Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 10

  • 68 215
  • 822
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 239
 Hug  newsm62  Ах тези сантиметри, ах тези мъже!  Бях забравила този хубав виц! Благодаря, Danishka!
           Петя, тренировки си трябват. Намери някой, който да ти дава напътствия /ама в реални сантиметри  Laughing/,  а ти опитвай.

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 02:03 от tetka_the_best

# 16
  • Мнения: 1
Момичета, записах се на курс, обаче този закон за движение по пътищата нещо не ми харесва... Tired Face
Прекалено много неща са написани, и усещам че бъркането ще е голямо.  #Crazy
А и този регулировчик и предимството изобщо не са ми ясни.
Най-гадното е че и на изпита някои въпроси са с по повече от един верен отговор, ще е голямо объркване, направо се отчаях.  Tired
Сигурно са давани много полезни съвети досега, но е абсурдно да прочета всички предишни теми, с по 50 страници, затова ви моля да дадете някой сайт където тези неща са обяснени "по-елементарно" и да ми дадете малко кураж.  Praynig

# 17
  • Мнения: 4 239
Чети, raeva87, чети и питай. Ако искаш и тук цитирай някой текст от закона, който не ти е ясен.
Момичета, записах се на курс, обаче този закон за движение по пътищата нещо не ми харесва... Tired Face
Прекалено много неща са написани, и усещам че бъркането ще е голямо.  #Crazy
         Извинявай, ама закона не е писан, за да ти харесва, а за да го научиш и да го спазваш. Ето ти един регулировчик с картинки. http://start97.com/regulirovchik.htm

# 18
  • София
  • Мнения: 68
Когато започнах курса ми дадоха едно помагало за кандидат шофьори,на издателство "Труд".Там има всичко обяснено.Ако можеш да го намериш, чете се лесно и е разбираемо.Все пак, ако имаш въпроси,питай инструктора си.Предполагам,че имате организиран теоретичен курс,там се коментират разни ситуации.
Не се отчайвай,всяко начало е трудно!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
Момичета, благодаря ви! Лека-полека задобрявам и с паркирането.  Wink И иначе се поуспокоих, вече нямам лудо сърцебиене като тръгна с колата. За една седмица ми стана леееко по-спокойно.  Laughing


раева, определено има доста неща за зазубряне в закона. Така че се примири и започвай да наизустяваш.  Peace

# 20
  • Мнения: 117
Момичета, записах се на курс, обаче този закон за движение по пътищата нещо не ми харесва... Tired Face
Прекалено много неща са написани, и усещам че бъркането ще е голямо.  #Crazy
А и този регулировчик и предимството изобщо не са ми ясни.
Най-гадното е че и на изпита някои въпроси са с по повече от един верен отговор, ще е голямо объркване, направо се отчаях.  Tired
Сигурно са давани много полезни съвети досега, но е абсурдно да прочета всички предишни теми, с по 50 страници, затова ви моля да дадете някой сайт където тези неща са обяснени "по-елементарно" и да ми дадете малко кураж.  Praynig

То е ясно, че няма как да наизустиш целия закон, но основните неща трябва да запомниш - най-малкото така няма да си опасна за движението, както и ти ще знаеш какво трябва да правиш. Листовките се наизустяват и въпреки, че не са толкова лесни, не са невъзможни за научаване Peace На този адрес https://avtoizpit.com/ са официалните листовки на ДАИ, където онлайн може да ги решаваш и там става много бързо. Повярвай ми ако решаваш минимум 5 листовки на ден, за нула време ще ги научиш. Освен това на всеки въпрос се дава колко отговора има и особено където са по три верни е най-лесно, защото има обикновено има един, който въобще не подхожда и лесно се отбелязват другите.
Но повярвай ми това с листовките е по-лесната част. После кормуването е доста по-трудното и там честно казано инструктора е този, който ще трябва да те съветва. Wink

petia_tag радвам се. Все по-спокойно ще става. Hug

# 21
  • Мнения: 73
Помагалото на "Труд" го има в книжарниците - 11лв. мисля, че струваше. Аз закона не съм го чела изобщо, само помагалото и като повториш и потретиш листовките, няма да имаш проблем. Регулировчика изглежда труден първоначално, но не е така. Предимството също - гледаш знаците на картинката /но първо трябва да ги научиш/, ако няма знаци - с предимство е дясностоящия. Няма как да ти изглежда лесно и да ти харесва, ако нищо не си прочела, само от обща култура не става  Peace

# 22
  • Мнения: 1

То е ясно, че няма как да наизустиш целия закон, но основните неща трябва да запомниш - най-малкото така няма да си опасна за движението, както и ти ще знаеш какво трябва да правиш. Листовките се наизустяват и въпреки, че не са толкова лесни, не са невъзможни за научаване Peace На този адрес https://avtoizpit.com/ са официалните листовки на ДАИ, където онлайн може да ги решаваш и там става много бързо. Повярвай ми ако решаваш минимум 5 листовки на ден, за нула време ще ги научиш. Освен това на всеки въпрос се дава колко отговора има и особено където са по три верни е най-лесно, защото има обикновено има един, който въобще не подхожда и лесно се отбелязват другите.
Но повярвай ми това с листовките е по-лесната част. После кормуването е доста по-трудното и там честно казано инструктора е този, който ще трябва да те съветва. Wink

Благодаря, но в сайта който ми даде ми дава някаква грешка като започна да решавам... Rolling Eyes

Иначе решавам от разни други сайтове и нещата започват малко по малко да ми се изясняват, допускам още много грешки но мисля че с времето ще задобрея. Регулировчика поне го схванах, без грешка.  Grinning Само на това предимство още се запъвам, особено като на някое кръстовище има автомобили от всичките страни, но ще се оправя някак си. baby_neutral

За помагалото на Труд ще видя още утре и ще си го взема.
Сигурно ще е голяма паника и излагация и на кормуването  Joy, но ще свикна.  Blush

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 22:10 от raeva87

# 23
  • Мнения: 17
Аз отделно си закупих и листовките пак на "Труд" и те май към 11лв бяха. Всичките мисля,че над 30 бяха ги реших,там където имах грешки и затруднения се обръщах към инструктура - изпита го взех с 97 точки /максималния брой точки/. Въпросните листовки са на хъртия - всяка тема 3 листа с по 15 въпроса,точно като на изпита. И много от въпросите се повтаряха на самия изпит Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 68
Ето от тук решавах листовките https://avtoizpit.com/.Натискаш "листовки он-лайн".

# 25
  • Мнения: 117
Ето от тук решавах листовките https://avtoizpit.com/.Натискаш "листовки он-лайн".

да това е официалният сайт и ви съветвам да решавате от него, защото в другите може да има неточности, които да ви изиграят лоша шега

raeva87 може да са имали някакъв проблем със сайта и затова да е имало проблем, но като цяло аз лично не съм имала проблеми. Всичко ще ти се изясни с всеки изминал ден на решаване. Peace

# 26
  • Мнения: 590
  Лека и безаварийна на каращите курс  . Успех на изпитите  Hug

Аз приключих и с двата изпита , взех ги от първият път , сега ми остана БЧК само .

В интерес на истината влязох във форума за да пиша в една друга тема , оказа се заключена , жалко, защото благодарение на мненията в нея аз намерих школата "Росен 85" и инструктора Христо Христов , от който наистина останах много доволна , отговори на очакванията ми .  
Получих едно много прилично обучение и най - важното човешко отношение .
 Жалко е , когато се затварят теми, които наистина дават актуална информация и са полезни, но и панаира , който са си организирали автошколите е грозен, не мога да отрека .  
Това е темата, за която пиша, дано да е полезна и на още някой :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312162.msg22675573#msg22675573
Въпреки , че не пиша отдавна във форума за мен той си остава един от най - предпочитаните справочници за информация .

# 27
  • Мнения: 186
Аз днес подадох документите в КАТ. Много бързо стана - за около 30 мин. приключих. Пуснах си бърза процедура, че нямам търпение и живот и здраве на 12.04 ще е готова.

# 28
  • Мнения: 17
Момичета вчера си взех книжката и талона Simple Smile бърза процедура - за 3 дни станаха /а не 10/
Много съм щастлива  Grinning

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Моят син преди около седмица взе успешно изпита пред ДАИ и сега вече чака да му се издаде шофьорската книжка. Много е доволен от неговия инструктор, който го научи да кара и не му е било изобщо скучно. Школата се казва "Волан 2008" Препоръчвам я Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт