Успешно "олежани" бебета - тема 8

  • 15 442
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Мерси момичета,ами говорих с педи одеве,да ще слагам АМ  Peace Сега взех две каши,едната на ТЮПФЕР безмлечна оризова,другата МИЛУПА безмлечна оризова (такова  АМ ядем Аптамил Комфорт) коя каша да давам,коя е по хубава,давайте отзиви..))) СТЕФИ,радвам се че си ок,дано тази вечер се наспинкаш//)))))  ЖЕНИ,мерси  Hug Фиксче,ще слагам АМ,дано яде..))) Айде лека на всички,лягам,че днес много обикалях..))))какво ще кажете за това бънджи ще върши ли работа  newsm78
Скрит текст:

# 691
  • Мнения: 250
Стеф, аз картофчето го намачках с вилица, тези 2-3 лъжички ще станат лесно на каша;) свърши ти рая, свеки се връща  Crazy аз също измервам кашата с мерителна лъжичка от АМ;)
Мама пък ходила до Илиенци и ми е купила бодита потници 5 бр. За 8лв. Май сме оцелили промоцията Grinning
Жени, чакам те утре в парка да ми разказваш как изкарахте и ще видя аз Сисчето защо не слушка;)))
Аз пък утре ще давам заешко от Хипско пюре, а от другата седмица живот и здраве започвам глутен!
Имаме си още едно зъбче;))) вече стават две, ще падне здраво хапане;)
Лаленце, нашата е на Тюпфер безмлечна оризо, Лени многи я харесва, сега и давам и ориз с банан
Лека  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 965
Стефи, аз обикновено обядвам пюре  Laughing Като ми трябваше малко К, правех си повечко и вечер дояждахме

Нещо съм изпуснала - качих снимки в снимката, само че виждам само един албум - с раните, гледам, че и Деси там е качвала....Някой, ако може да ги премести в другия, а аз утре ще разуча защо така стана

# 693
  • Мнения: 747
Лаленце, дано поспя ама съм пак назад с графика
Жени, супер снимки на сладката Сияна. Ето кой е начупл всички яйца  Mr. Green Аз виждам два албума
Аз имам на тьопфер и хип, но той предпочита тази на тьопфер.

# 694
  • Мнения: 459
Жени Hugмного сте сладки и много порастнали.Да ти пращам още едно за каша Mr. GreenЧестито мини юбилейче на малката госпожица Hug
Лаленце,ние сме на Тьопфер,приема се уж добре.Нащо рекордно количество е 1пълна супена лъжица и 40гр.АМ.От седмица слагам пюре от круша на Гербер по 4,5л.малки.Отделно си и давам АМпосле,давах и 100,но сега го намалих на 80,90,че иначе повръща ужасно.Май и е идвало доста,не че сега не повръща,но поне намали PraynigПюре ядем на обед,сега бяхме на пъщърнак с картоф,на Слънчо,два дена по половин бурканче-60гр.някъде се пада примерно.Но не слагам АМ ,отказва го,после си и давам АМ.Не е грешка,че и го давам чисто newsm78.Със захранването още си е мъка,въвели сме оризова каша,тиква,картоф,морков,пъщърнак и круша.Като ви чета какви работи ядат бебоците,направо ви се възхищавам Heart EyesНие сигурно ще ги попроядем около 1клас с това темпо....За повръщането не ми се пише,то ви е ясно ConfusedИ зачатъци на зъбки си нямаме.

# 695
  • на земята
  • Мнения: 4 096
ДОБРО УТРОООО!!!!Наспахте ли се мамчета и бебчета,ние се наспахме добре..))))Днес сме на преглед,май без ваксина ,след това разходка и след това захранванееее с оризче  Laughing стискайте палци дано папа мойто диваненце  Joy Благодаря на Господ ,че ме дари с това съкровище което всяка сутрин ме посреща с усмивка  Hug  СИЯНА е много сладка  Hug   Ало ИРЛАНДКАТА,къде се изгуби,сигурно чисти и подрежда  Hug СТЕФИ дано си си поспала и малкото диваче и то  Hug   Момичета вие купувахте ли бънджи,знам за няколко мамаи тука които бяха доволни,ПОПИ и Лауер   newsm78   Поръчах столчето най накрая ,дано седи вътре да папа да не седи и то кат пън тука  ooooh!   Вашите деца седят ли в столчета за хранене ..))))ДЪНЧОООО ,и ти изчезна   bouquet ИНКА  Hug хич не пишеш  Thinking    desi_aia,при вас трудно с това захранване,още повръщате,ще прояде да пушек се вдига да знаеш  HugАйде хубав ден на всички,днес го дават да вали дано е следобяд  smile3525 smile3525 smile3525

# 696
  • Мнения: 747
Инче, вчера забравих да ви честитя новото зъбче. Да и е здраво и бяло и да не хапе на мама гърдата  Grinning
Деси, пак имате някакъв напредък в захранването. Не е грешка, че даваш пюрето чисто, ние за кашите говорихме.  Hug Продължавай си така, добре се справяш
Лаленце, значи днес е съдбоносният ден за захранването. Дай Боже да папка доволно калпазанката ти и да те радва все така с прекрасни усмивки.
За бънджито нищо не мога да кажа, защото аз умишлено не съм купувала.

# 697
  • Мнения: 194
Лаленце, за захранването с кашите, да ти кажа за мен на всички марки са еднакви. Аз започнах със Слънчо и си карам с нея. Пробвала съм и на ХИП, на Нестле и още две-три, но съдържанието е едно и също. А на Слънчо като, че ли има най-голямо разнообразие, пък и цената им е супер. Аз никога не съм спазвала указанията на кутията, правя на око всичко.
За бънджито, щях да купувам, но се отказах, защото нашата девойка започна да се изправя рано рано сама и постоянно търси нещо, за което да се хване и да стои права. Или пък пълзи из целия апартамент. Реших, че няма смисъл да ограничавам естественото и развитие, а нали уж ортопеда не ги препоръчва  newsm78 Но пък от друга страна Попито е много доволна доколкото знам от нейната.
То си е до дете, Алекс мрази неща, които и ограничават движенията и в проходилка съм я пробвала, не иска да седи  #Cussing out

# 698
  • Мнения: 1 270
Абе момичета, защо я давате тая оризова каша без мляко?
При мен кашата е непосредствено преди или след кърмене. А и да свиква да яде безвкусни манджи, че ще го записвам на кухня  hahaha Но аз опитах кашата - много си е вкусничка и с водичка. На Топфер ми е ако има някакво значение. Виж аз с цеденето имам страхотен проблем и направо ми е стрес този процес. Да не говорим, че макса на изцедена кърма ми е 50 мл.
Иначе и аз исках на Слънчо да взема, но няма в големите магазини Слънчо  newsm78
Жени чувала е просто парче плат. Нали знаеш, че обичам всичко да е нагледно - снимах ти го. Струва 8 лв., но всеки може да го ушие. Не съм го пробвала, че снощи го изпрах, но лятото го пъхам вътре само по памперс и сме готови. Довечера като го сложа да спи в него ще се отчета дали му е удобно. И страхотни летни пижамки - гащеризони му взех, те пък по 3,50лв. На фирма Браз са, по малките магазинчета за бельо ги има. Та Стефи позлатените ги оставих баровките да си ги купуват  Peace
Скрит текст:
Стеф твоята свеки е луда. Как няма да й харесат калните бани. Аз ходих там по-миналото лято, нали помагали за зачеването  Joy Голям кеф беше. Ако има карта да ми я дава, а аз й давам да дундурка мишката през това време.
Лаленце малкият още не сяда в столчето. Слагам го, но след минутка кльопва и си го храня все още в шезлонга. На бънджито просто си умира от кеф, паяка нещо не го кефи напоследък.

# 699
  • Мнения: 747
Честита 10 месечна Сиянка  newsm51 Да ти е все така усмихната и повече поспалива
Фусти, и аз съм на същото мнение, че е луда  hahaha hahaha hahaha Било порутено и западнало. Тя е на свободен прием, не е по ЗК. Аз съм доволна, че поне малко ще си почина от нея.
Иначе цените на бодитата и на чувала са супер

# 700
  • Мнения: 194
Как пропуснах, честита месечинка и от мен на Сияна! Да расте здрава и много красива, да пленява всички мъжки сърца (за ужас на баща си hahaha )   bouquet
Фусти, много готино това чувалче, Емко седи ли в такова нещо, в смисъл спи ли? Аз нашата девойка трябва да я пробвам, но много се съмнявам, че ще имам успех... тя даже и завивката си не понася, трябва да няма нищо върху нея, цяла зима откарахме така  ooooh!
Стефи, твойта свеки като си дойде, после още колко време ще я търпиш? Тя в една къща с вас ли е? Че ако е така лошо Sad За калните бани и аз съм чувала страхотни неща  Thinking

# 701
  • Мнения: 1 270
Лойърче аз затова го взех чувала, че малкото шило докато не изрита чаршафа не мирясва. Ще видим дали ще помогне.

# 702
  • Мнения: 747
Лойърче, опазил ме Бог с нея в една къща  ooooh!
Спално чувалче не ползвам, но имам два броя. Не става да се кърмим с него, само ще го разсънвам.
Чезваме малко на разходка да се опека по улиците, лек ден, до после шушулчици

# 703
  • Мнения: 181
Момичета ще купувате ли басейнчета за малките за лятото? А какъв размер е най-добре от най-малките или по голям като този примерно
http://patilanci.bg/malyk-sin-basein-intex

# 704
  • Мнения: 576
Упси, хелоу девойки Hug
Лаленце честито ви захранване, чакам отзивите:)
Камен е супер, хипер, дупер, мега шило. По цял ден ми виси на крачолите и върви с мен. Търси ме из целия апартамент и вече не признава никакви играчки225.2
 По0-му е кеф да дъвче топчетата дето съм ги налепила по ъглите  ooooh!
Мамосва от три дни, и сега бръщолеви почти постоянно като е на кеф, висейки естествено я на ръка, на крак или на конската ми опашка.
Днес такъв истеричен рев направи в колата, че ако имах кутия цигари сигурно щях да я смачкам цялата  Confused

Общи условия

Активация на акаунт