Безчувствени, дръзки и секси вампири - TVD тема 36

  • 21 151
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33 425
Абе малко е спорен въпроса. С една приятелка докато коментирахме филма или по-точно коя е най-разкрепостената във филма  Mr. Green Докато изреждахме кой с кой е спал, ми каза че в някаква серия Керълайн е казала на Стефан, че Мат и Елена са си били първите  Joy Joy Mr. Green Mr. Green
Аз не си го спомням, но може и да ми се губи, както и много неща, защото го изгледах много бързо  Tired Mr. Green Joy

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе малко е спорен въпроса. С една приятелка докато коментирахме филма или по-точно коя е най-разкрепостената във филма  Mr. Green Докато изреждахме кой с кой е спал, ми каза че в някаква серия Керълайн е казала на Стефан, че Мат и Елена са си били първите  Joy Joy Mr. Green Mr. Green
Аз не си го спомням, но може и да ми се губи, както и много неща, защото го изгледах много бързо  Tired Mr. Green Joy

Трай ма...причуло ти се е...Ленчето не мож да се е челастрила с Мат. Joy Joy

# 17
  • Мнения: 74
Абе малко е спорен въпроса. С една приятелка докато коментирахме филма или по-точно коя е най-разкрепостената във филма  Mr. Green Докато изреждахме кой с кой е спал, ми каза че в някаква серия Керълайн е казала на Стефан, че Мат и Елена са си били първите  Joy Joy Mr. Green Mr. Green
Аз не си го спомням, но може и да ми се губи, както и много неща, защото го изгледах много бързо  Tired Mr. Green Joy


Нямам спомен, но това трябва да е в епизода с двойната среща. Сега не се сещам кой сезон е.

# 18
  • Мнения: 33 425


Нямам спомен, но това трябва да е в епизода с двойната среща. Сега не се сещам кой сезон е.
Добре се насочи. Втори сезон е май  newsm78 newsm78

Всъщност е сезон 1 епизод 16. Сега ще превъртя серията да видя има ли нещо такова  Mr. Green Joy

# 19
  • Мнения: 9
Ване   bouquet


Май не е ставало на въпрос , че Лена е девствена , когато започна да излиза със Стефан . Според мен Мат й е първия  Laughing

# 20
  • Мнения: 33 425
Абе нищо не казаха за целомъдрието на Ленка
Бях забравила  за Деймън и майката на Мат ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 21
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
айде и тука, мерси , Ване  Party

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 74

Трай ма...причуло ти се е...Ленчето не мож да се е челастрила с Мат. Joy Joy

Обожавам глагола "челастря".  Joy Joy Joy

# 23
  • UK
  • Мнения: 4 311
Абе нищо не казаха за целомъдрието на Ленка
Бях забравила  за Деймън и майката на Мат ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy

Аз да се върна на Бонка - коя е най- най- магията. Няма ли някъде в youtube сборен клип с магиите и, тази в училището, когато убиваха Клаус, позата "Тина Търнър" беше много яка.  Simple Smile  

На двойната среща се говореше колко били неудобни спортните коли за натискане и целуване, ама баш за секс не помня.  

# 24
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе, кво значение има плющяна ли е Ленчето га си е легнала със Стефо.
Тука важното е, че го налази едва ли не на първа покана в дома си. Каква беше напориста, ама оня дип, че му се напука фейса инак се беше готов на възвратно-постъпателни движения.
Ко' ли си е помислил...да не се излага толко рано пред Ората... Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Абе нищо не казаха за целомъдрието на Ленка
Бях забравила  за Деймън и майката на Мат ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Разбрах, че Нина казала в едно интервю, че Елена се чувствала все едно и е за първи път, когато била с Деймън.
А за Деймън и майката на Мат ами Деймън определено не е девствен  Joy Joy Joy

# 26
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ми тя си го каза и на хипнозата в даскалото...''Деймън ме ИЗПЪЛВА..''. Joy Joy Joy
Сметайте къФ е самолета на Стефо... hahaha

# 27
  • Мнения: 33 425
Разбрах, че Нина казала в едно интервю, че Елена се чувствала все едно и е за първи път, когато била с Деймън.
А за Деймън и майката на Мат ами Деймън определено не е девствен  Joy Joy Joy
Деймън сигурно е бил девствен през 1853  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Скоро е било  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Какво да каже Нина, че й е кеф да се натиска с Пол Уесли  Joy Joy Едва ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 20:04 от ~Тереза

# 28
  • Мнения: 33 425
Ми тя си го каза и на хипнозата в даскалото...''Деймън ме ИЗПЪЛВА..''. Joy Joy Joy
Сметайте къФ е самолета на Стефо... hahaha

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Брей, колко пъти чета името на Мат Whistling

Благодаря за темата   bouquet  Никаква идея за анкета освен нещо свързано със Сайлъс

- ще ги избие
- ще го убият
- ще се хване с Бони

или нещо с Кар
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт