Ясновидци/врачки - тема 17

  • 266 252
  • 788
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 288

Scorpionlover, направо съм безмълвна...не знам какво да ти кажа. освен да вярваш, че всяко зло наистина е за добро  Hug
Понеже говорите за Ани, аз пак да кажа. Гледам само хороскопа, който ми е правила първия път и наистина нещата се случват, да речем поне 90% от тях. Вторият хороскоп още докато ми го правеше говореше глупости, не знам защо така се получи. Така че въобще не го взех в предвид.

# 721
  • Мнения: X
Разбрах,благодаря.
При Даниела Герасимова съм ходила и понеже и тя чете Акашовите записи,та затова се обърках.

А можеш ли да споделиш познаваемост Simple Smile

Разбира се,с удоволствие.
Познаваемост-нулева,защото не  ми каза нищо за бъдещето.
17.02. щеше да ми е изключително важна дата.Нарисува ми една фигура на човек(тоест моята фигура),каза,че главата и горната част на тялото ми били уязвими.Имала съм проблеми с дебелото черво.А на приятеля ми-нещо на тила му стояло като сянка и му завихряло едни черни потоци от енергия.
Купих си от магазина и две розови свещи и си ги запалих вкъщи,за да привличам любовта.И каза,че може да отида да и занеса отливката,за да я погледне,но аз не отидох.
Иначе взема тридесет лева.

# 722
  • София
  • Мнения: 4 714
Ancholina благодаря, че се завърна!!!

# 723
  • Мнения: 200
Разбрах,благодаря.
При Даниела Герасимова съм ходила и понеже и тя чете Акашовите записи,та затова се обърках.

А можеш ли да споделиш познаваемост Simple Smile

Познаваемост-нулева,защото не  ми каза нищо за бъдещето.
.Нарисува ми една фигура на човек(тоест моята фигура),каза,че главата и горната част на тялото ми били уязвими.Имала съм проблеми с дебелото черво.
Иначе взема тридесет лева.

Изцяло и тотално в кръга на шегата за секунда усмивка -да се надяваме, че не е  локализирала дебелото черво в главата:)
Сложна материя, все пак  и при толкова гадаене:...всякакви грешки стават, както знаем:)

# 724
  • Мнения: X
Да,всъщност за дебелото черво каза нещо,което никак не е вярно,а е точно обратното.

Рисува и неговата фигура,но за него освен въпросните потоци нищо друго не се появи.
Аа,сетих се-при него каза,че имало една врата,през която иска да излезе!!!....вие го разбирайте както искате-аз не можах и все още не съм в състояние.явно не съм дорасла дотам да я разбирам.

# 725
  • Мнения: X
Ancholina благодаря, че се завърна!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 726
  • Мнения: 200
Да,всъщност за дебелото черво каза нещо,което никак не е вярно,а е точно обратното.

Рисува и неговата фигура,но за него освен въпросните потоци нищо друго не се появи.
Аа,сетих се-при него каза,че имало една врата,през която иска да излезе!!!....вие го разбирайте както искате-аз не можах и все още не съм в състояние.явно не съм дорасла дотам да я разбирам.

Хм...значи...връщаш се в гадателския пункт, носиш още 30 лв( питаш дали би приела да й занесеш и повече),извиняваш се , че гаданието й за дебелото черво  изобщо не е вярно и тихо молиш да пооправи потоците на приятеля ти, че поне да успее да излезе през таз врата човекът!Бе , добре че има специалисти да оправят нещата, че....ужасно е така само с искането да си стои пред портата ,че и с объркани потоци за капак!

# 727
  • Мнения: X
Да,всъщност за дебелото черво каза нещо,което никак не е вярно,а е точно обратното.

Рисува и неговата фигура,но за него освен въпросните потоци нищо друго не се появи.
Аа,сетих се-при него каза,че имало една врата,през която иска да излезе!!!....вие го разбирайте както искате-аз не можах и все още не съм в състояние.явно не съм дорасла дотам да я разбирам.

Хм...значи...връщаш се в гадателския пункт, носиш още 30 лв( питаш дали би приела да й занесеш и повече),извиняваш се , че гаданието й за дебелото черво  изобщо не е вярно и тихо молиш да пооправи потоците на приятеля ти, че поне да успее да излезе през таз врата човекът!Ужасно е така само с искането да си стои и с обърканите потоци за капак!


А дали не е по-добрият вариант това:Връщам се в гадателския пункт,тя ми връща парите и ми се извинява за глупостите,които ми е наговорила.
А пък ако той иска да излезе през някоя врата и аз мога да му помогна,даже ще го позасиля.Ама не е споделял подобно нещо.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 968
Без да противореча на никой, предсказанието на Даниела Герасимова при мен, почти влиза в сила и съвсем скоро ще разбера точно. За жалост то не е много добро, но и положението е такова в момента. Пазя си мейла от нея и съвсем точно ще знам за "какво иде реч". като познаваемост.

