Избор на хладилник

  • 40 412
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 382
Човече, точно  No frost е Peace. Консумацията на ток им е малко по-висока( но не драстично), но съхранението на храните е съвсем различно.
В офиса сме с нов Либхер без No frost и една ябълка да сложа , после всичко мирише на ябълка поне една седмица. Това важи и за всякакви други храни.
Веднъж като усетиш какво е храните да не си смесват ароматите и този комфорт не го заменяш за нищо.

# 16
  • Мнения: 46 565
Там е работата, че ние не искаме no frost  Simple Smile
От всичко, което прочетохме за тази система, решихме, че твърдо ще е без.

Иначе нямам проблеми с миризмите в нашия хладилник, но ползваните, които разглеждах ми миришеха на развалено.

# 17
  • Мнения: 520
Помислете да включите в wishlist и Снайге.

# 18
  • Мнения: 15 379
Ползваме Горение с 2 компресора - Данфос.
Когато го купувахме по съвет на хладилен инженер търсехме с 2 компресора и то точно от тази марка. Данфос се водят най-добрите в производството на хладилни компресори.

Ако хладилника е комбиниран с фризер е задължително компресорите да са 2 броя, по един за всяка част - хладилна и фризерна.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 448
Няма година откакто и ние сменихме хладилника
взехме Аристон комбиниран с фризер но с един компресор , доколкото знам вече почти не се правят с два
предния беше с два , харесваше ми това че хладилната част можеше да работи докато фризера размразява , но пък беше ужасно тежък и тромав хладилник!
Не е но фрост защото и ние искахме да е без...
много съм доволна от уреда , огромен е но изобщо не се чува , (но фрост са малко по-шумни заради вентилаторите)купен е през юли 2012г но все още няма лед във фризера за да го изключа за размразяване !
може би не е важно, но мъж ми е хладилен техник и това беше негов избор който аз веднага одобрих
от гледна точка на подръжка и т.н.
знам от него че колкото по малко електроника толкова по добре ,иначе много ми харесваха моделите с дисплей отпред , разни светещи и мигащи лампички Mr. Green....
всичко е до късмет !!!

# 20
  • Мнения: 1 479
В къщи сме със Снайге. Вече 11 година работи без проблем. Според ММ тази марка е една от най-хубавите и неповреждащи се. Не видях в анкетата да е отбелязана.

# 21
  • Мнения: 46 565
За Снайгето, нещо не попадам на тях, в кои вериги ги има?

Валети, кой модел е вашия?

В къщи сме със Снайге. Вече 11 година работи без проблем...

Тези от преди 10 и повече години не са същите като сега, даже марки като АЕГ и др. с добро име не правят уредите здрави като преди, политика... ако ни осигурят такива, които не се чупят по 40 г., кога ще си вземем нови  Mr. Green

Ако хладилника е комбиниран с фризер е задължително компресорите да са 2 броя, по един за всяка част - хладилна и фризерна.[/i]

Да, комбиниран търсим, но пък всички казват, че с един е по-добре, какво е предимството на двата?

# 22
  • Мнения: 1
A за Bosch хладилниците някакво мнение?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 448
Ето този модел http://www.technomarket.bg/products/09054417/ariston-sbm-1822-v
само че вратите му отпред за едни такива заоблени
а на сайта изглеждат като квадратни
в никакъв случай не налагам мнението си , просто казвам на какво се спря човек който ремонтира такива уреди Mr. Green

# 24
  • Мнения: 15 379
Да, комбиниран търсим, но пък всички казват, че с един е по-добре, какво е предимството на двата?

Два компресора е по-добре от един, защото единият е за едната част, другият за другата.
Обясниха ми, че моделите с един компресор се скапват далеч по-бързо, защото поддържат и хладилна, и фризерна част, а при моделите с 2 компресора всяка част има своята си част, която да охлажда и машината е с по-дълготрайна употреба.

# 25
  • Мнения: 2 382
A на no frost  какви са му кусурите, че аз само такива модели търся?

# 26
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Предстои ни покупка на хладилник и темата ще ми е много полезна. Hug

Мойте изисквания са да е голям  Laughing и фризера да е долу.

# 27
  • Мнения: 46 565
A на no frost  какви са му кусурите, че аз само такива модели търся?

http://www.tehcomservis.com/forum/topic.php?forum=6&topic=36

Валети, Sourcherry, благодаря!   bouquet


Мойте изисквания са да е голям  Laughing и фризера да е долу.

И моите  Mr. Green
Засега този ми допада най-много, но имаме още малко време да умуване...

# 28
  • Мнения: 15 379
6 години пълна гаранция е един чудесен повод да бъде закупен Laughing.
Имате още малко време, дано покупката е успешна, Човече  bouquet!

# 29
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Засега този ми допада най-много, но имаме още малко време да умуване...
Ехааааа, това се казва хладилник-2м  Crazy  ,а цената му е супер.
На мен май ще ми е прекалено голям-185см мисля,че ще са ни достатъчни.
Не го знаех този магазин.  Thinking Гледах все Техномаркет и Технополис. Ето ,че вече темата ми е полезна.
Благодаря.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт