БРЕМЕНА ЛИ СЪМ?

  • 2 552
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1
Здравейте! искам да ви попитам за мнението ви трябваше да  ми дойде на 5 този месец но не ми дойде заради симптомите които имам си направих тест по рано на 30 и след 10 мин  се появи бледа почти незабележима втора черта и се усъмних исчаках до днес напражих отново тест и пак след 10 мин се появи втора бледа леко розова черта .Исках да знам възможно ли е да съм бременна.Имам една приятелка която преди годони като беше бременна теста и показа отрицателен но след около 20 мин показа втора черта и тя наистина беше.Моля ви помогнете обарках се ,иначе ядем мн и то често и посещавам често и през ноща wc-to.МОЛЯ КАЖЕТЕ СПОРЕД ВАС ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?

# 1
  • Мнения: 16
estir когато се появява втора 4ерти4ка на теста дори и след 10 мин си е 4исто и просто ПОЛОЖИТЕЛЕН ТЕСТ!!!
Повтори тестът отново,за да видиш дали 4ерти4ката потъмнява(което е редно)....ако НЕ - озна4ава проблем!!!....По-добре си пусни кръвен веднага,за да види6 дали се пока4ва хормона hcG,ако ДА..... МОГА САМО ДА ТИ 4ЕСТИТЯ EFP  newsm51 preggo  bouquet
И леко бременеене  със здраво  smile3504 на финала  newsm10

# 2
  • Мнения: 108
estir30 и според мен си preggo Колкото и да е бледа втората чертичка, си показва наличие на бременност. Надявам се да е желана Hug

# 3
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Направи един тест утре сутрин с първата урина за да си сигурна, но навсякъде ,че и на тестовете пише ,че след 10 тата минута са НЕ валидни, резултата се отчита от 3-5 минути. Виж си самият тест какво пише на него. Ако не направи кръвен ,той не лъже! Ако е нещо друго трябва да идеш на лекар да не стане по лошо. Успех ти желая! Hug

# 4
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
И се пише БРЕМЕННА , с две Н!  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 258

Хайде стига бе.. дори има нагоре ковната тема. Спрете се.. пак започнахте с по 100000000 теми  Crossing Arms
Пусни кръвен тест за ЧХГ и виж резултата. Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 820
Аз не бих си правила втори уринарен тест, а направо кръвен. Желая ти късмет и да се похвалиш  Peace

# 7
  • Мнения: 2 052
Бременна си, честито Simple Smile За по-сигурно си направи още един тест  Peace

# 8
  • Мнения: 2
Na 3 mart imah polov kontakt bez prezervativ . Na 15ti mi doide cikula ,na 21vi hodih na kontrolen pregled i doktora kaza 4e vsi4ko e ok , no imah bqlo te4enie i mi izpisa sve6ti4ki . Tozi mesec mi doide po rano ot ,kolkoto po princip mi idva , qvi se na 11sti april i be6e mnogo malko , leko kafenikavo o6te ot purviq den ,na 14 ve4e ni6to nqmah samo nqkolko kapki prez denq . Ne 4e prez drugite dni e imalo mnogo . Opredeleno ne be6e kato drug put . Ot 4-5 dni sutrin kato stana za rabota mi e leko lo6o i imam 4uvstvoto 4e vseki moment 6te povurna .Iskam da popitam moje li da e cvetna bremennost i doktora da ne e razbral ? Razbirase moje i ot sve6ti4kite da e .

# 9
  • Мнения: 108
lori, принципно може да е от свещичките (на мен от тях ми е идвало по-рано); не ми се вярва лекарят да не види бременност. Колкото до това, че ти прилошава сутрин, според мен по-скоро соматизираш. Защо не отидеш пак на лекар? Ще му споделиш притесненията си, а и тъкмо ще погледне резултата от свещичките  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 5 258

Лори- пиши на кирилица!!!!!!!! Отговорът на въпроса ти е- Да, може лекаря да не е видял, защото 21ви е раничко да се види на ехораф при предполагаемо Ову около 3ти март!

