The Vampire Diaries: Древните - началото на края, тема 37

  • 23 897
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 403
Ване, мерси за темата.
Гласувах ама си оплесках вота  Blush. Добре че има опция за изтриване. Интересува ме какво ще сътвори Катрин (и Илайджа разбира се).

А в Originals  щом ще е Илайджа там, и аз ще ги гледам.
Според мен Ребека няма да вземе лека, иначе как ще ходи в Ню Орлиънс или дето ще ги запратят Оригиналните

# 16
  • София
  • Мнения: 6 219
има опция за промяна на вота.


Аз се чудя на тоя, който вземе кюра (каква благозвучна дума), ако не му хареса как е като човек дали ще има опция за овампиряване отново или во веки си остава кръвна банка.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913

А според мен Ребека няма да вземе лека, иначе как ще ходи в Ню Орлиънс или дето ще ги запратят Оригиналните

Мда, така е, но не ми пречи да искам именно тя да го вземе. Просто ми е най-отчаяна и го иска за себе си. Смята, че така ще е по-добре. Салваторе брадърс искат да го дадат на някой, който не го желае. И какво - Елена ще го изпие и ще се запрегръща щастлива.

Може би Сайлъс ще го получи, за да има история за следващия сезон.

Анкетата е добра - не ми дреме какво ще направи Елена. Grinning

# 18
  • Мнения: 3 403
Ване, жива да сис  тази опция - за такива големи бели птици като мен

Аз също си мисля, че кюра ще иде при Сайлъс - нали това е единствения начин да го убият.

Не мога въобще да си представя какво ще стане, ако Елена вземе лека и я налегнат угризения на съвестта - сигурно ще ме откажат от сериала

# 19
  • Мнения: 4 606
Аз пък глсувах, че ще изневери на Салваторетата. Mr. Green

# 20
  • UK
  • Мнения: 600
Ване Party Party Party

Интересува ме какво ще направи Катрин, и за Елена ми дреме, ама не толкова, особено ако промото е вярно и неПодвеждащо! #2gunfire

# 21
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
записчее

# 22
  • Мнения: 33 425
Веднага натиснах да пиша пост и забравих да гласувам, но ще гласувам с "Не ми се мисли"..
В 16-ти епизод харесвах Елена, защото не беше същото мрънкащо същество от преди, но сега страшно ме дразни. Прекалява вече. То бива простотия, ама чак пък толкова. Това не е Елена, а някакво бледо копие на Катрин. Надминава и нея по проклетия и манипулации.
Мисля си, че Елена ще вземе лека, защото
Скрит текст:
Джула е казала, че в края на този сезон ще разберем дали чувствата й към Деймън са истински и че лекът ще бъде използван!
Колкото до Клаус и Керълайн
Скрит текст:
Може би щях да се появи да я поздрави за завършването Peace

Не знам вече ми омръзна от този триъгълник Елена/ Стефан/ Деймън много се изтъркаха. Tired
Ако Елена продължава така ще искам и двамата братя да й бият шута  Joy Joy
Друго се чудя, защо Джула заформи тия истории с Керълайн и Клаус и Илайджа и Катрин, след като братята отиват в Ню Орлианс  ooooh! Отношенията и при 2-те двойки останаха на никъде. Джула си остави отворена врата  ooooh!
Тя ако поеме "Древните" , огромната част от сценария на "Дневниците" остава за Caroline Dries май беше  newsm78 .
Много въпроси има. И съм сигурна, че сезона ще завърши инфарктно ooooh![/i]

# 23
  • UK
  • Мнения: 600
...защото
Скрит текст:
Джула е казала, че в края на този сезон ще разберем дали чувствата й към Деймън са истински и че лекът ще бъде използван!

Така ли??? newsm78 newsm78 newsm78 Този спойлер съм го пропуснала... дано се случи така
Скрит текст:
Елена не да взема лека, а просто да си включи човечността, а sire bonda да го няма и да видим тогава... защото ако само за 1 сезон беше вампир... и древните пък и те заминат... каква простотия ще гледаме после??? #Crazy

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Честита ни нова тема!


ГласувАх, че хич не ми е зор за Лена.

# 25
  • NE
  • Мнения: 10 999
MissDreamy Добро !:35: Joy Joy
Как ще преживеем до 18 април? Mr. Green
Скрит текст:
От една страна ми харесва идеята за Оригиналите, но от друга страна ония тримцата са ми много малко за да има свестен нов сезон. Харесваха ми в тази комбинация. Има движение, което на моменти се губише в сериала.
Сайлъс ще се задържи известно време, но каква ще бъде неговата съдба хич нямам хабер.Според мен ще бъде на гости на тиквата на Елена в следващия епизод.
Историята между Клаус и Каралайн се надявам да има подобаващ финал, макар че въобще не искам да свършва. Peace

# 26
  • Мнения: 9 095
the slayer smile3532 подписа ти hahaha ех Кас, трябва да погледам малко СПН някой път...


аз гласувах с последна опция- все ми е там ко ше стане

# 27
  • Мнения: 9
Ване   love001


Гласувах за Катерина . Тя ми е по-интересна

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 205
Гласувах,че не ми дреме.  Rolling Eyes
Ако Клаус излезе от тоя сериал или стане още по-лигав, ще спра да го гледам  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 336
Гласувах, че ме е страх какво ще направи. Само простотии правят с двете си тъпи приятелки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт