Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 74~

  • 30 601
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Гани, за новия да  Hug

# 706
  • Мнения: 0
той и Юсуф пише за Ча  Mr. Green

Юсуф въобще има ли туитър Thinking Защото аз попаднах на един, но се следи от малко хора, а и забелязах, че пише за Хазал и Ча.. така, че не ми се вярва да е истински newsm78

# 707
  • Мнения: 1 117
той и Юсуф пише за Ча  Mr. Green

Юсуф въобще има ли туитър Thinking Защото аз попаднах на един, но се следи от малко хора, а и забелязах, че пише за Хазал и Ча.. така, че не ми се вярва да е истински newsm78

Aз попаднах на няколко, но се чудя дали са истински..
Ако някой от тях беше истински Джейда и Хазал щяха да го следват, нали?!  newsm78 А те не следват никой от тях, така че малко се съмнявам да има.
Аз така разбирам дали е истински или не.  Laughing Но пък може и да има, а просто да са забравили да го последват.  Mr. Green

# 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Всички туитват и сега какво трябва да правим  newsm78 Mr. Green

# 709
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ми те хубаво си туитват,ама като не чаткам туркиша и нищо не разбирам,поне някой да поства на английски  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 68
Здравейте,
минавам само да ви поздравя и да ви пожелая приятна вечер. Hug

# 711
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Аз доколкото разбрах Чаги е с променена визия, заради филма, който ще снима лятото. Peace

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ама ние трябва да ретуитваме или трябва и ние да го пишем това, те всички пишат едно и също така като гледам  Mr. Green Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 117
Ама ние трябва да ретуитваме или трябва и ние да го пишем това, те всички пишат едно и също така като гледам  Mr. Green Mr. Green
Tрябва и да го пишем, и да го ретуитваме, за да има по-голям шанс да влезне в топ темите.  Laughing

# 714
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мераба  55 на всички,забравих да поздравя,аз много често не се включвам,защото не успявам винаги на темпото ви,но пък ви чета,когато имам време да наваксам  smile3529 smile3503

# 715
  • Мнения: 11 820
бамбаска мамбаска  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 68
Реших и аз да се включа като го ретуитна, но не мога въобще да вляза в twitter, при вас има ли проблем?

# 717
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338


Аз доколкото разбрах Чаги е с променена визия, заради филма, който ще снима лятото. Peace
Той не е зле да излезе малко от тази нелегалност и да внесе малко разяснение какво става с него.
Eй така да звънне един телефон и да каже нещо,дори и да не е сигурно.

# 718
# 719
  • Мнения: 16 938
Здравейте на всички завърнах се благополучно но съм малко болна.Радвам се че сте превели най-яката серия 31 епизод благодаря много.

Общи условия

Активация на акаунт