# 11
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Привет! Моля да ме извините, ако сметнете, че въпросът ми е глупав или не е за тук. Днес трябваше да ми дойде, но не ми дойде, преди 4 дни имах ПМ симптоми, които вчера внезапно изченаха  newsm78 .Последнит ми цикъл бе на 22.03, а бебеправихме на 05.04. На някой случвало ли му се е това?  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 8 131
Има закована тема за такива въпроси! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710075.510
Как намирате тази, а онази която е отгоре, не я виждате?  newsm78

# 13
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Привет! Моля да ме извините, ако сметнете, че въпросът ми е глупав или не е за тук. Днес трябваше да ми дойде, но не ми дойде, преди 4 дни имах ПМ симптоми, които вчера внезапно изченаха  newsm78 .Последнит ми цикъл бе на 22.03, а бебеправихме на 05.04. На някой случвало ли му се е това?  newsm78

Ами зависи кога ти е била О. ,но не е изключено да си бременна, Пробвай с тест утре рано ,с първата урина! Успех Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 16
vasilissa1,имаш вече един ден закъснение....прави тест...и да се похвалиш,стискам палциииииии newsm17 Peace

# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Днес си направих тест- отрицателен  Sad ще поработим здраво този месец, благодаря за отговорите, момичета   bouquet

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам въпрос и няма кой да ми отговори,тъй като няма приятелки в това положение и... не знам...Пих 3 месеца противозачатъчни "Ясмин" по лекарско предписание за предпазване от кисти,тъй като съм била оперирана вече доста отдавна. Та така от януари до март ги пих, но ме посъветваха да направя почивка 1 месец и сега април не съм приемала. Овулацията маи ми е била някъде към 8,9.04 но не съм сигурна.С мъжа ми не правим опити,но не се и пазим. Сега на 22 трябваше да ми дойде, но се е е появило още, вече  5 дена, а си усещам болки като преди МЦ и гърдите са доста надути и леко ме болят.Та въпроса ми е дали може да съм бременна или просто от противозачатъчните ми се е объркал цикъла? Има ли някой с подобни проблеми?

# 17
  • София
  • Мнения: 8 131
Има закована тема за такива въпроси! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710075.510
Как намирате тази, а онази която е отгоре, не я виждате?  newsm78

Тази е дори с правописна грешка в заглавието... #Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 258

Весе- поне малко грамотните хора намират закованата  hahaha
Неграмотните намират тази, защото и те така си пишат  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте момичета новасъм в групата и незнам дали е подходящата тази тема да ви попитам но ако греша извинете ме искам да попитам понеже преди четири дни имах овулация от много време искаме с моя любим да имаме бебе но не се получава и този месец имах овулация преди четири дни и сега имам някакви усещания имам болки в гърба леки имам спазми в корема и леки болки в яйчниците Какво означава това може ли този път да се получи и да съм забременяла можели да ми кажете някакво мнение благодаря

# 20
  • Мнения: 4 844
Няма как да имате симптоми 4 дни след овулация.

# 21
  • Мнения: 4
Няма как да имате симптоми 4 дни след овулация.
да разбирам но се пак много искаме да си имаме бебе и затова бързаме  много ви благодаря за отговора 🙏

# 22
  • Мнения: 20
Здравейте,дами,случва ми се нещо странно,странно като казвам,не ми се е случвало досега…та накратко…..Трябваше да ми дойде на 12.06.22,но ми подрани с 2 дни и ми дойде на 10.06.22,странното е,че започна с кафеникаво зацапване и така до вчера(последните 2 дни,още по оскъдно),нямах истинска менструация,по принцип цикълът ми е супер точен 26 дни,но този път не знам какво се случи,бебеправим от няколко месеца,не съм засичала овулация този месец,не знам кога е била точно,четох,в една друга тема,че има момичета,които забременяват малко преди цикъл и реалната менструация която предстои им идва,но не същата и те вече разбират горе долу към втория месец,че са бременни или т.н “цветна”бременност.Ще бъда благодарна да споделите какво мислите…..понеже ако е станало бебче,то едва ли ще се види толкова рано..

Общи условия

Активация на акаунт