The Vampire Diaries: Древните - началото на края, тема 37

  • 23 910
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
  Изгледах...
Скрит текст:
Марсел е дразнещ.
 Към същественото: тея нормални ли са бе... не като чух,че е бременна се разсмях с глас, и к'во като е върколак пак си е мъртъв, олеле не това е някакъв ужас просто...
 Не знам какво да кажа... и то Хейлата, оле още ще я гледаме тая.
 И к'во ся искам да видя как Клаус бута бебешка количка по улиците на Ню Орлианс докато Хейлата пие в някой бар, и първата му думичка сигурно ще е rippah...
   Искам да видя реакцията на Керълайн.
 
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 10:07 от {Бебълс}

# 691
  • Мнения: 33 428
Скрит текст:
Действително Клаус беше убит с братята и сестра си от Майкъл за да се превърне във вампир, Джулата изобщо замисля ли се, като го пише този сценарий  :ooooh ooooh!
Според мен има някаква лъжа в тази история и ще излезе, че детето не е от него Mr. Green
И какво ще бъде детето - Върколак, ще е смъртно , той няма как да го превърне в хибрид без кръвта на двойницата, а Ленка е вампирче вече  ooooh! Освен Елена да изпие лека и в пети сезон Клаус да се появи в Мистик Фолс с молба за малко кръв  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 21:47 от ~Тереза

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Лелел и аз изгледах  ooooh!

# 693
  • Мнения: 28
Той пък и той Клаус...
Скрит текст:
за толкова години живот не се ли научи, че има предпазни средства?  Mr. Green

# 694
# 695
  • Мнения: 33 428

Радвам се заради Джоузеф, защото е ентусиазиран и го заслужава.
Скрит текст:
Всъщност единственото, за което ме е яд на сериала е бременността на Хейла, защото е абсурдна, иначе ми хареса всичко друго, дори Ками  Mr. Green Mr. Green
Ще видиме какви ще ги забъркат там. Джулата ще поеме целия сценарий сигурно, а в "Дневниците" Керълайн Драйс ще е по-активната  Laughing[/i]

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 23:49 от ~Тереза

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Очакваше се, макар че силно се съмняват да изкарат повече от един сезон.

# 697
  • Мнения: 4 607
На мен ми хареса, чак се чудя дали нещо не съм слънчасала след като ви прочетох. Rolling Eyes Laughing
Скрит текст:
Това с бременността не го очаквах, но не ми се струва толкова абсурдно. Даже би ми било интересно да видя Клаус татко. Не искам да го гледам като вечния злодей, искам да видя градация в образа му. Пак да си е зъл и да си гледа интереса, но и да има нещо положително, както наблюдаваме отскоро с Карълайн. Нещо като Деймън 2. Grinning Но да не навлизам в дълбоки психологически разсъждения за образа му, защото сериалът не го предполага. Mr. Green

Марсел ми е много мазен, надявам се в скоро време Клаус да му откъсне главата. Close

# 698
  • Мнения: 9 095
всичко добре беше на епизода, само да не беше голямото рядко миризливо...нещо...дето беше изпляскано в 22рата минута и прати всичкото хубаво в канала...радвам се, че Джо ще го гледаме повече, много добър актьор, заслужава момчето...ама ако ще има още такива големи миризливи...ни в клин ни в ръкав и аз не вярвам да изкарат много Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 3 736
Бебе, и аз съм за градация, но засега ни показват само деградация. Като жена в цикъл е - в един момент реве, в следващия вика, че иска да е крал и ще избие сички.   hahaha

Президентът на CW се казва Педовиц? Нищо случайно няма на тоя свят.  Joy

# 700
  • Мнения: 4 607
Ми ако ти съобщят и на теб, че ще ставаш татко (майка) след като 1000 години си живеел с убеждението, че няма да имаш деца... И ти ще си в цикъл. Mr. Green

Пък този Марсел така го издразни... Ама той Клаус си обясни що иска да е крал, аз к'во повече да кажа. Разбирам и приемам причините му.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, като ви чета се благодаря, че не съм гледала епизода нацяло. Само го попрехвърлих.
Като ми дойде музата - тогава!

# 702
  • Мнения: 6 496
Добре , че си оставих серийката за вечерта , но от сутринта знаех радостната вест : Ще имаме бебе  Party Joy
Интересно ми беше - смяна на обстановката , нови герои , разкрития от миналото на Клаус . Марсел не ме издразни - аротантен и първичен , достоен ученик , на омекналия Татко.
Супер стилна поява на Илайджа зад бара , но после оплескаха нещата с речта , която държа на Клаус , чак се разсеях.......
Красиви гледки + хубава музика = О , йе Ню Орлиънс  newsm26

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 74


Президентът на CW се казва Педовиц? Нищо случайно няма на тоя свят.  Joy


Няма, няма. hahaha hahaha

# 704
  • Мнения: 3 736
Абе аре бе, Бебе, чак пък.  hahaha Наовчиха го прекалено. Разбирам осцилациите на настроението му, ама амплитудата дойде малко малка.

Красиви гледки + хубава музика = О , йе Ню Орлиънс  newsm26

Амин, хеле ако благоволят да им оправят акцентите до есента. Ако не - ще караме на красиви гледки, пак съм навита.

Общи условия

Активация на акаунт