The Vampire Diaries: Древните - началото на края, тема 37

  • 23 911
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 219
Осци-каквооооо????

# 706
  • Мнения: 4 607
Колебания, Ване, колебания. Grinning

# 707
  • Мнения: 2 900
Да кажем, че не са местни, затова така си говорят. Ама за вещиците пък нямат извинение.

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Скрит текст:
Хора, те това с размножаването си го обясниха. Клаус е роден вълк, станал е вампир впоследствие. Един вид вълчата му страна е водещата. Има си логика донякъде.  
Скрит текст:
За мен проблем е по-скоро плагиатстването а не самата логика. Станалото станало. Клаус ще бута количката, ама толкова ли не можаха да измислят друго ами копират Здрач
Само липсваше Клаус да реагира като Аро...да възкликне с кеф: "Магнифико" Joy hahaha Joy hahaha Joy

Иначе и аз съм доволна от пилотната серия. Има какво да се види и чакам с интерес.
Даже ме учуди факта, че Мистик Фолс и жителите му не ми липсваха вчера.
Много умело вкарване на серия в серията. Peace

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 12:35 от Зизу

# 709
  • Мнения: 2
Епизодът ми хареса до момента, в който разбрах, че ЩЕ ИМАМЕ БЕБЕ!  Mr. Green По-голяма глупост Джула не можа ли да сътвори ?  #2gunfire Повеч няма да коментирам епизода! Дано го одобрят, че поне като ми е тъжно да си пускам епизод и да се разсмивам с простотиите на тая

# 710
  • Мнения: 1 117
На мен епизодът ми хареса и ще се радвам ако новия сериал започне да се излъчва.  Peace
Само че вмъкнатата идея с бебето нещо не ми допада.. Клаус баща.. не се връзва.  Mr. Green Но да видим какви още ще ги измисли Джула. Mr. Green

# 711
  • Мнения: 3 736
Да кажем, че не са местни, затова така си говорят. Ама за вещиците пък нямат извинение.

Помислих си да не са, но не - Марсел си е местен, та местен, казаха.  Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 74
Най-накрая и аз да изгледам епизода. Доволна съм, с едно малко изключение. Джула как може да измисли тази бременност. Малко глупава и зашита с бели конци ми се струва.
Радвам се, че е одобрен за есента и се надявам този път възрастовото ограничение да е минимум +16. На Клаус не му отива по-малко. Трябва да го видим във вихъра.

# 713
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз се радвам,че е одобрен спин офа за Древните Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 1 117

Не мога да си го представя с бебе в ръце. Laughing

# 715
  • Мнения: 1 336
Аз пък не се радвам! Crossing Arms Сега какво ще гледаме в Дневниците? ooooh!

# 716
  • Мнения: 16 938
Е бебето беше върха на всичко.

# 717
  • Мнения: 1 117
Аз пък не се радвам! Crossing Arms Сега какво ще гледаме в Дневниците? ooooh!
Честно казано и мен това ме притеснява.  Rolling Eyes Хубавото на Дневниците бяха точно Древните, които внасяха нещо ново и интересно, а сега като ги няма сигурно пак ще гледаме вечния триъгълник.  ooooh!
Но пък се радвам, че ще си имат нов сериал, където ще се говори само за тях и нужното екранно време ще им бъде отделено.  Peace

# 718
  • Мнения: 2
  Аз си мисля, че ще ни разочароват с древните ще гледаме предимно глупостите на Хейлата.
 Така и така е в Ню Орлианс да върнат и оная с тухлите...

# 719
  • Мнения: 3 736
Аз пък не се радвам! Crossing Arms Сега какво ще гледаме в Дневниците? ooooh!

Дамян, бе! Дамян!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт