СЕПТЕМВРИйчето всеки ден на разходка излиза, мама във форма започна да влиза!

  • 21 040
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Здравейте!
Фейт, благодарско за темата  bouquet и не е само Пламката и Валето ми взима тока днес, дори си поревах малко/май ще ми и идва цикъла тия дни/  Tired

Направих и кисел с пюре от сини сливи/такова имах готово/, стана около 190 гр. изяде го и изпи 120 мл мляко....не виждам как ще заместим следобедното хранене...На обяд си хапна и голямо бурканче пуешко с броколи, взех този път на Бебевита и много ми хареса има и ябълка вътре  Wink

Барби, стискам палци, всичко да мине добре  Praynig

# 16
  • Мнения: 39
Поздрави за хубавата темичка  Hug
Само аз ли съм толкова уморена и толкова ме мързи да влизам във форума.Направо ми идва да се  #2gunfire от умора.Отделно проблеми с МЦ ,а бе всичко е ток...

# 17
  • Мнения: 217
Августи, добре завърнала се  Hug. Да ти споделя, че и аз постоянно вадя чорапите на Пламката от устата или ги търся къде ги е захвърлил  Mr. Green
ООО, това с броколито ми е мн познато, на мен ми е толкова противно, а Пламен го яде с голяма охота. Оригва се броколи, като напълни пампито, пак мирише на броколи....утре май минавам на тиквички, че ще ме умори с това броколи, а и от него много газове му се появиха  Thinking

# 18
  • Мнения: 10
Здравейте!
Фейт, благодарско за темата  bouquet и не е само Пламката и Валето ми взима тока днес, дори си поревах малко/май ще ми и идва цикъла тия дни/  Tired

Направих и кисел с пюре от сини сливи/такова имах готово/, стана около 190 гр. изяде го и изпи 120 мл мляко....не виждам как ще заместим следобедното хранене...На обяд си хапна и голямо бурканче пуешко с броколи, взех този път на Бебевита и много ми хареса има и ябълка вътре  Wink



вчера беше толкова послушна, днес си е наваксала, добре си е похапнала и тя като Ивчо, да вземем да прихванем от вас няма да е лошо

# 19
  • Мнения: 269
Здравейте  Hug
Аз ви чета ама все не ми остава време да се включа. Малкото зверче през нощта спи, но през деня ми го изкарва през носа това спане...събужда се в 6,00 и цяяял ден на ръце  ooooh!
Иначе за яденето, яде, няма проблеми. Вече съм въвела няколко зеленчука, а вчера и днес и давам ориз, сварен и пасиран заедно с тиква, хапва си го  Flutter
Фейтче направо ме уби с тез твойте мерки, ми то на кой да се метне детето   Heart Eyes , ако е и инатче като теб...  Mr. Green  Hug
Барбера успех, стискам палци да мине бързо и леко  Hug
Броколи и аз съм купила и съм го планувала за утре, Рошли каза да го комбинирам с тиква и ще се яде, изпитано било   bowuu

# 20
  • Мнения: 272
Здравейте!
Фейт, благодарско за темата  bouquet и не е само Пламката и Валето ми взима тока днес, дори си поревах малко/май ще ми и идва цикъла тия дни/  Tired

Направих и кисел с пюре от сини сливи/такова имах готово/, стана около 190 гр. изяде го и изпи 120 мл мляко....не виждам как ще заместим следобедното хранене...На обяд си хапна и голямо бурканче пуешко с броколи, взех този път на Бебевита и много ми хареса има и ябълка вътре  Wink



вчера беше толкова послушна, днес си е наваксала, добре си е похапнала и тя като Ивчо, да вземем да прихванем от вас няма да е лошо
Друго си е навън  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 42
Ехеее, докато видя новата тема 2 страници изписани  Crazy
Моето дете днес от 6 и 40 сутринта заспа в 12 и 35, направо ми скри шапката  Crazy Отказа ми пюрето, мисля че е защото му сложих копър, предния път като сложих отново не го яде, та от него ще да е  Thinking
Днес ще имаме гости та прочитам двете странички и ще пробвам да ошетам нещо докато мъжо се прибере  Whistling

# 22
  • Мнения: 39
Здравейте!
Бебчо е от вчера и с разтройство  Cry Обадих се на педи и каза да минаваме изцяло на лечебна Хумана и да не яде сега нищо друго и утре пак да и се обадя...сега в 18ч. му е храненето и ще дам от тази лечебна Хумана дано я хареса и го насити Praynig Оф все нещо ново излиза с тия деца,толкова ми е мил и дори тези дребни за някои неща ме притесняват многооооо...

# 23
  • София
  • Мнения: 476
Ей голяма активност днес бре  - Браво smile3501 но то в началото на нова тема май винаги е така newsm78
Аз съм в дупка снощи дребен спа, а аз едно безсъние до 3ч. четох форумите,пре нас вали сняг , дребен цял ден скърца нещо недоволен, снощи ми дойде МЦ, ММ нещо май се разболява - да изброявам ли още ooooh!
Добре че сти вие да има на кой да се оплача Hug
Фейт браво на Пламен , но като чета ще ти спре тока твойто чавенце - да е живо и здраво Heart Eyes
И нещо друго мислех ама ........

# 24
  • Мнения: 175
Има, има, и други не ядящи има  Crazy Емма е една от тях  Tired
Изчетох миналата тема, но Емма мрънка и повече не мога да пиша  ooooh! а тази ще дочитам после като имам време  #Silly

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте!
Фейт, благодарско за темата  bouquet и не е само Пламката и Валето ми взима тока днес, дори си поревах малко/май ще ми и идва цикъла тия дни/  Tired

Направих и кисел с пюре от сини сливи/такова имах готово/, стана около 190 гр. изяде го и изпи 120 мл мляко....не виждам как ще заместим следобедното хранене...На обяд си хапна и голямо бурканче пуешко с броколи, взех този път на Бебевита и много ми хареса има и ябълка вътре  Wink



вчера беше толкова послушна, днес си е наваксала, добре си е похапнала и тя като Ивчо, да вземем да прихванем от вас няма да е лошо
Друго си е навън  Crossing Arms

ела ни виж днес  #Silly

# 26
  • Мнения: 2 802
Фейтче направо ме уби с тез твойте мерки, ми то на кой да се метне детето   Heart Eyes , ако е и инатче като теб...  Mr. Green  Hug

Със сигурност ще е по-инато даже и от мен  ooooh! Mr. Green

Ох, имам нов монитор 19 инча и е с плосък екран и в момента се цъкля още на него и не мога да свикна  Crazy Друго си е старата 17 инчова тухличка, ама няма да ми липсва много дълго време  Joy

По въпроса с краката да кажа, че вчера и Пламен най-накрая си навря пръста на палеца в устата и беше много доволен  Mr. Green Явно те първа ще започва това упражнение  Whistling

Велвиамо .... колко време го кара това разтройство  Thinking


И още нещо да питам и който може да сподели. Четох одеве въ ФБ групата, че вече са давали някой мами кисело мляко. Наистина ли може вече да се дава и по колко? Някой да сподели ако е давал  Heart Eyes Ще ми се и аз да дам ама пусти страх .... не знам сигурно ако не беше форума щях да захранвам по съвсем друг начин  Crazy

Ина не ти е било лесно Hug

Данайче .... когато имаш време, тогава пиши мила  Hug

# 27
  • Мнения: 217
Аз лично бих изчакала с киселото мляко до към 10-11 месец. Нека прояде зеленчука, пък после бол време за кисело мляко  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 526
Фейт : "Направо стана отвратително това дете и когато стане такъв ми се иска да хвана гората. Вече не знам колко пъти си цапардоса главата, цялото му лице е на червени ивици и цицини по главата, отделно сега се и насини под окото ... просто чудесно. Само пълзи, става, блъска се и се удря ... а после ми ревтуни. "
 hahaha hahaha вярвам ти. Аз съм така няколко дни вече. Иде ми да ударя ключа и да избягам. Няма ли да избиват тези зъби  #Cussing out То криво, криво ама чак пък толкоз  smile3511
Гледам за захранването пак се е отворила темата. На Иви давам вече извара в попара с хляб и чайче, бебешки бисквити и обикновенни бисквити - правя ги на попарка - тя много ги харесва. Утре рибка ще й въведа. Взела съм й пъстърва. Мисля в края на април да въведа киселото мляко, но дали не е раничко  newsm78 трябва да проверя. Поне си яде както трябва

# 29
  • Мнения: 294
Ох, не мога да смогна, много пишете бе  Shocked
Аз обикалях из мола, вкъщи не мога да стоя  Grinning

Сиси и Тони яде броколи с ориз и тиква и го хареса  Peace

Аз дадох вече домат, днес яде Нежни зеленчуци на Хип и пише, че има и домат, ама много го хареса и изяде цялото от 190г  Rolling Eyes

Тони още не си вижда краката, какво остава да си лапа палеца  Mr. Green Heart Eyes

Фейт след 6ия месец може кисело мляко, но аз лично ще изчакам до годинката и баткото почна кис. мляко на 1г. и 3м.

Бягам, че ще правя мъфини, ще пускам прахосмукачка и трябва и да се лакирам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт