SMS на 17777 с текст DMS MILENA - имаме сили да помогнем!

  • 10 956
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 447
Тралалала Ли , толкова е, и други момичета от италиянската тема ми казаха същата цена, че и по- висока. засега най- ниска е цената в Белгия 2077 евро.

# 31
  • Мнения: 447
Който има желание да помогне чрез PayPal, моля да използва email адрес: msnaumova98@gmail.com. Основание за изпращане - Милена Янева.

Благодаря!

# 32
  • Мнения: 2 093
попаднах на този сайт, според който цената е $3,300.00 за 56 таблетки, което излиза кьм 2526 Евро. Сайта изглежда че е аемрикански, но са дали телефон за обаждане от Русия, което означава че правят доставка за Русия.
http://www.cancertreatmentmeds.com/p/106/buy-zelboraf-online

бях споменала в другата тема, защото не пуснете тема да потьрсите сьдействието на хора които работят кьм фирма за внос на лекарства. Поради цената на лекарството, може да получите по-бьрза помощ чрез компания отколкото индивидуално закупуване.

# 33
  • Мнения: 4 370
На мъжа ми братовчедка му има аптека, дали би могла да помогне? Тази вечер ще говоря с нея!

# 34
  • Мнения: 447
От днес 24.04. до 30.04.2013г. във фоайето на Съдебната палата в Благоевград се провежда Благотворителен Базар. Децата на съдиите и служителите са нарисували страхотни рисунки, които можете да си купите и да помогнете на Милена. За днес събраната сума е 870лв. Това е повече от прекрасен старт!

# 35
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 994
Случайно попаднах на темата. Гледам, че от 24 април никой не е писал. Какво се случва? Как са майката и момченцето?

# 36
  • Мнения: 577
Милена започна приема на лекарството, защото вече няма никакво време за губене. Най-притеснителното е, че няма необходимата сума поне за 3 месеца, сега купува седмица за седмица, но ако прекъсне лечението, то става неефективно. Нещо я замотаха с дарителския номер, но искрено се надявам вече след празниците да е активен. Продължава набирането на средства по всякакъв начин. Активира се кампания за средства и в Англия. Това е за сега. Всяка седмица се молим да има необходимите 5.155,40лв за лекарството.

Благодаря на всички помогнали до момента!

# 37
  • Мнения: 4 370
С дарителски номер ще постъпят повече парички!

# 38
  • Мнения: 577
ОТ ДНЕС Е АКТИВЕН ДАРИТЕЛСКИЯ НОМЕР

ИЗПРАТЕТЕ СМС НА НОМЕР 17 777 С ТЕКС DMS MILENA.

НЕКА ПОМОГНЕМ НА МИЛЕНА СЕГА! УТРЕ МОЖЕ ДА Е КЪСНО!

# 39
  • Мнения: 4 370
изпратих  Peace

# 40
  • Мнения: 0
mnogo mi e ma4no kato imam jelanie da pomogna,a nemoga... poradi lipsata na pari...
ostava mi da se molq, vsi4ki sredstva da se saberat i da se izlekuva tazi mlada maika
NEKA BOG DA E SNEQ I DA I DAVA SILI

# 41
  • Мнения: 4
Изпратих sms,засега само толкова мога... Дано повече хора помогнат!

# 42
  • Мнения: 186
Готово!!!И аз изпратих смс  Praynig Ще разпространя където мога и ще продължавам да изпращам смс-и,защото за съжаление и аз нямам възможност за повече  Sad Скапана  държава ,просто нямам думи.Как може в нормалните държави лечението да е безплатно а при нас да те оставят на произвола на съдбата.Дано да успеем всички заедно  Peace

# 43
  • Мнения: 690
изпратих  Praynig

# 44
  • Мнения: 4
Добър вечер момичета.Аз сега попаднах на темата.Живея в Гърция и утре ще попитам каква е цената на това лекарство тук.

Общи условия

Активация на акаунт