Лакове за нокти- 76

  • 52 010
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 453
Аз си заздравявам ни=октите с масло на Икаров , Активен заздравител на Импала , 3 в 1 пак на Импала , а сега съм с двоен заздравител  пак на Импала та тея заддравители ги сменям . От първите два съм най - дпвплна

Денси , мерси за ртемата

# 46
  • Мнения: 646
С нищо не заздравявам, не ползвам основа никога; без лак не съм оставала и за час от години, ползвам основно евтини лакове, даже и кожичките не махам. Растат си диви и доволни, не се цепят, не се чупят, не пожълтяват, твърди са като камък; ако не ги скъся насила, ще стана като лешояд за отрицателно време.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 002
С нищо не заздравявам, не ползвам основа никога; без лак не съм оставала и за час от години, ползвам основно евтини лакове, даже и кожичките не махам. Растат си диви и доволни, не се цепят, не се чупят, не пожълтяват, твърди са като камък; ако не ги скъся насила, ще стана като лешояд за отрицателно време.


+1. Ама точно едно към едно. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 0
Ето малко снимки на Zoya Chyna. Блести супер красиво, а снимките са от четвъртия ден (има само малко оголени връхчета)  Heart Eyes


Скрит текст:

# 49
  • Vienna
  • Мнения: 28
За заздравяване и аз харесвам MicroCell, слагам го като основа, а понякога за ден-два седя само с него. Ефектът поне при мен е добър.
И аз имам минита на Euro Centrale. Уж не бях много впечатлена от колекцията, но харесах много минитата. Обмислям да си взема в пълен размер Can't find my czechbook, хубаво синьо е.
Оз серията на ОПИ също ми харесва, до вчера бях с I theodora you с малко Which is witch, нежна комбинация са.
Вчера поръчах и едни минита на Орли и Pool Party (малко го изплагиатствах него  Blush ) и нямам търпение да пристигнат. Чакам с нетърпение и новите лакове на Диор, толкова снимки изгледах, всичките ги искам  Mr. Green
Сега обмислям да сложа Dior Acapulco, страшно весел цвят е. Има доста снимки в интернет, но мога да го снимам, ако има интерес.

# 50
  • Мнения: 1 131
Мерси за новата темичка  Hug
И по темата...с гел съм от 3 години и не ползвам заздравители,иначе бях много доволна от OPI Envy Simple Smile

http://www.yoursecretsalon.com/opi-nail-envy---original---15ml-55-p.asp

# 51
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не е като да не сте го виждали, но едно холограмно Пърфект-че от мен

# 52
  • Мнения: 556
Блеки, страхотно ти стои холото! Heart Eyes

Мерси много, Цветенце! Hug  bouquet

Аз с онази награда, която трябваше да поръчвам от LLarowe в крайна сметка се разбрахме с момичето да ми пусне парите с Пейпал и аз да си поръчам от където, каквото искам, тааааа Laughing поръчах си следните нещица: ФФФ на Чайна, че мойта е на привършване, както и Pool Party, а също така и на Models Own Beach Party Crazy Ще бъдем неонести отвсякъде Crazy Само да дойдат. Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 70
Ради, откъде поръчваш чайните?

# 54
  • Мнения: 2
Момичета ще ми предложите ли някой пролетен лак на O.P.I
П.П. Само да не е неонен, защото си имам. Благодаря предварително.  Peace

# 55
  • Мнения: 556
Ради, откъде поръчваш чайните?
От ибей (beautyzone2007). Peace

от мен за днес Flormar Supershine Miracle U15:

http://radi-d.blogspot.com/2013/03/flormar-supershine-miracle-u15-review.html

# 56
  • Мнения: 31 208
Вчера наминах през стелажите на Еси и Никол за Опи в ДМ Парадайз. От Еситата нямаше абсолютно нищо интересно за мен / бяха предимно в розово/, а на Никол си взех лак Селена.

# 57
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
TheBlackWidow, много свежо стои.  Peace

# 58
  • Мнения: 557
Вчера наминах през стелажите на Еси и Никол за Опи в ДМ Парадайз. От Еситата нямаше абсолютно нищо интересно за мен / бяха предимно в розово/, а на Никол си взех лак Селена.

Денси как е в мола - има ли бутаница ?

Ради -чак сега видях на коя страница съм  newsm62 rotfImbo

# 59
  • Мнения: 31 208
Не спокойно е много.

От лаковете на Селена Гомез има интересни глитъри.

Общи условия

Активация на акаунт