Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 111
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 252
Адри, ти си измислила страхотно бюджетно решение на ръкавицата на Сигма, задължително ще си набавя от зоомагазина една.  Mr. Green

Скрит текст:

# 286
  • София
  • Мнения: 1 573
Точно тази ръкавица на Сигма много ме втрещи и цената ѝ от $40 още повече. И защото бях убедена, че това чудо не може да върши работа, реших да пробвам с четката на котката ми, но останах безкрайно изненадана от резултата.
Най-вече белите четки, които никога не ставаха съвсем бели и Ф80 на Сигма, която и след 5 сапунисвания си имаше оранжево оцветяване в центъра. С гумената ръкавичко-четка стават бели като сняг.

# 287
  • Мнения: 242
Аз четките си ги мия с детски душ-гел. Не знам дали е правилно, но засега така действам Simple Smile
И понеже публикувах в блога няма как да не постна и тук Simple Smile

Скрит текст:
Скрит текст:
Извинявайте за големите снимки Embarassed

Да поясня, че става въпрос за 30 седмично грим предизвикателство, което WomanBerry и други блогърки предложиха. То е на принципа на 30-дневното и този грим е за третата седмица - в зелено.

Тези дни в общи линии само ви чета. Не ви пропускам, но няма за какво да пиша.
Като ми дойде музата (и като се излекуват бандюгите ми, че са болни) ще се включа и аз в темите Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 21:53 от foxita

# 288
  • USA
  • Мнения: 33
Здравейте, тука всички разбирате от грим и се надявам да ми помогнете. На едната ми буза излезе доста голямо бяло петно/ депигментиран участък. Много ми пречи, а не мога да го скрия само с фондютен винаги седи по бледо. По принцип тена ми е доста неравномерен и имам  кафяви пигментни петна но тях по успявам да прикрия. Въпроса ми е с какво мога да го потъмня, леко да се изравни с тена ми и после да сложа фондютен отгоре.  Пробвах няколко по тъмни коректора из магазините но нямаше резултат, все не улучвах цвета. Ако споделите марка към която да се насоча ще съм благодарна. Пробвах Виши Дермабленд, но и тои не прикрива белия участък  Sad

Най-добре отиди първо на дерматолог и после търси подходящи гримове за прикриване. Аз имах такъв проблем преди години и се оказа, че е витилиго, което е практически нелечимо. Пих витамини, мазах се с разни лосиони и сега петната почти не личат Peace


Фокси,  много свеж и пролетен грим Heart Eyes Де да можех и аз така прецизно да се гримирам Blush

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 23:19 от прасковка

# 289
  • Мнения: 13 625
Весе, лосиона за четки на MAC най-добре се справя с Colorstay Peace Пробвала съм с какво ли не... зехтини, сапуни, 90 градуса спирт....нищо не действа. Аз и от лицето едвам го свалям, за четките да не говорим.

Мерси, Жаки  Hug Но не ми се купува разствора на МАС само заради това  Wink Макар, че може би не е лоша идея да го пробвам  Thinking Да видя дали чисти по-добре от домашния  Mr. Green

По-добре чисти Peace  даже смея да твърдя, че чисти най-добре от всичко с което съм пробвала. Примерно всички четки с бели косми стават отново снежни. А като не го ползвам връхчетата ми се оцветяват леко в зелено.
25 лева е и ще ти стигне за доста време.

Фокси, убиец са тези снимки  superuu по-кристално от това не може! И зеленото е супер красиво Two Hearts

# 290
  • Мнения: 648
Момичета, кой е продукта на Бенефит и в Бг продава ли се? Ако не, как мога да си го купя?
http://www.youtube.com/watch?v=PsAyUeAyepc

Фокси, страхотен грим, разкош   bouquet

# 291
  • Мнения: 13 625
Казва се Бенефит 10. Не съм го виждала при нас, то май ние изобщо нямаме Бенефит newsm78 (може би съм виждала отделни неща в Сефора, но не съм сигурна)

# 292
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Прасковка ходих на двама дерматолога уж не е витилиго, защото и аз това си помислих. Като имам възможност и трети ще посетя, казват че е депигментиран участък и толкова, нищо не може да се направи.   Sad 

Благодаря  Mila Farfalla  за предложения грим на Криолан, но в Бургас нямаме такъв магазин. Иначе изглежда добре, но и доста  "тежко". Сигурно ще е неестествено на лицето пък и аз с мойте умения.......... Grinning ще съм конкуренция на клоуните в цирка.

# 293
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Фокси, отново си прекрасна. Heart Eyes

Аз подкарах на моливи тази седмица и днес пак съм с Аква Попа. Mr. Green
На долния клепач сложих от Блекбърито и опуших.




http://media.snimka.bg/s1/2007/030257114-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/2007/030257106-big.jpg

# 294
  • Мнения: 13 625
Ивче, почвай да ползваш здраво моливи Heart Eyes Така очите ти изглеждат още по-красиви

# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ивче, почвай да ползваш здраво моливи Heart Eyes Така очите ти изглеждат още по-красиви

О, благодаря. Hug
По молба на приятелка направих този грим, искаше да напластя Блекбърито на долния клепач и да ме види така. В началото ми се стори, че е прекалено и че не ми отива. Даже се чудех дали да го покажа. Мислех, че не е хубаво. Blush

# 296
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Аз съм доста разочарована от шока на Ейвън - за водна линия при мен изобщо не става, размазва се, разтича се, влиза ми в окото. За горния клепач става, но после ме дразни, че много трудно се маха. Подобно на 24/7 на UD има склонността да се натрупва на малки топченца по миглите, ако минавам под окото. Формулата им е доста близка, явно такива моливи не са подходящи за мен, въпреки че се мажат като масло....или точно заради това.

# 297
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Нямам такива проблеми. Имам 5 молива Супершок и всички се държат добре при мен. Само свалянето наистина е малко по-трудно. Като почистя цялото лице с гел, само от молива остава и го махам с тампон с мицеларна вода или тоалетно мляко. Peace

# 298
  • Мнения: 4 428
Иве, наистина ти е супер последния грим  Heart Eyes

Фокси, и ти си разкошна, както винаги  Flutter Кои са сенките?

Аз също нямам проблем със Супершока на Ейвън  Peace Имам всичките цветове, без един от последните. Но аз на водната линия не ги ползвам, там ми лютят. Но за външно очертание под миглите става супер и няма мърдане цял ден  Peace

# 299
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Иве, наистина ти е супер последния грим  Heart Eyes

Фокси, и ти си разкошна, както винаги  Flutter Кои са сенките?

Аз също нямам проблем със Супершока на Ейвън  Peace Имам всичките цветове, без един от последните. Но аз на водната линия не ги ползвам, там ми лютят. Но за външно очертание под миглите става супер и няма мърдане цял ден  Peace

Мерси Hug
Весе, имаш ли Какито и Плъмфъл? А Кобалт от Мега Импакт?
Тук ги няма вече и май ще поръчам от ибей. ooooh!

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 11:59 от iv4enceto_91

Общи условия

Активация на акаунт