Безчувствени, дръзки и секси вампири - TVD тема 36

  • 21 167
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 33 428
  Като гледах епизода се замислих за сериала за Древните, и че не искам да го дават.
  Кол няма да е там.
  Хейлата ще е главен герой.
  Няма шанс за Кер и Клаус, ако преместят Клаус там.
  Дневниците няма да е кой знае колко интересен без древни. (не че сега е нещо кой знае какво)
Много си права. С такъв кеф чаках Древните, ама все се надявах нещо да стане с Klaroline  Crossing Arms Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 460
Имам аз един въпрос,Бони толкова ли е заблудена да му ходи по свирката на тоя Сайлъс,щял да върни мъртвите,мале само това му липсваше на сериала Simple Smile

# 692
  • UK
  • Мнения: 958
На мен пък ми допадна епизода.  Crazy

Скрит текст:
Клаус  Blush
Илайджа с тоя костюм - рррр  Crazy
И Нина много добра, браво.

Прецаках се да гледам новото промо...  newsm78 Надявам се да не е това, което изглежда  #2gunfire

# 693
  • Мнения: 4 607
Аз не гледал промо, ще устиска. bowuu

Другото сте го казали, май няма к'во да допълня. Flutter

Гласуванка.

# 694
  • Мнения: 2
Много си права. С такъв кеф чаках Древните, ама все се надявах нещо да стане с Klaroline  Crossing Arms Crossing Arms

   И аз го чаках и му се надявах, сега си мисля, че само ще ни прецакат съвсем с него.

# 695
  • Мнения: 6 496
Хубава серия , хубав Илайджа , хубава Елена/Катрин !
Обаче за братята ми стана жал , кого търсиха , кого спасяваха , кого надлъгваха ...........бе шматароци !

# 696
  • Мнения: 2
  А не как се смях на това  Joy
 
Скрит текст:
The cure is a fucking tampon or something

# 697
  • Мнения: 21 298
  А не как се смях на това  Joy
 
Скрит текст:
The cure is a fucking tampon or something
smile3532

# 698
  • Мнения: 2
Ето една добра новина от промото!
Скрит текст:
Предстоящата вероятно целувка може да е с Катрин

# 699
  • sf
  • Мнения: 10 212
Изгледах серията- най.много ми хареса,когато Елена счупи врата на сервитьорката  Joy
Клаус и Кер-  Crossing Arms вече не ги ща заедно, това увлечение превръща Клаус в мекотело, предпочитам го зъл и корав, като от първите серии . туй-то  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 33 428
Ето една добра новина от промото!
Скрит текст:
Предстоящата вероятно целувка може да е с Катрин
Ама Елена й взе гривните в миналия епизод, само тази, която я пази от слънцето й остана на Катрин  Whistling Whistling

# 701
  • Мнения: 3 405
Изгледах и имам да кажа само едно ...Илайджа, Илайджа, Илайджа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вече не ми е зор Елена живота на кой от двамата братя ще съсипва - имам си нов фаворит за двойка - Илайджа - Катрин (Клайджа?)

Иначе серийката не беше лоша - свежи лафове, забавна и уверена Елена, може би една влюбена Катрин (макар че не се ли изтърка вече историята с двамата братя), Стефан с желание да поеме към залеза, pissed off Деймън и ..Илайджа в костюм и "complications speaking"  Joy - какво му трябва на човек (добре де , на една жена).

Иначе като сюжет - нищо особено, което да предизвика някакви дълбоки размисли в мен.

Само се зачудих - ако Клаус се превърне в човек, формално оригиналния вампир изчезва - означава ли че цялото му поколение ще умре? Сигурно не, защото технически ще си е жив, но би било интересно да има такава възможност.

И в заключение - Илайджа както винаги единствения със здрав разум, на когото му хрумна че Ребека я тресе криза на смисъла, характерна за тийнеджър на 17-18, а не някакво желание да стане пак слаб човек. Нормалната жена в такъв случай отива на фризьор и се подстригва, тая кифла тръгнала да става човек  ooooh!

Сори за дългия пост - последно да проверя как е Ването, след цял серия Клаус по без риза  Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 3 581
Сори за дългия псот - последно да проверя как е Ването, след цял серия Калус по без риза  Mr. Green

На сьомга е, ще оцелее  Flutter

# 703
  • Мнения: 3 405
Сори за дългия псот - последно да проверя как е Ването, след цял серия Калус по без риза  Mr. Green

На сьомга е, ще оцелее  Flutter

Да не я мисля викаш  Wink,

щот аз още пърхам и пиша като 7-годишна след Илайджа  Blush

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
Да, да... жива съм!

И абсолютно те подкрепям за Илайджа!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт