Валенсия

  • 117 420
  • 764
  •   1
Отговори
# 540
  • Spain
  • Мнения: 3 750
regina di cuori корегирам горе поста си
Gergana Ignatova най добре си направете една симулация в Гугъл мап от нужния ви терминал до нужната гара  и с предполагаемите ден и час! Има опция за градски транспорт и ще ви каже всичко , поне мен до сега не ме е лъгал

# 541
  • Мнения: 9
Привет и от мен!

Валенсия е страхотен град и не всичко става ясно през Google. С жена ми и двете ми деца скоро ходихме във Валенсия и тук можете да видите подробна информация за града, както и транспорт, наем и забележителности:

https://www.peter.and.bilyana.net/2018/07/25/valensiya-s-detsa/

Дано съм бил полезен!

# 542
  • Мнения: 319
Здравейте. След 20 дни и ние заминаваме за Валенсия. Прочетох и тук и в интернет за картите Т1, Т2 и Т3 за градския транспорт. Не ми стана ясно обаче дали могат да се купят от обикновен автомат при метрото. Защото за туристическите карти примерно пише, че се поръчва онлайн и ти я изпращат на адрес. Не ми стана ясно също, как стои въпроса с децата. С какви карти пътуват те. И още нещо, на автоматиъе за билети, пише ли на немски или е само на английски и испански. Ще съм благодарна, ако някой помогне с информация.

# 543
  • София
  • Мнения: 142
Привет и от мен!

Валенсия е страхотен град и не всичко става ясно през Google. С жена ми и двете ми деца скоро ходихме във Валенсия и тук можете да видите подробна информация за града, както и транспорт, наем и забележителности:

https://www.peter.and.bilyana.net/2018/07/25/valensiya-s-detsa/

Дано съм бил полезен!

Благодаря за споделеното! Страхотен разказ, ще ни бъде изключително полезен, покрива детайли за всичко, което искахме да видим във Валенсия, и ни дава идеи за още места и преживявания.

# 544
  • Мнения: 126
Здравейте, бих искала да попитам дали сте ползвали коли под наем ( и на коя фирма) при пребиваването си в Испания.

# 545
  • Мнения: 4 032
Аз съм ползвала на Malco, взехме я от Кастельон от летището.

# 546
  • Мнения: 3 293
Здравейте, бих искала да попитам дали сте ползвали коли под наем ( и на коя фирма) при пребиваването си в Испания.
Зависи от къде ще се взима. Испания е много общо и на различните места има различни фирми, цени и условия

# 547
  • Мнения: 319
Здравейте. Преди няколко дни се върнахме от Валенсия. Ако някой има въпроси, насреща съм

# 548
  • Мнения: 126
Привет Inna74,  сподели къде бяхте отседнали .

# 549
  • Мнения: 4 740
Здравейте. Преди няколко дни се върнахме от Валенсия. Ако някой има въпроси, насреща съм
Разкажи повече, с какво пътувахте, къде спах те, къде ходихте, къде спах те!

# 550
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте, моля ви кажете кой е най-евтини начин да се стигне от Валенсия до летището в Кастелон? Четох, четох, но не мога да се ориентирам...

# 551
  • Мнения: 319
Здравейте. Ние решихме да си наемем апартамент. Не в хотел, а частен. Мисля, че е по - изгодно от хотел и много по - удобно. Ако някой се интересува мога да дам координати на апартамента или сайта от който го запазихме.
Града много ни хареса. Обиколихме стария град. В същност забележителностите са там - площад Ла Рейна и площад Пласа дел Аюнтамено.Там е и закрития пазар, който за съжаление не успяхме да видим. Един предиобяд отделихме на Океанографика. Имтересно е, но според мен не си заслужава парите. Парка Турия е много красив. За тези с деца като нас, може би ще искат да видят и Гъливер. Намира се в този парк. Това всъщност е Гъливер, легнал, с много пързалки по него. Децата могат да се катерят и пързалят по него. На нашия син му беше забавно. Там е и моста на цветята. Красиво е.
Плажа е хубав, чист, с широка ивица. Има тоалетни и дежурни екипи лекари.
Това, което нас ни затрудни малко беше градския транспорт. Не ни беше ясно какви варианти на билети и карти има и как се зареждат, купуват и т. Н. Вече мога да съм от полза обаче. Стана много дълго, така че спирам. Но ако някой има въпроси, съм насреща

# 552
  • Мнения: 4 740
Ooo много полезно Heart пускай линк  към апартаментите Grinning  и аз съм се ориентирала към апартамент под наем!

# 553
  • Мнения: 319
https://www.wimdu.de/offers/EQXVG9H0
Това е апартамента в който бяхме.Сайта е немски,тъй като ние живеем в Германия,но има опция за английски и мисля руски.

# 554
  • Мнения: 126
Здравейте, бихте ли ми казали през какви сайтове запазвате място за спане. ( днес запазих къща през букинга извън валенсия, и когато написах адреса  в google map ми излиза че тази къща я няма. Адреса е в някаква индустриална зона).  Случвало ли ви се е такова  нещо.   Ще ви бъда благодарна  ако се включите с предложения.

Общи условия

Активация на акаунт