Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 520
  • 724
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Такааа,да ви покажа и аз моя първи опит с Naked 2,моля за критики  Praynig    :
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Ружът изобщо не е подходящ,но така и не мога да намеря някой,който да ми пасва-моля за съвети   bouquet

# 227
  • Мнения: 3 675



mucko, първо честито за палитрата!  Simple Smile
Критика - моля те, обръщай снимките, че така ми е малко неудобно да ги гледам  Praynig
Иначе за грима - на мен ми харесва  Heart Eyes

  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 15:51 от B & C

# 228
  • Мнения: 0
Beborana Първите не са лоши или поне не изглеждат лоши. Има си четки за всичко общо взето и е много добър стартов комплект според мен. 
Вторите, ако си привлечена, че са на "МАС" изобщо не се и залъгвай, има ги в ибей за по няколко долара. МАС не предлагат комплекти четки, та тези са си абсолютно китайско менте и аз не бих тропнала 35лв на масата за тях. Може и да стават като четки, ама знае ли се..

mucko И на мен ми хареса  Wink Критиката ми е същата като на В&C

И ето днешното ми плескане с грим, от доста време исках да направя нещо такова и все още не съм съвсем доволна, но да видим следващия път  Mr. Green



# 229
  • Мнения: 112
Валея, благодаря ти за отговора. Просто искам един не голям комплект четки, но хубави и не на безбожна цена. Сега имам едни 24 броя, но много бодат.

# 230
  • Мнения: 3 675
Валея, благодаря ти за отговора. Просто искам един не голям комплект четки, но хубави и не на безбожна цена. Сега имам едни 24 броя, но много бодат.
Хубавите четки за съжаление не са евтини  Confused Rolling Eyes
Но според мен на човек не му трябват 20 четки  Wink
Аз съм супер доволна от моите четки на МАС  Heart Eyes Вярно е, че не са евтини, но си заслужават всяка стотинка, която съм дала за тях  Peace Моите не са от продавалника, а от магазина   Peace
В момента имаш четки от който не си доволна и моят съвет е да продължиш да си ги ползваш докато постепенно не си купиш хубави четки - не е нужно да си купиш всички четки наведнъж.

# 231
  • Мнения: 112
Това, че съм показала обява от продавалника не значи, че ще си купя от там.  Peace Просто използвах снимката. На Лолипоп не съм използвала и затова попитах и за тях. Просто имам нужда от по-меки четки (около 12 броя), които да не струват 150 лева примерно. Аз знам кое е най-доброто, но нямам възможност да си го купя. За това и реших да ви питам за някои добри четки в по-среден клас.  Peace

# 232
  • Мнения: 4 428
Погледни четките на Екотуулс, Гош, ЕЛФ. Те не са много скъпи. Освен това се розрови в темата за четките. Там има подробно изкоментирани повечето четки, които могат да се купят и от Бг, и от нета.

# 233
  • Мнения: 3 675
Това, че съм показала обява от продавалника не значи, че ще си купя от там.  Peace Просто използвах снимката......

Аз знам кое е най-доброто, но нямам възможност да си го купя. За това и реших да ви питам за някои добри четки в по-среден клас.  Peace

Съвсем се обърках  Crazy
МАC какъв клас е всъщност  newsm78
Beborana, ако няма да си ги купуваш от продавалника, а от магазина, тогава цената ще е съвсем различна от тази в продавалника. В ebay евтините четки на МАС са същите ментета каквито са и в продавалника 
veselina_s_p вече ти е дала идеи за четки, а аз бих добавила Real Techniques by Samantha Chapman

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 19:19 от B & C

# 234
  • Мнения: 112
Благодаря за отговорите. На ЕЛФ ми харесаха как изглеждат, но пък на Лолипоп имат и добри отзиви та още се чудя кои да са.

# 235
  • Мнения: 4 428
Благодаря за отговорите. На ЕЛФ ми харесаха как изглеждат, но пък на Лолипоп имат и добри отзиви та още се чудя кои да са.

Имай предвид, че като казах ЕЛФ, имам предвид Студио серията и минералната. Тези от редовната са също толкова боцкави, както ти описваш настоящите си четки.

# 236
  • Мнения: X

Иве, ти последно от кои червила от новите на Ейвън остана доволна? Сега в следващия каталог ще са намалени и ще си взема още Pink Wink и се чудя между Coy Copper, Red Embrace и Caressing Coral?  newsm78

Скрит текст:
Вчера ми пристигна Pink Wink - страхотно е. Heart Eyes
И аз от следващия каталог ще взема още - едното мисля да е Make Out Red (само първо да видя ще се харесам ли - на Jassye и стоеше чудно, тя впрочем къде изчезна newsm78), за друго се чудя - взех мостри на Racy Red, Red Embrace, Lacy Mauve, Pucker up Pink и Chic Nude сега. Ще пробвам следващите дни, та да видя ще избера ли друго. Вчера видях мостричката на Caressing Coral (Мисля, че Лепи си беше взела него, ако чете да се включи с отзиви. Grinning), едкна съфорумка ми беше поръчала - хубаво е, само не знам как е като плътност понеже го видях само така от опаковката. Заприлича ми на Kiss me Pink, което беше идея по-непокривно от червените.
Впечатленията са ми, че най-плътни са тъмните цветове, останалите искат 3 пъти да се мине с гилзата, за да е ок.

Иначе до сега само имам 2 - Smitten Red (много е хубаво) и това Pink Wink.
Ти май си се ориентирала към кораловата и кафявата гама? Rolling Eyes
Тук съм Ивченце ,много мило че се сещаш за мен  Blush Не смогвам да ви прочета ,много сте бързи. Много съм доволна от Pink Wink и си го ползвам редовно  PeaceЩе пусна и снимчици тези дни ,но не смогвам от работа и курс   bouquet

# 237
  • Мнения: 3 675
Смених си червилото, промених леко сенките и си оформих веждите   
  Mr. Green Laughing

# 238
  • Мнения: 2 214
На lollipopcosmetics ако четките са толкова хубави колко козметиката хич не си давай парите на вятъра.
Аз си купих на панаира според мен на супер цена много достойни четки.
Четките ги представяха за немски, с естествен косъм, от магазин "Двата щъркела"
Имаше различни като качество и цена аз взех от тази серия с черните дръжки
http://2styrkela.com/krasota-i-stil/kozmetika/chetki-za-grim-i-m … tka-za-grim-cb328

Страшно съм доволна от тази четка на Елф
http://www.eyeslipsface.com/elf/brushes/single-brushes/eye_shadow_brush
Като имаш предвид че струва 1 евро, аз комплекти не харесвам, винаги има нещо което ми липсва и нещо което ми е излишно, но ако държиш на комплект и да не е скъп, мисля че този ще те удовлетвори, въпреки че аз бих избрала всяка четка отделно.
http://www.eyeslipsface.com/elf/brushes/brush-sets/e.l.f._profes … set_of_12_brushes

# 239
  • Мнения: 3 248
Днес за първи път правих очна линия така. Беше ми голямо приключение. Има и сенки, матови, телесни, леко затъмнено в свивката, но на снимката общо взето не личат. И червилото.



Общи условия

Активация на акаунт