Истанбул - 20

  • 34 836
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 588
Скрит текст:
хайде дайте ми линк към тази тема с аватарите, да видя за какво става въпрос, моля Praynig

# 691
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Мерхаба,другарки  Hug
Редемче, ВАМООС  Heart EyesШа ги гледам кат си ида у дома  Mr. Green
Абе какво става тук newsm78 Да знайте някой е урочасал хубавата ни тема и само проблеми...Шебеченце, в новата тема нещо синьо да сложиш на 1-ва страница,против уроки,може едно синьо око да е,та да ни пази Mr. Green
На пътуващите,мнооого хубаво изкарване,много положитени емоции и много снимки.
Голяма среща се заформя за събота "гледам".Момичета весело изкарване и на вас.
Аз съм на летището към 2.50 сутринта,но ще бягам  animal037 към Бургас Crazy После с Ексайтид ще си спретнем бургаска среща,няма само вие да се събирате я...

# 692
  • Мнения: 14 453
Моля,

Скрит текст:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=714334.570   на 30 стр.е общ пост с премените на "състезателките",моля възползвай се и гласувай Embarassed Hug

Тук е гардаробът Shocked

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 21:01 от Sause baus!

# 693
  • Мнения: 6 031
Хелънче,
Скрит текст:
а това е темата, където можеш да си харесаш аватар и подпис:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645849.10650

# 694
  • Мнения: 299
           

Belijata ето нещо за да се оправиш до пътуването  bouquet

# 695
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Чефииии, стискаме палци всичко да е наред и те чакаме на родна земя  Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 299
           

Belijata ето нещо за да се оправиш до пътуването  bouquet
  .Благодаря за помощта,желая прекрасно време и много емоции в любимия град  newsm10

# 697
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Даре, пробвай пак, че нещо не съм помогнала май, както трябва. Wink

Благодаря за пожеланията! На всички! И за помощта!  bouquet
Вече съм приела половината терапия, утре требе да съм нова Praynig

# 698
# 699
  • Мнения: 366
Последно - къде ще е съботната среща? Не, че знам и за вторнишката. Ще поработя малко, пък ще си бия шута. Колко време ще заседавате, моля? Ще ме дочакате ли?
Имате ли координатите на другата Елена? Изтрила си е фейса. Притеснително?

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 23:30 от ASSAMARIS

# 700
  • Мнения: 299
Даре, пробвай пак, че нещо не съм помогнала май, както трябва. Wink

Благодаря за пожеланията! На всички! И за помощта!  bouquet
Вече съм приела половината терапия, утре требе да съм нова Praynig

Беличке помогна ама аз сега само пробвам,но 2 пъти качвам снимки както каза в snimka.bg и двата пъти  в бързината ги заварям и пак на ново,сега  за трети път,ще си  трая нищо няма да  пипам Grinning
а снимките дето ги качих са само пробни да видя и двата варианта

# 701
  • Мнения: 366
Даре, пробвай пак, че нещо не съм помогнала май, както трябва. Wink

Благодаря за пожеланията! На всички! И за помощта!  bouquet
Вече съм приела половината терапия, утре требе да съм нова Praynig

Беличке помогна ама аз сега само пробвам,но 2 пъти качвам снимки както каза в snimka.bg и двата пъти  в бързината ги заварям и пак на ново,сега  за трети път,ще си  трая нищо няма да  пипам Grinning
а снимките дето ги качих са само пробни да видя и двата варианта
http://picbg.net/login.php

# 702
  • София
  • Мнения: 13 261
Късен поздрав от Истанбул!





И едно бижу сред бижутата:



Истанбул ни посрещна доста намръщен и студен. Дори припръска лек дъждец, но вече е ясно. Надявам се, че прогнозата за слънчеви дни ще се сбъдне. Обаче е много студено и съветвам утрешните "нашественички" да си вземат зимни якета. По време на вечерната ни разходка беше 7 градуса с лек бръснещ ветрец.  Wink Благодарна съм, че тръгнахме с кола и не ме домързя да взема зимното яке. Иначе сега щях да мръзна с нещо пролетно.  Laughing

Лалета ще има за всички.  Grinning Някои са напълно прецъфтели и останали само клечки. Има други, които са вече оръфани и всеки момент ще окапят. Обаче има и съвсем свежи, а дори и такива, които още не са се отворили.  Grinning

"Хотелът" ни е доста особен.  Laughing На адреса, посочен в Букинг има само ресторант. Нагоре има стаи, но не светят и изглеждат запуснати. Заведоха ни в някаква вековна дървена къща съвсем до малката Света София. Стаята ни е 3 на 3 метра.  Laughing Чаршафите и банята са чисти и собственикът е мил и любезен. Обеща утре да ни настани в по-голяма стая. Доволни сме. Все пак няма как да очакваме чудеса при 68 лева на вечер.  Wink  Приемаме хотела като част от атракцията. А и е на много удобно място.

За картите ХГС - действат по познатия ни начин за изнудване.  Laughing Нямат евтини карти. Продават само от 50 лири (45 от тях  за пътуване). Нямаме никакъв документ и само можем да се надяваме, че сумата в картата е точно тази. На таблото се изписва само колко са ти взели, но не и остатък. В сайта наистина се споменава за смс-и, но трябва да си посочил телефон, а на чужденците телефон не записват.  Laughing С други думи, пригответе по 50 лири, лист и химикалка и ако искате да знаете какъв е остатъка, записвайте и смятайте.  Laughing

Велина, няма проблем. Ще купим и за теб. Предполагам пак 1/2 кг?

Кливия, и аз не обичам люто. Мъжът ми ръси от пипера върху готовите ястия. Казва, че е много ароматен и няма нищо общо с предлаганите в България. Освен това са много видове - по-едър, по-фин, леко лют, много лют и т.н. Миналия път мъжът ми опита поне 6-7 преди да избере.  Wink

Лека нощ от мен! Утре вечер пак ще се включа.  Hug

# 703
  • Мнения: 3 371
Таня,  Hug добре сте пристигнали !   bouquetПожелавам ви много слънчево време и незабравими емоции !  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 507
Добро утро! Погледнах на камерите в 8 ч. и беше слънчево
и тихо в Истанбул.Радвам се за всички, които са там и им
пожелавам чудесно изкарване и мноого подробно да разказват като се върнат.

Общи условия

Активация на акаунт