Изпрати ме на биопсия,която също беше ок.И така началото на м.Март аз отидох на контролен преглед,възела си беше там,непораснал,хормоните ми бяха в час,но тя настоя да се видя с хирург и той да даде мнение.Насочи ме към доц.Сечанов,и така отидох при него,мненията им се препокриха,т.е. и двамата смятат ,че трябва да се оперирам и така си запазих час за операция,която ще ми направи доцента тук в Бургас.Доста се двоумях дали да си правя операция след като за момента този възел не ми пречи и хормоните ми са ок.,но след като размислих реших ,че май ще е по-добре да го махна,че да не го мисля само.Незнам вие какво ще кажете,има ли някои като моя случай,да обменим инфо,имам още малко време да се откажа от операцията Simple Smile
  Аз съм подобен случай ,като първата операция ми я направи доц.Сечанов и се чуствах добре.Но ситуацията се повтори и в двата лоба отново.Миналата  година се оперирах и ми отстраниха жлезата и се започна ходене по мъките.Разбира се ти си вземаш решението и при положение ,че ще се запази част от жлезата предполагам няма да имаш тези оплаквания като моите.Вече година ще стане през май ,още имам оплаквания непрекъснато вземам добавки, първо калций сега магнезий и пак имам крампи ,болки по ставите и мускулите,лош сън.
 Но всичко е индивидуално и не се влияй.Вземи се сама правилното решение.
 Успех!

# 744
  • Мнения: 1
Здравейте измина 1 година откак се оперира майка ми. Ами как да е с шепа лекарства Калций2.1    Рокатрол 2.1 Л-троксицин мисля че така се казваха и така  Няма предишните сили но общо взето е добре  Това от мен момичета Пожелавам на всички много здраве и щастие

# 745
  • Мнения: 4
Здравейте,
виждам, че за съжаление има доста жени с проблеми на щитовидната жлеза. Майка ми я оперираха преди 6 месеца от рак 1-ви стадии, премахнаха цялата жлеза сега за наше щастие всичко е наред, пие си Тироксина и всичко е оку. Пиша Ви с питане, след операциите Ви имате ли оплаквания, като усещане от време на време на някаква неприятна миризма и усещане за притисналост, както се казва усещане за "буца в гърлото", също така по-бързо изморяване и задъхване?

# 746
  • Мнения: 44
ilqna12 ,ела в новата тема.Това,което усеща се дължи на тсх-то и няма общо с диагнозата.В случай,че се налага хормона да се държи под нормата,това са последствията от хиперфункцията.Преди колко време си е проследявала тсх и какви са и стойностите?
Пиши,но в 9-та тема,защото тук може никой да не те прочете.
Хубав ден!

# 747
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Момичета, доста отдавна има нова тема. В тази писането е безпредметно, защото никой не ви чете!:
svetito, моля те да пишеш в другата тема, защото аз съм със същия проблем и от същия доктор. Това ще е полезно за останалите момичета.
Ето я Тема №9
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766604.0

# 748
  • Мнения: 2
Здравейте,
Някой от вас правил ли е операция на щитовидната жлеза в Плевен? Може ли да дадете съвет за добър хирург? Ориентирала съм се към д-р Димитър Цанков в "Св. Марина", може ли мнения?
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт