Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 11-та тема

  • 83 539
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Някой поръчвал ли е тази блузка? Отзиви!!!  Grinning
http://www.banggood.com/Wholesale-HOT-Womens-Long-Sleeve-Tops-Pu … LORS-p-39886.html

# 16
  • Мнения: 8
Е, аз чакам пратки, излезели от Китай в средата на март месец, т.е. преди месец... така че всяк'ви срокове има. Вие питате постоянно, но с питане няма да дойде по-бързо, просто се чака и т'ва е. Пък когато дойде, ако не дойде до 40тия ден се пише на продавача да върне парите с условието да му върнете парите после, ако не иска... диспут на 44тия ден и т'ва е.

Другото за сроковете на доставка не зависи от тях, а от пощата. От тях зависи за колко време го пращат в пощата.... а после може да се бави с месеци, ако объркат дестинация, забутали са някъде пакета и т.н... ето, при мен месец пътува вече.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Rusalka:)
от ebay са.
ina.gg извини,но не знаех,че само твое е правото за пускане на темата,ако е така ,пиши ми да знам за следващ път?
iva_georgieva изглежда ми сякаш е в БГ?
Балли
излизат опоследни данни  от 10.04 нейде си китайсо още ми звучи.
Имала съм няколко случай от измамни продавачи,дават ми номер за проследяване,излиза си след време,че е пристигнала,в БГ е ,но в др.град,друг получател-взимат трек номера от др.пратки,и ми ги дават,а реално пратката не е за мен и съответно нищо не получавам...
VIVIQN1980 според коментарите,блузката е хубава.

Ето код за tomtop.com
10% off for Coupon(Not apply to special products)
Coupon code: TT13APR30
Expires: 04/30/2013

# 18
  • Мнения: 498
никид, не аз трябваше да пиша, но... да не спамиме темата излишно, благодаря че си я пуснала.

И по темата за сроковете
SeeKnDestroY точно така е. Коментирано е много пъти. Мен пък ме изненадаха с едни протектори за еедна седмица дойдоха, а се бях настроила да чакам месец и нещо поне.

# 19
  • Мнения: 108
VIVIQN1980 според коментарите,блузката е хубава.

Ето код за tomtop.com
10% off for Coupon(Not apply to special products)
Coupon code: TT13APR30
Expires: 04/30/2013


  bouquet благодаря ти никид

# 20
  • Русе
  • Мнения: 359
Благодаря ти никид  сега видях че статуса ми се е сменил преди 1 час и вече е в БГ   bouquet

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте! Искам да си поръчам т.нар. bow jeans от AliExpress, но се чудя трябва ли да знам нещо по-специфично? Доставката  безплатна ли е? Да гледам ли рейтинг? Ще съм ви благодарна ако ми помогнете

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
amanita гледаш рейтинга да,макар и доста пъти от търговци без нито 1 оценка да пазарувам,пускат си нещата на по-ниски цени,за да натрупат рейтинг.
Зависи от продавача и артикула,различно е  за доставката.

# 23
  • Мнения: 1 481
Не чакам нищо, да не ви изтърва.

# 24
  • Видин
  • Мнения: 4 921
А няма ли възможност за плащане с Пейпал? Така ми е доста странно и не особено защитено

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 454
fifinaki ,никид ,благодаря! Явно не съм разбрала правилно написаното в сайта на китайските пощи.Ама пък може ли такова нещо,от средата на февруари съм го поръчала тъпото яке-отщя ми се вече и от него и от смотаните китайци. А пък не е много евтино 120 лв излиза. Banghead Banghead

# 27
  • Мнения: 22
Здравейте,
Ще повторя въпроса си в новата темичка, защото е важно за мен. Ако някой може - нека ми отговори  Hug
Имам следния въпрос към тези от Вас, които са пращали нещо за ремонт към китайски сайт. Вече пратих един телефон и са го препратили на производителя за отремонтиране. Не ми е ясно после пътя насам и ремонта как ще платя - през Пей Пал ли става отново? Линк ли ще ми пратят?

Не ми се питат китайците, че трудно се разбираме. За един дребен проблем ми писаха хиляда имейла с различни неща.
Благодаря Ви предварително  Hug
Отговор

# 28
  • ES
  • Мнения: 2 172

Часовник за врата работи ,изглежда много добре

http://www.banggood.com/Wholesale-Vintage-Silver-Rabbit-Head-Qua … atch-p-38336.html

....
В първият момент си помислих, че став авъпрос за стенен часовник, който се слага на вратата, и ме заинтригува какво ще е туй ново чудо.  Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 948

Часовник за врата работи ,изглежда много добре

http://www.banggood.com/Wholesale-Vintage-Silver-Rabbit-Head-Qua … atch-p-38336.html

....
В първият момент си помислих, че став авъпрос за стенен часовник, който се слага на вратата, и ме заинтригува какво ще е туй ново чудо.  Joy
А на мен първите 4 линка не ми отварят, а ми стана интересно  Sad.

Общи условия

Активация на акаунт