Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 74~

  • 30 585
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И туи какво би следвало да означава CagatayAski Bambaska ask  newsm78 хайде ашк го разбирам ама като цялостен смисъл йок  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 21 201


Аз доколкото разбрах Чаги е с променена визия, заради филма, който ще снима лятото. Peace
Може и така да е, че преди излезна инфо, че, ще заснема два филма, един това лято и друг следващото, а от тази есен, ще е сериала му.

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Почвам да ретуитвам тогава и да го напиша това бамбаска ли е какво е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 723
  • Мнения: 943
Верче виж до къде стигна момчето ми да се крие от теб

и какво говори...
-До къде стигнах да се крия от Вяра не я обичам вече , ама как да и разбия сърцето...Обичам само Евито Heart Eyes Mr. Green


Не знам при вас как е ама тука святка и гърми...какъв дъжд ще запука  buria

# 724
  • Мнения: 21 201
Галя,
Скрит текст:
бързо оздравявай.

 Joy Joy Joy

# 725
# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Олеее, Райче, това докога ще продължи   #Crazy #Crazy ей така съм от тоя ретуит, и аз вече имам над 100  ooooh!

# 727
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
И туи какво би следвало да означава CagatayAski Bambaska ask  newsm78 хайде ашк го разбирам ама като цялостен смисъл йок  Mr. Green

С моя турски...Любовта към Чаатай е съвсем различна... Rolling Eyes

# 728
# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Успяхмеееееее  Mr. Green Mr. Green

# 730
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И туи какво би следвало да означава CagatayAski Bambaska ask  newsm78 хайде ашк го разбирам ама като цялостен смисъл йок  Mr. Green

С моя турски...Любовта към Чаатай е съвсем различна... Rolling Eyes
Благодарско за разяснението   bouquet

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте на всички завърнах се благополучно но съм малко болна.Радвам се че сте превели най-яката серия 31 епизод благодаря много.
Бълзо оздлавяване Hug

# 732
# 733
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте на всички завърнах се благополучно но съм малко болна.Радвам се че сте превели най-яката серия 31 епизод благодаря много.
Бълзо оздлавяване Hug

Галя, оправяй се бързо... Hug

# 734
  • Мнения: 18 785
Верче виж до къде стигна момчето ми да се крие от теб

и какво говори...
-До къде стигнах да се крия от Вяра не я обичам вече , ама как да и разбия сърцето...Обичам само Евито Heart Eyes Mr. Green


Не знам при вас как е ама тука святка и гърми...какъв дъжд ще запука  buria
ех мила турския много ти куца с гуги ли си го преведе тц тц тц превода е по различен:
- до къде стигнах да се крия от Вяра,толкова я обичам и немога да и разбия сърцето ако ме види тук в тази стая... ейвала Еви  55

Общи условия

Активация на акаунт