Щъркели във Варна

  • 1 380
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, аз от малка обичам да спазвам традициите, а по нашия край (не варненски), докато не видим щъркел или лястовица колкото и цъфнали дръвчета да има, не си сваляхме мартеничките. Сега живея във Варна, но не знам къде тук има гнезда на щъркели. Миналата година се наложи да отида до зоологическата градина за да видя щъркел и да я сваля. Laughing Има ли някоя от вас, която да знае къде мога да видя щъркели във Варна? Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Около родилните. Laughing

# 2
  • Мнения: 3
Laughing Laughing Забавна си, радваш ме   Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 343
В самия град не съм виждала по това време щъркели. По-скоро към селата в областта се насочи.

Сетих се за едно голямо ято щъркели, което и аз видях във Варна, но беше през август. Grinning

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=953572

# 4
  • Мнения: 3
Да, четох го и аз това. Не е нужно да е точно сега, по принцип питам. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 124
Лястовичките дойдоха вече във Вн, щъркелите нямат работа в урбанизирана среда.

# 6
  • Мнения: 37
Щъркели преди имаше по пътя за Казашко, малко преди Казашко в нивата от дясната страна(посока Казашко) има висок стълб и там имаше гнездо, всяка година имаше.Четвърта година пролетта не съм била в Бг сега не зная дали има.

# 7
  • Мнения: 3
А лястовичките къде мога да ги вида? Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Обикновено летят в небето, popolika.

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 266
Check Please, я ми кажи ти какво стана с прибрания в големите студове хубавец. Grinning
Лястовичките... обожавах ги, докато не научих, че убиват негодните за живот пиленца като им пъхат пера в човките. Зарекла съм се, че ако свият гнезда на вилата ще ги събарям.

# 10
  • Мнения: X
Check Please, я ми кажи ти какво стана с прибрания в големите студове хубавец. Grinning

Тук е сладурът. Хойка насам-натам, но се връща да хапне, помърка и поспинка. Ваксинирахме го.  Simple Smile

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 266
Обичам те, Чек

# 12
# 13
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета, аз от малка обичам да спазвам традициите, а по нашия край (не варненски), докато не видим щъркел или лястовица колкото и цъфнали дръвчета да има, не си сваляхме мартеничките. Сега живея във Варна, но не знам къде тук има гнезда на щъркели. Миналата година се наложи да отида до зоологическата градина за да видя щъркел и да я сваля. Laughing Има ли някоя от вас, която да знае къде мога да видя щъркели във Варна? Simple Smile


А лястовичките къде мога да ги вида? Simple Smile

Обикновено летят в небето, popolika.

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 14
  • Мнения: 2 124
Лястовичките... обожавах ги, докато не научих, че убиват негодните за живот пиленца като им пъхат пера в човките. Зарекла съм се, че ако свият гнезда на вилата ще ги събарям.

Eстествен подбор се нарича, иначе нямаше да има еволюция. Природата си знае работата, само ние се опитваме все да й се месим  уж хуманните ни действия.

Общи условия

Активация на акаунт