90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 218

  • 27 213
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 601
Тинки мерси за темата.  bouquet
Нали си чета да се запиша и аз.

# 31
  • Мнения: 1 314
Намерих Вита с кълнове, закупих си ...
Относно комплиментите, сигурно много хора са забелязали промяна в теб, но в днешно време, злобата и завистта са навсякъде и хората се промениха. Това че никой не комертира положителната ти промяна, не означава, че я няма  Hug Пък и го правиш за себе си. Това да промениш фигурата си е едно от много малкото неща, които зависят пряко от нас самите   bouquet
За първи път чувам за злояд човек, с проблеми с излишни килограми, честно  Crazy
Тинки, мерси за темата  Hug

# 32
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тинки    bouquet  
Добър ден!
Днес съм на варива.
З. 1 банан
О. салата и микс зеленчуци с ориз
В. салата и картофи на фурна
Лека и режимна вечер!

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте, изнамерих си рецепта за едни чудни картофи с чесън на фурна в gotvach. bg Направих си ги по рецептата (използвах стари белени картофи обаче и олио вместо зехтин) и станаха чудни на вкус, но леко ми залепнаха на дъното на тавичката. Дали може някой да ми даде съвет как да го избегна това.

Това е рецептата. После може евентуално и в темата за рецептите да я пуснем:

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 16:41 от aliyn89

# 34
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Не се вижда рецептата.

# 35
  • Мнения: 0
Не се вижда рецептата.

Ох, с тия рекламни спамове е много тъпо. Само смени --reklamen-spam-- с gotvach. bg и трябва да се отвори.

# 36
  • Мнения: 11 495
Слагай хартия за печене под картофите - няма да залепват  Peace

# 37
  • Мнения: 0
Слагай хартия за печене под картофите - няма да залепват  Peace

Мерси много   bouquet

# 38
  • Мнения: 429
Никси, с тази мацка дето зиме и лете се пече все като те видя ме зареждаш, но и мненията ти са някак забавни  bouquet

Аз днес толкова се точих за яхнийка с грах, а ядох помия. Не върви грахът с картофи да знаете, особено като са от фризер  Sick

Ооо, днес новина, видях 6-ца на кантара. Беше 69.8 кг. От близо година не се е случвало това.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз днес толкова се точих за яхнийка с грах, а ядох помия. Не върви грахът с картофи да знаете, особено като са от фризер  Sick

По принцип картофите не се замразяват. На граха нищо нямаше да му има, ако беше без картофи  Wink

# 40
  • Мнения: 2 071
asiajordanova, много се заинтересувах от бисквитите с пресовани ядки, които си яла. Кажи как ги правиш, или са купени? Търся алтернатива на плодовете.
И по този повод, някой знае ли какво точно пише в книгата за авокадото? Може ли в плодов ден и за закуска през всички дни? И за маслините не намирам къде пише. Ако се ядат във всички дни, би трябвало да може да се ядат и в плодов. Моля някой да цитира от книгата, ако е прочел конкретно.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
И за маслините не намирам къде пише. Ако се ядат във всички дни, би трябвало да може да се ядат и в плодов.

Разбира се, че не се ядат в плодов, освен ако не ги ядеш току що набрани от дървото без да са стояли в солен разтвор  Grinning

# 42
  • Мнения: 2 071
А обезсолени? А авокадото? Помолих за цитат от книгата, иначе на разсъждения го докарвам:)

# 43
  • Мнения: 3
Ivi4ka, ако постигнеш желаните кг преди края, си продължаваш, но може да увеличиш малко порциите  Peace

Моето меню за деня
З грозде
О грозде и малко кашу + чаша фреш
В риба и салата


Феята с тъмносините коси, маслини само в първите три дни, дори обезсолени не са за плодов  Peace

# 44
  • Мнения: 2 071
А защо, нали са плодове? Simple Smile В книгата какво пише, не намирам и за авокадо. А тахан, предвид че се прави само от смлян сусам?

Общи условия

Активация на акаунт