# 729
  • Мнения: X
Без да противореча на никой, предсказанието на Даниела Герасимова при мен, почти влиза в сила и съвсем скоро ще разбера точно. За жалост то не е много добро, но и положението е такова в момента. Пазя си мейла от нея и съвсем точно ще знам за "какво иде реч". като познаваемост.

Аз само казвам какво се случи при мен.
Чудесно е,че при теб има познаваемост.
С ръка на сърцето си мога да кажа,че Даниела Герасимова не е моят човек.Още повече-с тази твърда тарифа...30 лева..не са много,но не са и малко.

# 730
  • Мнения: 200
Да,всъщност за дебелото черво каза нещо,което никак не е вярно,а е точно обратното.

Рисува и неговата фигура,но за него освен въпросните потоци нищо друго не се появи.
Аа,сетих се-при него каза,че имало една врата,през която иска да излезе!!!....вие го разбирайте както искате-аз не можах и все още не съм в състояние.явно не съм дорасла дотам да я разбирам.

Хм...значи...връщаш се в гадателския пункт, носиш още 30 лв( питаш дали би приела да й занесеш и повече),извиняваш се , че гаданието й за дебелото черво  изобщо не е вярно и тихо молиш да пооправи потоците на приятеля ти, че поне да успее да излезе през таз врата човекът!Ужасно е така само с искането да си стои и с обърканите потоци за капак!


А дали не е по-добрият вариант това:Връщам се в гадателския пункт,тя ми връща парите и ми се извинява за глупостите,които ми е наговорила.
А пък ако той иска да излезе през някоя врата и аз мога да му помогна,даже ще го позасиля.Ама не е споделял подобно нещо.

Категорично не!Както многократно е подчертавано: "Никой не те е карал да ходиш насила " при майстор-оператор!/вероятно ти си я насилила да диагностицира прблематиката, локализирана в горната част на тялото  ти и по-конкретно в дебелото черво/.
Не, наистина!Не стига, че жената ти е отделила срещу нелегално заплащане от времето си,ами ще й придиряш, че ти е наговорила небивалици, които пък не се и случили.
Ей, ужасни клиенти!Ма, малко уважение, де!

# 731
  • Мнения: X
ryannn,не си права!Та тя нищо не ми каза за бъдещето-какво има да ми се случва.Само тази пуста врата-не можа да си излезе скъпият и това е.Ако излезе-ще трябва да полея събитието...

Но пък ми даде една тетрадка да си записвам,каквото ми каже,защото после и да съм я питала,не си спомняла нищо!Демек докато гадае,е в транс!

На тетрадката бях записала само 17.02.2012.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 968
Без да противореча на никой, предсказанието на Даниела Герасимова при мен, почти влиза в сила и съвсем скоро ще разбера точно. За жалост то не е много добро, но и положението е такова в момента. Пазя си мейла от нея и съвсем точно ще знам за "какво иде реч". като познаваемост.

Аз само казвам какво се случи при мен.
Чудесно е,че при теб има познаваемост.
С ръка на сърцето си мога да кажа,че Даниела Герасимова не е моят човек.Още повече-с тази твърда тарифа...30 лева..не са много,но не са и малко.


И аз не знам дали е моят човек и честно казано в момента се моля да не е ... Хубаво ще бъде , ако има и други мнения за тази жена.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 968
Обаче виждам, че LUCKY_STAR не е влизала от 15 дни, а темата е на 50 стр. и питам кой ще поеме щафетата за нова тема? Simple Smile

# 734
  • Мнения: 200
ryannn,не си права!Та тя нищо не ми каза за бъдещето-какво има да ми се случва.Само тази пуста врата-не можа да си излезе скъпият и това е.Ако излезе-ще трябва да полея събитието...

Но пък ми даде една тетрадка да си записвам,каквото ми каже,защото после и да съм я питала,не си спомняла нищо!Демек докато гадае,е в транс!

На тетрадката бях записала само 17.02.2012.

Еми, не се оказала права жената за дебелото черво в главата ти...чудо голямо!Можеше просто да ти каже, че те чака проблем със заден зъб/както знаем, класическа мед.диагноза сред ясногледащото специалист-съсловие/, а ето, тук е подходено индивидуално!Вгледала се е ...дълбоко в теб, така да де каже!
Със сигурност са се случили  и много важни  неща на 17.02.2012 в живота ти, но като не си внимавала и не си си ги записала в тетрадката,после пак операторът виновен!Ема, недейте така!
П.П.Друг път недей да гориш свещите  така нахалос, утре ще спре тока, ше се чудиш как да си светнеш, като нямаш ясновидско виждане!
Впрочем, свещите влизат ли в 30те лв за червото и вратата  или ...отделно се таксуват?

Общи условия

Активация на акаунт